Saltar al contenido

Jak odstranit aplikaci Telegram z vašeho iPhone – rozhodně

20 de agosto de 2022

Platforma Telegram si získala popularitu, protože tato služba pro rychlé zasílání zpráv vás nejen spojí s vašimi blízkými a přáteli. Můžete také video chatovat, odesílat a přijímat soubory, hlasové poznámky a mnoho dalšího. Taky, je to jedna z nejlehčích aplikací ve srovnání s konkurenčním WhatsApp.

Možná se však z nějakého důvodu chcete této aplikace zbavit a nepodařilo se vám to. Pokud je to váš případ, pokračujte ve čtení tohoto článku zjistěte, jak odstranit aplikaci Telegram z vašeho zařízení iPhone trvale.

Jaké kroky byste měli provést, abyste odstranili aplikaci Telegram z vašeho iPhone?

Odebrání aplikace je velmi snadné. Je však důležité provést proces správně, aby na zařízení nebyla žádná stopa po aplikaci, která zbytečně zatěžuje paměť. V případě těch, kteří mají zařízení iPhone a chtějí smazat účet Telegram, mohou tak učinit v nastavení aplikace a v aplikaci nainstalované v obchodě. Další, Naučíme vás, jak na to v každém případě:

Přímo v nastavení telegramu

Chcete-li provést tento postup, nejprve otevřete aplikaci Telegram, přejděte do Nastavení a klikněte na jméno, kde se váš uživatel zobrazuje. Později, zadejte volbu Ochrana osobních údajů a zabezpečenítato část vám umožňuje nejen smazat účet provedením každého kroku, ale můžete také provést změny tak, aby byl váš účet automaticky smazán, pokud jej nepoužíváte, a to výběrem přibližného časového období.

S důrazem na tento bod pokračujeme v procesu. Ze zařízení iPhone postupujte následovně: Zadejte Telegram, klikněte na Nastavení. Poté kliknete na Zavřít relaci a akci musíte potvrdit opětovným kliknutím na Zavřít relaci. Konečně, musíte potvrdit, že jste opustili svůj telegramový účet. Tímto způsobem jste smazali aplikaci z mobilu.

Z vaší aplikace nainstalované v App Store

Aplikace App Store vám dává k dispozici sbírkový katalog všech těch aplikací, které si můžete stáhnout, jako je ta z Telegramu. Pokud však tuto aplikaci nechcete mít, můžete ji z této digitální knihovny odstranit. Chcete-li to provést, přejděte do obchodu App Store a v rozevírací nabídce klikněte na Moje aplikace a hry a dál Sbírka.

V tomto okně můžete zobrazit všechny aplikace, které jste přidali do katalogu kolekce App Store. Vedle každé aplikace je tlačítko instalace a X k odstranění, stačí kliknout na X vedle telegramu a poté akci potvrdit kliknutím na OK. Tím ji odeberete z nainstalované aplikace v App Store.

Proč vám Telegram neumožňuje smazat účet z vašeho iPhone?

Pokud jste se pokusili odebrat aplikaci Telegram z vašeho iPhone, ale nebyli jste úspěšní. Pravděpodobně byste měli přejít do mezipaměti aplikace a vymazat ji. Nacházíte se v Nastavení, Údaje o úložišti, poté v Využití úložiště a klikněte na Vymažte mezipaměť telegramu. Je také vhodné vyprázdnit chaty aplikace a přistoupit k odstranění telegramu podle kroků vysvětlených na začátku článku. Restartujte zařízení a zkontrolujte.

smazat telegram

Jak zjistit, zda je smazán i váš účet Telegram Web?

Svůj účet Telegram můžete smazat ze svého mobilního zařízení. Pokud však chcete vědět, zda je smazán i váš webový účet Telegram, musíte tuto akci potvrdit zadáním aplikace z webu. Pokud není odstraněn, můžete provést žádost o okamžité smazání. Chcete-li to provést, musíte zadat telefonní číslo přidružené k účtu a kliknout na tlačítko Další.

Po obdržení kódu jej musíte zadat do malého okna, které se zobrazí a klikněte na Přihlásit se ve španělštině. A okamžitě bude webový účet Telegram smazán. Měli byste vědět, že tento proces odstranění účtu Telegram je nevratný. Pokud si tedy budete chtít aplikaci stáhnout znovu, objevíte se jako nový uživatel a ti, kteří mají vaše telefonní číslo přidáno, budou upozorněni, že váš účet byl smazán nebo že nemáte Telegram.