Saltar al contenido

Jak odstranit nebo zakázat zprávy nebo odpovědi v příbězích Instagramu

21 de julio de 2022

Instagram je jednou z nejlepších sociálních sítí, které dnes existují, z tohoto důvodu je také jednou z nejpoužívanějších, ale někdy může být nepříjemné, když dostáváme odpovědi na naše příběhy od zcela neznámých lidí, proto Jak zakázat odpovědi v příbězích?

Soukromí na sociálních sítích je životně důležité důležité pro uživatele těchto aplikací, protože někdy není nutné, aby každý viděl, co chcete sdílet, tím méně, když jsou to lidé, které sledujete nebo je neznáte.

Trojice sociálních sítí, které integrují Facebook, WhatsAap a samozřejmě Instagram, umožňují svým uživatelům rozhodnout, kdo vaše fotografie uvidí, čte a kdo na ně bude reagovatpříběhy a statusy, čímž zabráníme tomu, aby se naše nahrané informace zobrazovaly lidem, kteří je vidět nepotřebují.

Jak vypnout odpovědi na příběhy

Tato aplikace však umožňuje svým uživatelům upravit tuto možnost tak, aby dostávali odpovědi pouze od sledujících nebo jednoduše neobdržet od nikoho žádnou odpověď.

První věc, kterou musíte v tomto případě udělat, je popadnout mobilní telefon, tablet nebo počítač a otevřít aplikaci Instagram, jakmile v ní přejdete do svého profilu, kde jsou všechny dříve sdílené fotografie a videa, stejně jako informace o vašem účtu a vaše osobní informace.

V profilu se vpravo nahoře objeví ikona tři pruhy nebo menumusíte na něj kliknout a zobrazí se okno, kde se dole v poslední části objeví volba Konfigurace, na kterou musíte kliknout.

Následně vyhledejte možnost Soukromí a když do něj vstoupíte, v novém okně, ve kterém kliknete na Příběhy, se vám zobrazí tři možnosti, kdo může na vaše příběhy reagovat, můžete si vybrat všechny lidi, lidi, které sledujete, nebo žádné.

Ihned po výběru toho, kdo může vidět váš příběh, přestanete dostávat zprávy a odpovědi od cizích lidí a nevyžádaný obsah.

instagramové příběhy

Příběhy jsou velmi užitečnou funkcí, když chcete sdílet fotografie nebo videa, ale časem se neukládají, tato funkce pouze umožňuje uvedená fotografie se zobrazí po dobu 24 hodin od okamžiku zveřejnění a později bude automaticky smazán, stejným způsobem existuje způsob, jak obnovit obrázek po uzávěrce.

Ve stejném pořadí myšlenek je další funkcí, že můžeme vědět, kdo viděl náš příběh a kolik lidí to udělalo, stejně jako přesný čas, kdy to udělali, to je důležité vědět, kdo z našich přátel mohl vidět naše informace nebo pokud existuje někdo, koho neznáme a kdo ví o tom, co je nahráno.

Jednou z nejnovějších funkcí instagramových příběhů jsou živá vysílání, ve kterých může kdokoli sdílet video o tom, co právě v tu chvíli dělá, a jejich sledující budou moci tuto osobu vidět a komunikovat s ní současně prostřednictvím komentářů v chatu.

Přímé zprávy

DM, jak je známo v této aplikaci pro svou zkratku v angličtině jsou extrémně užitečné a důležité pro kontaktování nebo chatování s lidmi, které sledujete nebo sledujete, tato funkce vám umožňuje odesílat a přijímat zprávy, audio a dokonce i emotikony a stejným způsobem máte možnost smazat určité zprávy nebo konverzace dokončit, pokud se vám to líbí nebo potřebujete.

zakázat nastavení příspěvků na instagramu

Proto prostřednictvím této možnosti na příběhy odpovídají uživatelé, kteří je vidí, protože pod nahraným obrázkem je osoba, která je vidí na svém telefonu Má pole pro odeslání přímé zprávy.

Přesto občas můžete dostávat zprávy od neznámých lidí a s nepříjemným obsahem a dokonce vulgární protože Instagram přináší jako výchozí možnost, že všichni lidé mohou vidět a reagovat na naše příběhy a posílat nám soukromé zprávy do naší poštovní schránky.