Saltar al contenido

Jak odstranit nebo odebrat prohlížeč SEARCH.GG Custom Search z Google Chrome

28 de agosto de 2022

Jednou z výhod, kterých jsme prostřednictvím internetu dosáhli, je skutečnost, že máme přístup k jakémukoli obsahu. To zahrnuje programy všeho druhu, což je skvělé, pokud jde o legální získání těch programů, které obvykle stojí spoustu peněz.

To je důvod, proč mnoho lidí nakonec prohlíží ThePirateBay a vidí, co mohou najít prostřednictvím jeho četných torrentů. Ne vždy se však doporučuje hackovat všechny programy.

Někdy může hackování konkrétního programu nebo stažení freewaru odjinud než z jeho oficiální stránky skončit nějakým problémem. Patří mezi ně různé typy virů, kterými může váš počítač skončit, některé z nejotravnějších malware nebo adware, před kterým se musíte chránit.

Proto se vždy musíme chránit a mít určité znalosti o tom, kde a jak si můžeme stáhnout určité programy.

Ve skutečnosti, i když se používání tohoto typu viru trochu snížilo, je pravděpodobné, že si nakonec stáhnete program, který skončí instalací jiného zcela nežádoucího programu nebo plugin pro váš prohlížeč. Dělají to proto, aby program nebo reklama, která se neustále zobrazuje ve vašem prohlížeči, mohla vydělávat peníze vaší nucenou návštěvou.

A když se to stane, co můžeme dělat? Je to něco, co se často stává lidem, kteří se nečekaně potkají Search.gg jako novou domovskou stránku prohlížeče. Podívejte se níže, jak to můžete opravit.

pomocí programů

Když zjistíte, že vaše hlavní stránka Google Chrome přestal být Google, může to být velký problém, pokud si s touto situací nevíte rady. Je to velmi obvyklá věc, když najdeme otravnou stránku Search.gg jako naši stránku.

Opravdu to není moc dobré a existuje jen proto, aby nás otravovalo, aby mohli vydělat peníze naší nucenou návštěvou. A často se stává, že když se pokusíme změnit domovskou stránku na jinou, objeví se znovu.

Je to proto, že v podstatě Search.gg v našem počítači se chová jako virus. Pokud k tomu dojde, jedním z nejlepších způsobů, jak se tohoto nepříjemného scénáře zbavit, je program proti malwaru. Existuje mnoho, ze kterých si můžete vybrat, abyste to napravili. Nejznámějším programem je Anti-Malware Bits. Je to bezplatná alternativa a je docela dobré umět tyto programy opravit.

Existují i ​​další podobné Wirsoft a Combo Cleaner, které, i když nefungují tak dobře, jsou dobrou alternativou, když nemáte dobrý antivirus, který by vás vždy chránil.

Odpověď však není vždy program, můžete to také udělat sami, pokud to případ opravňuje, a tak se naučíte, jak se vypořádat s tímto problémem Search.gg

ruční klávesnice pc

Ruční odstranění problému

Je velmi pravděpodobné, že tento problém Search.gg zmizel s jiným konkrétním programem. To je důvod, proč byste měli tento program skutečně odinstalovat. Stačí odinstalovat poslední program, který jste nainstalovali před začátkem problému. Pokud jste na PC, přejděte na Kontrolní panelnásleduje Programy a Charakteristický.

Zde budete hledat program, který jste si stáhli a nainstalovali naposledy, nebo jakýkoli program, který vám může být podezřelý, protože jej nepoznáváte. Pamatujte, že tento problém můžete vyřešit v Operační Systém Mac přetažením aplikace do koše a vysypáním koše.

V případě, že jste to udělali a problém přetrvává, možná se ve vašem prohlížeči Chrome něco změnilo. Pokud k tomu dojde, budete muset změnit nastavení a resetovat je.

Chcete-li to provést, přejděte do nastavení Chrome a vyhledejte tlačítko “resetovat nastavení profilu” přijměte a poté restartujte, když k tomu budete vyzváni. Poté by měl problém zcela zmizet.