Saltar al contenido

Jak odstranit nebo zakázat komentáře u příspěvků na Instagramu

29 de julio de 2022

I když je Instagram dnes sociální sítí velkého významu, někdy může přinést negativní výsledky, když nahrajeme fotku nebo přidáme nechtěný komentář.

Naštěstí, aplikace má možnost, která umožňuje odstranit nebo zakázat komentáře z publikací. Tímto způsobem můžete převzít iniciativu a nechat uživatele komentovat jakýkoli z příspěvků, které nahrajete, nebo to naopak nikdo nemůže udělat.

Ale jistě se ptáte Jak mohu zakázat komentáře? Řeknu vám, že je to velmi jednoduchý proces, který vám nezabere čas. Pokud se tedy chcete dozvědět více podrobností, zveme vás k pokračování ve čtení tohoto článku.

Odstraňte nebo zakažte komentáře u příspěvků na Instagramu

Jak bylo uvedeno výše, je to jednoduchý a důležitý proces, který je třeba znát. Protože je v některých případech výhodnější vypněte komentáře, abyste nám ušetřili problémy nebo kontroverzní s ostatními uživateli.

Na základě toho je třeba poznamenat, že i když komentáře slouží k označování lidí nebo k reakci na příspěvky, obvykle existuje mnoho důvodů, proč je chceme deaktivovat, a bez ohledu na důvod je důležité vědět, jak na to to.

To znamená, že byste si měli být vědomi toho, že po deaktivaci nebude nikdo moci komentovat váš příspěvek, pokud tuto možnost nezakážete. Podobně můžete také uživatelům zablokovat komentáře k vašim fotkám a příběhům.

Poté, co to víte, musíte pečlivě dodržovat tyto jednoduché pokyny:

 • Otevřete aplikaci z instagramu
 • Najděte příspěvek v otázce, tedy tomu, komu chcete zakázat komentáře.
 • Další ve třech bodech (což jsou možnosti uvedené publikace)
 • Až tam budete, označte, kde je napsáno «Zakázat komentáře»

 • A automaticky jste odstranili nebo zakázali komentáře k tomuto příspěvku na Instagramu.

Blokovat komentáře od určitých uživatelů

Stejným způsobem můžete prostřednictvím Instagramu také blokovat uživatele, které nechcete zavazovat v publikacích, k tomu musíte postupovat podle následujících kroků:

 • Otevřete aplikaci Instagram
 • Najděte publikaci
 • další klikněte na nabídku ze tří bodů, který se nachází v horní části obrazovky.
 • Označíme možnost «nastavení»
 • Jdeme na to «Soukromí»
 • Jakmile tam budeme, musíme hledat alternativu «komentáře»
 • Jakmile ji vybereme, objeví se nová karta a klikneme tam, kde je napsáno «Blokovat komentáře od»

možnost uzamčení komentářů

 • Dále se zobrazí možnost vyhledávání. Tam zadáme jméno uživatele, kterého chceme deaktivovat nebo blokovat komentáře.
 • Klikneme na Blok
 • A konečně daná osoba nebude moci komentovat vaše příspěvky. Nejlepší na tom je, že si toho nevšimnete, protože když zadáte komentář k publikaci, objeví se normálně, ale pro ostatní to nebude vidět.

Proč nemohu smazat komentáře na Instagramu?

Určitě se mnohým z nás stalo, že chceme smazat komentář v aplikaci Instagram a nejde nám to. A i když není jisté, proč se tak děje, je velmi pravděpodobné, že uvedený komentář již byl smazán, ale stále je viditelný na našem účtu.

Nejvíce se v tomto případě doporučuje aktualizujte aplikaci a váš komentář se již nebude zobrazovat. Má se za to, že jedním z důvodů, proč se tento problém často vyskytuje, je Data mezipaměti aplikace se neaktualizují automaticky a z tohoto důvodu, i když byla zpráva již smazána, systém ji stále zobrazuje.

Podobně je dobré poznamenat, že v tom, jak se to dělá, vám také řekneme, jak obnovit a smazat mezipaměť Instagramu. Tímto způsobem můžete vyřešit nespočet problémů s aplikací a dokonce i s výkonem vašeho smartphonu.

Nakonec doufáme, že vám tento příspěvek pomohl. Rádi bychom však znali váš názor Považujete možnost zakázat komentáře na Instagramu za zajímavou? Znáte jinou metodu, jak zakázat nebo odstranit komentáře na Instagramu? Své odpovědi nám zanechte v komentářích.