Saltar al contenido

Jak odstranit fotoalba nahraná na Facebooku z mého mobilního telefonu

18 de agosto de 2022

Čas od času kontrolujeme alba, která jsme nahráli na Facebook, a nacházíme staré fotografie, které už možná nechceme nahrávat. To je přesně důvod, proč vás to naučíme jak smazat fotoalba nahraná na facebooku z mobilu a z počítače.

Není novinkou, že čas od času, zvláště pokud je váš účet starý roky, zkontrolujeme všechny fotografie, které nahrajeme, a najdeme stará alba, která už možná nechceme mít. Může se stát, že fotografie, které se vám nelíbí, nebo jsou z momentů, které už nechcete žádným způsobem prožívat.

naštěstí se to naučit odstranit nahraná fotoalba na facebooku z mého mobilního telefonu a z jakéhokoli počítače je to opravdu velmi jednoduchý proces a během několika minut budete moci smazat všechny fotografie a alba, která chcete.

Jak smazat fotky z facebooku z mobilu

I když se to mnohým může zdát samozřejmé. Jediné fotografie, které můžete smazat, jsou ty, které sami nahrajete. Nezáleží na tom, jestli jste na fotce označeni, jestli ji nahrál někdo jiný. Jediný způsob, jak to odstranit, je požádat tuto osobu, aby to udělala.

V případě, že chcete smazat fotografii, kterou jste nahráli, je to velmi jednoduchý proces. Co byste měli udělat, je otevřít dotyčnou fotografii. Stiskněte tři svislé body umístěné v pravé horní části.

Dále uvidíte, že mezi všemi možnostmi, které se objeví v malém vyskakovacím okně, jedna z nich říká „Smazat obrázek” Jednoduše klikněte na možnost a potvrďte navždy smazání fotografie ze sociální sítě.

je to dost snadné smazat fotku z facebooku? Smazání alba ze sociální sítě je stejně jednoduché, protože během několika minut můžete smazat všechna, která chcete. Musíte pouze postupovat podle kroků, které probereme níže.

ruční telefon

Jak smazat facebooková alba z mého mobilního telefonu

  • První věc, kterou budete muset udělat, je přejít přímo na váš profil. Jakmile jste zde, budete muset jít do „Fotky“ a začněte hledat alba, která chcete smazat.
  • Jakmile najdete uvedené album, stačí je zadat a uvidíte, že v aplikaci Facebook máte v pravém horním rohu a v aplikaci Facebook Lite v levém dolním rohu možnost „Jídelní lístek“.
  • Stisknutím této možnosti se otevře vyskakovací okno, které má pouze dvě možnosti: upravit a smazat. Po stisknutí tohoto tlačítka se zobrazí varování s dotazem, zda jste si jisti, že chcete album smazat. potvrzujete a připraven.

Jak odstranit album na Facebooku z počítače

  • První věc, kterou uděláme, je zadat náš profil kliknutím na ikonu našeho jména a fotografie, která se zobrazí nahoře vedle vyhledávacího pole.
  • Jakmile jsme v našem profilu, přejdeme na „Fotky“, který se nachází pod titulní fotografií.
  • Nyní dole uvidíte tři záložky “Fotografie, na kterých se objevujete“, “Tvé fotky«Y»alba“. Klikněte na tuto poslední možnost.
  • Vyberte album, které chcete odstranit, a otevřete jej.
  • Po otevření uvidíte, že vpravo nahoře máte „Zvýrazněte na profilu“, “Upravit“ a ikonu ozubeného kola. Pokud kliknete na tuto ikonu, zobrazí se malá nabídka.
  • Mezi možnostmi, které se objeví v nabídce, uvidíte, že poslední říká „smazat album“.
  • Vyberte tuto možnost, potvrďte, že ji opravdu chcete smazat, a je to.

Tímto jednoduchým způsobem můžete odstranit nahraná fotoalba na Facebooku z mého mobilního telefonu a z počítače. Je to velmi jednoduchý proces a především rychlý.