Saltar al contenido

Jak odstranit pijavice v ARK: Survival Evolved a zabránit jim v sání krve

20 de agosto de 2022

Hry o přežití se stávají módou. To způsobilo, že dříve vydané videohry znovu získaly popularitu, kterou v té době neměly. ARK: Survival Evolved, je jedním z nich. Je spousta věcí, které byste měli vědět. A jedním z nich je jak odstranit pijavice v ARK: Survival Evolved a vyvarujte se vysávání krve.

Tito zvláštní tvorové se mohou v budoucnu ukázat jako velmi užiteční. Je však důležité, abyste věděli, jak s nimi zacházet.

Kde hrát ARK: Survival Evolved?

ARK: Survival Evolved byla vydána v roce 2017. Videohra však měla předběžný přístup pro určitá zařízení.

Například pro OS X a Linux byl ARK dostupný od roku 2015. A teprve o 2 roky později by mohl být přístup na Windows, PS4, Android, iOS, Xbox nebo Nintendo Switch.

Proto neexistuje žádná omluva, proč nehrát ARK. Stačí zkontrolovat minimální požadavky videohry. Zajistíte si tak optimální provoz a bezkonkurenční herní zážitek.

ARK, dinosauři a zbraně

Pokud existuje něco, co výrazně přitáhlo pozornost videohry, bylo to bezpochyby dinosauři. Jednoduchá myšlenka být videohrou pro přežití je to docela atraktivní…ale dinosauři!?

Nyní neuvěřitelné nekončí. O tyto tvory se musíte nejen starat, ale můžete je i ochočit. Takhle to je! Můžete zkrotit dinosaury, abyste na nich mohli jezdit a prozkoumávat mapu rychleji.

Teď, když půjdete na trochu pozemskější rovinu… potřebujete jídlo, přístřeší a zbraně. Zůstanete v neustálém nebezpečí a je nutné, abyste se měli jak bránit. Tak, zdroje, které najdete, můžete použít k budování základen. Něco vysoce doporučeného je improvizovat zbraně.

Jak odstranit pijavice v ARK: Survival Evolved a zabránit jim v sání krve?

Méně strašidelné než dinosaurus, ale stejně smrtící. Pijavice jsou stvoření, na která je třeba dávat pozor, když se budete toulat po mapě. Zatímco někteří hráči mají problém najít pijavice… můžete mít tu smůlu, že vás jedna napadne!

Co dělají pijavice?

Než budete vědět, jak odstranit pijavice v ARK: Survival Evolved, musíte vědět, jak útočí. Za prvé, pijavice se chovají jako ve skutečném životě: držet se živého masa a snažit se sát krev. Mohou útočit nejen na vás, ale i na ostatní hráče nebo bytosti.

hra pijavice archa

V ARK existují dva druhy pijavic. První se jednoduše přilepí k masu postavy sát krev. Účinky se projeví téměř okamžitě:

  • Hlad.
  • Úroveň zdraví klesá.
  • Úroveň odporu klesá.

Můžete však narazit na jiný druh pijavice, který je ještě smrtelnější. Jde o přenašeče nemocí, které je nutné léčit léky, které jsou vzácné. Šance na přežití je proto mizivá.

Musíte je rychle odstranit!

Chcete-li v ARK: Survival Evolved odstranit pijavice a zabránit jim v sání krve, musíte jednat rychle! Pokud se pijavice připojila k vaší postavě, budete potřebovat oheň nebo nože.

Pokud používáte nože, musíte je otevřít, abyste je zabili. Zatímco s ohněm, musíte držte ji dostatečně blízko, aby vzlétla.

Přichytila ​​se pijavice k některému z vašich domácích tvorů? pak musíte přistupte a stiskněte tlačítko, které odpovídá «Odstranit pijavici». V případě, že hrajete z PC, toto tlačítko obvykle odpovídá klávese „E“.

Stůjte pevně ve svém záměru přežít!

Nezapomeňte svou hru ARK: Survival Evolved umístit do španělštiny, abyste všemu dokonale rozuměli. Nyní, když víte, jak odstranit pijavice, je čas, abyste pokračovali v boji s bytostmi a hráči. Užívejte si tuto velkolepou videohru!