Saltar al contenido

Jak odstranit zvuk z fotoaparátu na Samsung Galaxy A

18 de agosto de 2022

Všechny chytré telefony dnes mají fotoaparáty, které vyrobí fotit jako profíkbuďte si jisti, protože jejich fotoaparáty mají specifické vlastnosti, které vám umožní pořídit snímek vynikající kvality jako profesionál.

Kromě těchto funkcí mají tyto fotoaparáty širokou škálu funkcí a nástrojů, které usnadní fotografování, ale co se stane, když chci odstranit nepříjemný zvuk který se přehrává z fotoaparátu při focení?

V odpovědi na předchozí otázku vám chceme říci, že je to zcela možný proces, jelikož nám to umožňují naše mobilní telefony Samsung Galaxy A, ale i jiné mobilní telefony se systémem Android. Dnes se zde podíváme, jak se to dělá, vysvětlíme si, jak na to.

Proč bych měl odstraňovat zvuk z fotoaparátu?

To se liší v závislosti na každém člověku a jeho vkusu, protože jsou lidé, kteří milují zvuky svého mobilního telefonu, a ti, kteří jej raději mají v naprostém tichu (já jsem jedním z nich).

Navíc se skvěle hodí pro příležitosti, kdy se chcete vyfotit, aniž by na vás někdo bral ohledy. Ber to vážně jako nějaký druh moderní špión nevěříte tomu? Jen nezapomeňte vypnout blesk.

Dalším velmi jednoduchým důvodem je, že nechcete nikoho rušit nebo rušit, například když jste v knihovně a chcete si pořizovat fotografie nebo poznámky ze svých domácích úkolů, ale nechcete, aby váš mobilní telefon rušil nepříjemný zvuk. přerušit ostatní.

Aktivujte nebo deaktivujte zvuky závěrky mobilního telefonu Samsung Galaxy A

Zvuk fotoaparátu se obvykle objeví hned po stisknutí tlačítka pro pořízení fotografie, u některých telefonů s Androidem je možné fotoaparát ztlumit nebo zvuk eliminovat, ale v současné době Smartphony Samsung Galaxy A nemají tuto specifickou funkci, takže se musíte uchýlit k možnostem systému.

  1. První věc, kterou byste měli po odemknutí mobilního telefonu udělat, je přejít na jeho centrální panel aplikací a vybrat aplikaci s názvem „nastavení“, která je ve výchozím nastavení nainstalována na vašem mobilním telefonu.
  2. Jakmile jste v uvedené aplikaci, stačí posunout dolů všechny možnosti, dokud nenajdete tu, která se nazývá „zvuky a vibrace“. Musíte na to přitlačit.
  3. Již v něm musíte vyhledat možnost s názvem „hlasitost“ a stisknout ji.
  4. Okamžitě se otevře malé okno, kde se odrážejí pruhy hlasitosti mobilního telefonu,
  5. Stačí přejet prstem až úplně doleva změna má «vibrační» stav nebo zcela tichý stav.
  6. Poté stačí ukončit aplikaci nastavení a vstoupit do aplikace fotoaparátu a stisknout ji.
  7. Po otevření fotoaparátu budete moci fotografovat, aniž byste museli poslouchat nepříjemný zvuk.

V případě, že chcete mít opět zvuk na svém mobilním telefonu, postupujte stejně jako výše, pouze v kroku číslo 5 musíte posunout lištu doprava, aby se hlasitost vrátila do normálního stavu.

Jak změnit zvuk fotoaparátu Samsung Galaxy

Když fotíme svým mobilním zařízením, můžeme si všimnout zvuku, který se přehraje po stisknutí tlačítka pro snímání obvykle otravnéa možná se ptáte, zda je možné změnit zvuk, který slyšíme, za příjemnější.

žena vykonávající ticho

Opravdu není možné vybrat jiný zvuk pro záběry naší kamery, co můžeme udělat, je umlčet to. I když musíte mít na paměti, že v nejnovějších zařízeních Samsung není možné přímo ztišit zvuk naší kamery, pokud neztlumíte systém úplně, k dosažení těchto cílů musíte:

Zadejte nastavení svého zařízení, klikněte na zvuky a vibrace, vyberte hlasitost a přejetím doleva telefon úplně ztlumíte.

Výhody a nevýhody použití této metody

Hlavní výhoda, jak již bylo uvedeno výše, je založena na možnosti pořídit jakoukoli fotografii kdekoli, aniž by váš mobilní telefon musel vydávat jakýkoli zvuk, tak zůstane bez povšimnutí mezi všemi.

Hlavní nevýhodou je, že pokud neradi mlčíte všechna upozornění z jakékoli aplikace, bude vás tento způsob trochu obtěžovat, protože snížením hlasitosti systému, ovlivní okamžitě na hlasitost upozornění na příchozí hovory a zprávy.

Existuje nějaká jiná alternativa?

Ano, existují aplikace, jejichž hlavním účelem je toto a pokud jste člověk, kterému nevadí mít v mobilu určitý počet aplikací, je tato možnost také velmi dobrý nápad.

Nejpoužívanější aplikace pro tyto případy jsou následující, otevřená kamera Y Taskerjistě existuje doba aplikací, ale tyto dvě jsou zatím nejoblíbenější.

Samozřejmě je to docela platná možnost, protože dnešní mobilní telefony mají a velká skladovací kapacitatakže nebudete nuceni uvolňovat paměť v mobilním telefonu.