Saltar al contenido

Jak odstranit nebo odstranit kapalinu Nano Hi Tech z jakékoli dotykové obrazovky – Krok za krokem

28 de julio de 2022

V době koupit nové mobilní zařízení, tabletu, notebooku nebo dokonce monitoru, vždy nám hlavou proletí otravné trápení, co když tohle spadne a rozbije se obrazovka? Je zcela běžné mít strach, že něco tak vzácného a nakonec s námahou získaného mrknutím oka bude zničeno.

Ale aby se to nestalo, existuje nějaké pěkné doplňky. U mobilních zařízení jsou nejrozšířenější kryty nebo pouzdra, ty jsou značně levné a značně chrání příslušný terminál. Většinou se nejvíce nosí při nákupu nového telefonu.

ale existuje jiné zařízení nebo příslušenství docela užitečné a nezbytné, spořiče obrazovky. Postupem času se tyto začaly vyvíjet docela zajímavým způsobem. V prvních dnech, kdy byla tato položka poprvé uvedena na trh, byly chrániče obrazovky vyrobeny z plastu, které nebyly zcela bezpečné a nepříjemné při připojování k telefonu.

Později s časem přišly mnohem silnější, ale zároveň drahé chrániče. Tyto byly vyrobeno z materiálu velmi podobného sklujsou značně silné do té míry, že i dnes je toto příslušenství stále používáno kvůli bezpečnosti, kterou nabízí, když je přidáno do mobilu.

Postupem času ale přišly na trh mnohem inovativnější a zajímavější možnosti. Jedním z nich je materiál známý jako Nano Hi Tech liquid. Dále vám řekneme vše o tomto kuriózním chrániči obrazovky a o tom, jak jej lze umístit na mobilní zařízení. Zůstaňte a zjistěte podrobnosti.

přidat chránič

Jak mohu odstranit nebo odstranit kapalinu Nano Hi-Tech z jakékoli dotykové obrazovky?

Je to úplně jiný materiál než sklo nebo plastová ochrana obrazovky proces odstranění uvedeného materiálu z povrchu obrazovky našeho zařízení je úplně jiná. Zůstaňte a zjistěte, jak odstranit Nano Hi-Tech kapalinu bez jakýchkoli problémů nebo nepříjemností z našeho terminálu.

Naším prvním krokem bude získání materiálů, malý kousek hadříku nebo hadřík z mikrovlákna a malou lahvičku s alkoholem. Jde o to, že budeme muset nanést isopropylalkohol podél obrazovky našeho zařízení a poté jej opatrně přetřít příslušným hadříkem nebo kouskem hadříku z mikrovlákna.

Je důležité mít na paměti, že ačkoli isopropylalkohol terminálu nepoškozuje, doporučuje se vypněte zařízení, když aplikujeme tuto kapalinu. To je nepochybně jedno z nejlepších, které lze odstranit Nano Hi-Tech.

Abychom mohli proces úspěšně provést, budeme muset hadřík potřít alkoholem kolem obrazovky alespoň 10x za sebouJe to pomalý, ale zcela bezpečný postup.