Saltar al contenido

Jak odstranit nebo odstranit antivirové reklamy a varování Panda Cloud

29 de julio de 2022

Vítejte! Pokud jste pravidelným uživatelem Panda Cloud, ale obtěžují vás upozornění, která neustále přicházejí o akcích a novinkách, pak jste na správném místě. Zde vám ukážeme kroky, jak postupovat odstranit nebo odstranit antivirové reklamy a varování Panda Cloud.

Když přijde čas na instalaci antiviru na ochranu našeho PC, je to těžké rozhodnutí, protože na trhu existuje mnoho alternativ. Mnoho uživatelů však dává přednost ochranným nástrojům, které nabízí Panda Cloud.

Tento antivirus má mnoho funkcí, které společně zlepšují zabezpečení našeho počítače při procházení internetu za účelem přímého stahování souborů, stránek a webového obsahu. Má také několik plánů, které jsou dostupné pro každého, takže cena není problém.

Kroky ke stažení a instalaci Panda Cloud

Než vám ukážu, co máte dělat odstranit antivirové reklamy a varování Panda Cloud Ukážeme vám různé způsoby, jak získat antivirus Panda Cloud.

z pošty

 • Jakmile si zakoupíte licenci Panda Cloud Antivirus, obdržíte uvítací e-mail do vaší schránky. Musíte jej otevřít a stisknout tlačítko stahování.
 • Poté musíte uložit instalační program na pevný disk a počkat na zahájení procesu instalace.
 • Poté musíte vytvořit a ‘Účet Panda’. Tímto způsobem získáte přístup ke všem doplňkovým službám nabízeným Panda Cloud Security.
 • Kromě toho vám připomínáme, že během instalace produktu nebude nutné zadávat aktivační kód, protože Je integrován do samotného instalačního souboru.

Z účtu Panda

V této části vám ukážeme kroky, které je třeba dodržovat, abyste se to naučili Stáhněte si antivirus Panda Cloud z účtu pandy.

 • Chcete-li začít, musíte zadat svůj účet Panda pomocí svého uživatelského jména a hesla.
 • Nyní zadejte aktivační kód vašeho produktu a poté klikněte na možnost ‘Přidat produkt’. Po jeho přidání budete moci bez problémů spustit proces stahování a instalace Cloud Panda.
 • Chcete-li to provést, přejděte do sekce ‘Panda Cloud Antivirus’ a klikněte na možnost ‘Instalovat’.
 • Pokud máte nějaké dotazy nebo problémy s přihlášením pomocí účtu Panda, pak neváhejte a navštivte stránku uživatelské podpory Panda Cloud.

bezplatná verze

V případě, že nechcete spěchat s platbou za licenci Panda Cloud Antivirus Pro, pak máte možnost získat 30denní bezplatnou zkušební verzi, abyste zjistili, zda tento antivirus splňuje vaše požadavky. Později vám ukážeme, co musíte udělat pro stažení a instalaci Panda Cloud.

Vše, co musíte udělat, je přejít na oficiální stránku Panda Cloud Security a stáhnout si tuto bezplatnou verzi. Tato bezplatná zkušební verze nevyžaduje aktivační kód, takže ji můžete používat po dobu 30 dnů.

Co dělat pro odstranění nebo smazání antivirových reklam a varování Panda Cloud?

v případě, že chcete odstranit antivirové reklamy a varování Panda Cloud pak vám doporučujeme podívat se na tuto sekci, protože se zde dozvíte, jak proces provést rychle a snadno. Jednoduše musíte do puntíku dodržet kroky, které vám níže ukážeme, abyste neměli žádné nepříjemnosti.

bezpečnostní antivirové reklamy panda cloud

 • Nejprve musíte otevřít antivirus Panda Cloud a v hlavní nabídce uvidíte v levé části obrazovky řadu možností. Zde musíte vybrat sekci s názvem „Nastavení“.
 • Poté se otevře obecná nabídka, kde budete muset přejít do sekce ‘panda news’ umístěný ve spodní části obrazovky.
 • V této sekci byste měli přesunout přepínače „Zobrazit zprávy Panda“ a „Hlásit relevantní bezpečnostní zprávy“ do polohy „VYPNUTO“, abyste již neobdrželi upozornění od vývojářského týmu Panda Cloud.

Pro dnešek máme hotovo! Pokud pro vás byly tyto informace užitečné, nezapomeňte je sdílet se svými kontakty prostřednictvím sociálních sítí, aby se to naučili odstranit antivirové reklamy a varování Panda Mrak na počítači snadno a jednoduše.