Saltar al contenido

Jak odstranit nebo odstranit hlavní zvukovou stopu v Sony Vegas Pro 15

29 de julio de 2022

A pokračujeme báječnou aplikací pro PC, známou jako SonyVegas Pro 15která vám umožňuje provádět profesionální úpravy vašich videí.

Chceme vám představit článek, který si jistě zamilujete a pomůže vám dozvědět se o tomto mimořádném programu trochu více. Proto vám to v několika krocích ukážeme jak odstranit nebo odstranit hlavní zvukovou stopu v Sony Vegas Pro 15.

Skutečnost, že je tento program celý v angličtině, způsobuje velké většině uživatelů mnoho problémů a zmatků. Ukazuje se ale, že v praxi, nebýt toho malého jazykového problému, by byl tento nástroj lépe srozumitelný.

A je to tím, že tato aplikace má velké množství funkcí, které vám umožní vykonávat práci profesionální video, jako je efekt pohybu obrazovky.

Pokud se budeme bavit o různých zvukových funkcích, které najdeme v Sony Vegas Pro 15, stojí za zmínku automatické vkládání zvuku, zvýšení a snížení hlasitosti. Zeslabení zvukové stopy, úpravy hlasitosti atd.

Vytvořili jsme různé návody, které se zabývají různými řešeními běžných problémů při práci s tímto editorem videa. Již jsme vám ukázali, jak můžete vytvořit video ve zpomaleném a rychlém pohybu pomocí Sony Vega Pro.

Jak odstranit nebo odstranit hlavní zvukovou stopu v Sony Vegas Pro 15

Je opravdu snadné používat různé funkce a nástroje, které tento výkonný program má, a když se s nimi dobře naučíte, jejich použití ve vašem projektu vám zabere méně než minutu, jako je vkládání textů. Takže vám může být jasné, jak jednoduché to je, a tak můžete odebrat nebo odstranit hlavní zvukovou stopu v sony vegas pro 15nebude výjimkou.

Když vstoupíme do programu SonyVegas Pro 15, najdeme v jeho rozhraní všechny prvky, které potřebujeme k vytvoření zvukových a obrazových edic, které potřebujeme. Ale ve spodní části okna najdeme zvukovou stopu, která může být při provádění našich úprav trochu otravná.

Říká se tomu hlavní stopa a existuje velmi jednoduchý způsob, jak ji odstranit, odstranit nebo smazat, abychom mohli s editorem pracovat pohodlněji. Vypadá to jako akt magie, ale my vám říkáme, že tomu tak není, je to pouze znalost toho, jak program funguje, a zde vám řekneme, co dělat.

Odstraňte zvukovou hlavní stopu v sony vegas pro 15

Jediná věc, kterou musíte udělat, abyste odstranili nebo odstranili hlavní zvukovou stopu SonyVegas Pro 15je přejít na klávesnici a stisknout klávesu B. A uvidíte, že hlavní stopa zmizí z vašeho editoru, pokud chcete, aby se stopa znovu objevila, stačí znovu stisknout klávesu B a se vrátí na své místo jako kouzlem, jak jsme již zmínili.

Pokud si uděláte čas, dám vám to udělat spusťte tento příkaz a tak můžete odstranit nebo smazat hlavní zvukovou stopu v Sony Vegas Pro 15. Můžete to zkontrolovat a aniž byste to chtěli přehánět, trvalo vám to jen 2 sekundy. A tak jsme vás zbavili ještě jednoho bolehlavu a poučili jsme vás o používání tohoto programu nazvaného Sony Vegas Pro 15, i když jiné funkce vyžadují více času, jako je například nasazení veverčího hlasu.

odstranit zvukovou stopu

Dokončujeme ještě jeden tutoriál, kde jsme chtěli zdůraznit, jak snadné je používat tak málo známé programy, které však obsahují velký potenciál. A během několika sekund jste to mohli vědět jak odstranit nebo odstranit hlavní zvukovou stopu v sony vegas pro 15rychle a snadno.