Saltar al contenido

Jak odstranit zprávu „Někdo jiný používá počítač“ v systému Windows 10

30 de julio de 2022

Systém Windows má funkci upozornit vás, když je něco v nepořádku nebo systém nefunguje správně, a dokonce se může v některých případech počítač vypnout, aby se pokusil takovou chybu opravit. Tato upozornění budou informována na hlavní obrazovce vašeho počítačejejich příkladem je zpráva ‘Počítač používá jiná osoba’, pokud se vám tato zpráva nelíbí, v následujícím článku vám ukážeme, jak ji odstranit.Proč se tato chyba objevuje na vašem počítači se systémem Windows 10?

To se může stát ve vašem systému Microsoft Windows 10 kvůli jednoduché chybě přihlášení do vašeho počítače, ale od jiného uživatele, kterého jste vytvořili, to bývá hlavní důvod, proč se tato zpráva zobrazí. Při zadávání svého osobního uživatele nebo při pokusu o vypnutí zařízení systém vám tuto zprávu zobrazí, abychom vás informovali a dokázali zabránit ztrátě dat. Tato zpráva se také může objevit při pozastavení funkcí počítače, jeho zapnutí a následném vypnutí počítače.

V případě, že je váš problém způsoben posledně jmenovaným, k jeho vyřešení a odstranění zprávy musíte současně stisknout klávesy ‘windows’ a ‘X’, tím se zobrazí možnosti vypnutí vašeho počítače, budete mít na stiskněte tam, kde se říká vypnout nebo se odhlásit’, tam restartujte počítač. Musíte mít na paměti, že restartování nebo vypnutí počítače způsobí, že se vám zobrazí všechny programy, které jsou spuštěny na obrazovce. Především se vyhněte vypínání vynucením, protože by to mohlo způsobit další chybu, protože jste to neudělali normálním způsobem. .

Existuje nějaké riziko, že to váš počítač bude mít při přihlášení?

Pokud to uděláte správně, neměli byste mít žádné problémy, pokud se přihlásíte s ohledem na následující:

  • Vyhněte se sdílení osobních údajů za každou cenu jakéhokoli druhu, jako jsou hesla, e-maily, uživatelé nebo IP adresy.
  • Chraňte svého hlavního uživatele heslem a zajišťuje, že vaše data jsou šifrována, aby se předešlo budoucím problémům, selháním nebo dokonce krádeži informací.

V případě vašeho uživatele nemají žádné zabezpečení a nejste správcem týmu, všechny vaše osobní údaje by mohl kdokoli snadno narušit, pokud by se tak stalo, je velmi pravděpodobné, že si toho nevšimnete, proto je lepší přijmout bezpečnostní opatření zabránit tomu.

Jakým způsobem můžete zakázat aktualizaci Fall Creators Update?

Toto je postup s určitým stupněm obtížnosti, deaktivace této aktualizace je komplikovaný proces, protože toto je součástí vašeho systému Windows jako takové a bez ní by některé funkce zaměřené na různé věci nezbytné pro váš počítač mohly selhat. Například zkouškový režim, ten je zaměřený na pomoc lidem se zrakovým postižením, bez Fall Creators Update by prostě přestal fungovat, stejně jako mnoho dalších funkcí vašeho systému.

Co můžete snadno udělat, je zakázat herní režim windows 10, což je také funkce aktualizace Fall Creators Update. Abyste toho dosáhli, budete muset provést nějaké změny v cestě ‘HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftGameBar’, jakmile to uděláte, měli byste být schopni vidět adresář s názvem AllowAutoGameMode, přejděte do něj a změňte jeho výchozí hodnotu z ‘0’ na ‘1’ pomocí toto byste měli změnit na požadované nastavení.

desktop windows 10

Jaké další nástroje Windows 10 mohou ovlivnit fungování vašeho počítače?

Operační systémy Microsoft Windows 10 mohou mít a řadu problémů, které způsobují některé vaše programy které mohou znevýhodnit provoz vašeho PC, to jsou některé;

Automatické spouštění programů

Mnoho programů, které si nainstalujete do počítače mají tendenci se spouštět automaticky, ale v některých případech neustále běží na pozadí bez povšimnutí, alespoň ne jednoduchým způsobem; když vypneme nebo restartujeme počítač, tyto programy na pozadí nedovolí akci dokončit, protože stále běží. Tomu se můžete snadno vyhnout, pokud máte antivirus, který má funkci, která těmto programům zabrání ve spuštění.

automatický spořič obrazovky

Spořiče obrazovky ve Windows 10 vám mohou někdy způsobit nepříjemnosti, takové nepříjemnosti mohou nastat, když vypnete počítač nebo zavřete sekci. Tato akce proběhne v stáhnout spořiče obrazovky z nebezpečných míst.