Saltar al contenido

Jak odstranit škrábance z dotykové obrazovky mého mobilního telefonu Android

17 de julio de 2022

Všichni chceme, aby nám náš Android vydržel dlouhou dobu; někdy však může dojít k nehodám; Co můžeme například dělat, když mobil spadne do vody a nejde zapnout? Pokud chceme, aby nám obrazovka našeho telefonu vydržela; musíme zabránit tomu, aby spadl, a vědět, jak vyčistit obrazovku mobilního telefonu Android ethylalkoholem, kromě odstranění škrábanců z obrazovky.

Někdy se to ale nevyhnutelně stane a po spadnutí dotykové obrazovky to zůstane škrábance nebo škrábance; to ve vás může způsobit nepříjemnosti a obavy. z tohoto důvodu dnes Máme pro vás řešení, Jak můžete odstranit škrábance z dotykové obrazovky vašeho mobilního telefonu? vše pomocí jednoduchých metod, pojďme se na některé podívat.

Co byste měli udělat, než začnete odstraňovat škrábance?

Nejprve se musíte ujistit, že vy mobilní zařízení je vypnuté; A nejen to, budete z něj muset vyjmout i baterii. Podobně, pokud je ve vašich rukou, utěsněte porty, abyste zabránili poškození. Velmi důležitým faktem, který je třeba dodržet, je, že tyto úpravy, které vám poskytneme, fungují pouze u drobného poškození obrazovky, pokud došlo k poškrábání velmi vážné Doporučujeme zajít za odborníkem.

Domácí ošetření k odstranění škrábanců z obrazovky vašeho mobilního telefonu

Níže vám poskytneme jednoduché tipy, jak odstranit ne tak hluboké škrábance na vašem mobilním telefonu.

 1. Hydrogenuhličitan sodný: S tímto produktem musíte být velmi opatrní, protože se smísí s vodou. Nejprve musíte do nádoby umístit trochu jedlé sody s vodou.
  Dále obě hmoty smíchejte, dokud nezískáte pastu, poté ji naneste na škrábanec vlhkým hadříkem a krouživými pohyby třete; nakonec všechen zbytek odstraňte vlhkým hadříkem a voila!
 2. Dětský zásyp: Krok za krokem můžete udělat totéž, co jsme aplikovali s bikarbonátem suplování to samé s dětským pudrem.
 3. látka pro škrábance od auta: Velmi užitečnou pomůckou, která vám může také pomoci, jsou krémy nebo látky, které se běžně používají na škrábance od auta.
  Jak? Stačí nanést malé množství tam, kde je škrábanec na telefonu a krouživými pohyby rozetřete, tímto způsobem se škrábanec za pár minut odstraní. Očistěte obrazovku vlhkým hadříkem.
 4. Zubní pasta: Dalším velmi účinným ošetřením je tradiční zubní pasta, stačí nanést trochu krému na vatový tampon nebo kapesník a krouživým způsobem potřít škrábanec; pak musíte vyčistit a odstranit přebytek vlhkým hadříkem.
 5. Lak na nehty: pokud chcete škrábnutí skrýt, použijte lak na nehty průhledný na něm, protože nejen vyplní škrábanec, ale také mu dá a ochranná vrstva proti budoucím nárazům nebo poškrábání.

Co mohu udělat, abych zabránil poškrábání mobilního telefonu?

samozřejmě co chceš vyhýbat se za každou cenu je že váš mobil vypadá poškrábanýtakže se řiďte těmito praktickými tipy, které vám dáme níže.

mladý muž sleduje mobilní obrazovku

 • Kupte mu chránič: Chrániče telefonu jsou vyrobeny tak, že když váš mobil spadne se vyhýbají nebo minimalizují možné smrtelné poškození. Je však vhodné vědět, jak na mobil správně nasadit protišokovou fólii.
 • Použijte kryt obrazovky: Tímto způsobem se vyhnete nepříjemné škrábance.
 • Dávejte pozor, kam jej položíte: Naše telefony jsou mnohokrát vážně poškozeny místo, kde je uložen, Proto vám radíme dávat velký pozor, kde mobil necháváme, a prodlužovat tak jeho životnost.
 • vyhýbat se dej si to do kapsy s klíči nebo jinými předměty, které mohou váš mobilní telefon poškrábat.

S těmito tipy můžete zabránit trvalému poškození telefonu mobilní telefon. Pokud se poškrábe, můžete problém vyřešit podle poskytnutých návrhů. Kromě toho je důležité vědět, jak dezinfikovat svůj mobilní telefon zvenčí proti bakteriím, aniž by došlo k jeho poškození; a více nyní s hygienou, kterou musíme mít neustále.

Doufáme, že poskytnuté informace byly pro vás velmi užitečné, zanechte nám v komentářích, co si myslíte a zda se vám podařilo odstranit škrábance z obrazovky vašeho mobilu; A nezapomeňte komentovat a sdílet.