Saltar al contenido

Jak odstranit avatara Bitmoji z mého účtu Snapchat? – Nastavte oprávnění

22 de agosto de 2022

Snapchat je aplikace, která se stala populární mezi mládeží na celém světě a zejména ve Spojených státech. Tato aplikace, spuštěná pro mobilní zařízení Android i iOS, splňuje hlavní cíl umožnit uživateli sdílet videa a fotografie rychle k vašim sledujícím, přičemž tyto budou k dispozici pouze po určitou dobu, aby je bylo možné vidět. Sdílený multimediální obsah jejich následovníci označují také jako Snaps.

Mezi komunitou uživatelů Snapchatu je běžné, že při používání aplikace a vytváření videí a fotografií pro zveřejňování nebo odesílání na jiné sociální nebo osobní sítě chtějí větší přizpůsobení. Kvůli tomu se lidé obracejí propojte svůj snímek s aplikací Bitmojikterý funguje ve spojení s ním, k vytvoření animovaného avatara podobného uživateli, kterého lze použít jako nálepky v publikacích.

Co se stane, když odpojíte Bitmoji od vašeho Snapchatu?

Snapchat je aplikace, která je navržen tak, aby jeho uživatelé byli povoleni odesílat a sdílet buď obrázky, videa a také zprávy, které jsou známé jako doplněk, tento odeslaný obsah bude po určitou dobu dostupný pouze těm, kteří jej obdrží, po uplynutí této doby nebude žádným způsobem přístupný. Toto je hlavní funkce aplikace Snapchat, která svým uživatelům zajišťuje přirozenější interakci a tok v rámci aplikace.

Tato aplikace má rozhraní zaměřené na fotografie a videa, protože má oblast příběhu, která je k dispozici sledujícím, jsou řazeni chronologicky při zveřejnění, bez ohledu na publikovaný obsah bude po určité době smazán. Kromě toho má také oblast nebo kartu s názvem „Objev“, ve které lze nalézt různý obsah. Aby bylo možné tyto funkce správně přizpůsobit, má Snapchat nástroje pro vylepšení funkce Instant Snaps.

Různé filtry Snapchatu jsou hlavním nástrojem pro vytváření fotografií a videí a také důvodem, proč se aplikace stala velmi populární. Kromě filtrů uživatelé obvykle propojují aplikaci Bitmoji se svým Snapchatem, s touto aplikací mají možnost vytvořit si avatara, mohou jej použít jako nálepky buď na fotkách nebo videích vytvořených ze Snapchatu, má také klávesnice, kterou lze aktivovat pro přístup k nálepkám z jiných aplikací

Nebudete ji moci použít k reakci ani k nálepkám na vaše snímky

Propojením aplikace Snapchat s aplikací Bitmoji uživatelé budou mít při vytváření svých snímků nové funkce, protože si mohou vytvořit avatara, mohou ho použít buď ve svých videích nebo fotografiích. Díky Snapchatu získali lidé nový způsob komunikace, protože mohou posílat zprávy pomocí Snaps, ve kterých se vaše nálepka objeví při některé z různých činností, jako je zpěv, a jakmile ji příjemce otevře, už ji neuvidí.

osoba používající telefon

Kromě toho, že budete moci používat svého personalizovaného avatara se svými vlastnostmi a stylem v Bitmoji, propojením s aplikací Snapchat získáte výhodu Friendmoji, což je přístup k novým personalizovaným nálepkám ve spojení s přítelem, který je poblíž a kdo Počítejte také s těmito aplikacemi. Navíc má klávesnici, kterou lze aktivovat pro použití těchto nálepek v jiných aplikacích.

Ale co když uživatel Snapchatu již nechce udržovat svůj účet propojený s Bitmoji? Tak tohle je odpověď, Již nebudete mít přístup k nálepkám přizpůsobené při vytváření snímků. Aplikaci však stále můžete používat nezávisle.

Jak můžete odpojit obě aplikace?

V případě, že se uživatelé v určitém okamžiku rozhodnou, že nechtějí ponechat svůj účet Snapchat propojený se svým účtem Bitmoji, může rozvázat dvěma různými způsoby, pomocí toho, který je pro ně jednodušší. Tyto jsou:

Z ovládacího prvku Snapchat

Chcete-li odpojit obě aplikace od aplikace Snapchat musíte postupovat podle následujících kroků: nejprve musíte vstoupit do aplikace Snapchat, kliknout na ikonu nastavení, která je vpravo nahoře, v záložce mého účtu kliknout na Bitmoji, nyní kliknout na možnost Unlink my Bitmoji a poté se objeví panel, ve kterém musíte potvrďte, že chcete odpojit. A je to, odpojení Snapchatu a Bitmoji bude provedeno.

rozhraní pro odstranění aplikace

S nastavením Bitmoji

Tato metoda je o něco drastičtější, protože nejen odpojí obě aplikace, ale také Bitmoji budou také odstraněny dříve vytvořené a přizpůsobené, takže již nebude dostupné v aplikaci Snapchat ani jinde. Takže budete muset vytvořit nového avatara od začátku. Chcete-li provést tuto akci, je třeba provést následující kroky:

Nejprve musíte vstoupit do aplikace Bitmoji, poté klikněte na ikonu nastavení představovanou ozubeným kolem V levé horní části, jakmile jste uvnitř, vyberte možnost obnovení avatara a klikněte na přijmout, a je to, avatar vytvořený v Bitmoji je již otevřen odkudkoli.

Jak úplně odinstalovat Bitmoji z telefonu Android nebo iPhone?

Chcete-li trvale odebrat aplikaci Bitmoji z vašeho mobilního zařízení, ať už z Androidu nebo iOS, postupujte následovně: na domovské obrazovce zařízení vyhledejte ikonu aplikace a podržte ji, dokud se nezobrazí možnost odinstalovat (na iPhone se zobrazí X ) klikněte na něj a poté potvrďte pro trvalé smazání aplikace.