Saltar al contenido

Jak odstranit a vyčistit okolní hluk ze záznamu v Premiere pro?

26 de agosto de 2022

Pokud budete hovořit o nejlepších video editorech, pak v konverzaci nejspíše padne jméno Premier pro (částečně si jej můžete zdarma stáhnout z jejich webu). Od té doby se díky svým funkcím a nástrojům umístila mezi prvními na světě. Právě z tohoto důvodu je tomu tak Naučíte se, jak odstranit a vyčistit okolní hluk ze záznamu v Premiere Pro.

A je to tak, že získání znalostí o tom je naprosto nezbytné, pokud se chcete nazývat a odborný redaktor. Protože na tomto světě není nikdo, kdo by neznal program. Je to hlavně proto, že jeho rozhraní je jedním z nejjednodušších k použití, přitahuje nováčky, kteří právě začínají, a umožňuje jim udělat pokročilý zvukový mix za pár dní.

Odstraňte a vyčistěte okolní hluk ze záznamu v Premiere pro

Abyste se dostali přímo k věci, měli byste to nejprve vědět odstranit a vyčistit okolní hluk ze záznamu v Premiere probudete potřebovat jednu z novějších verzí tohoto programu (například 2019), protože tam byl umístěn nástroj, který vám to umožňuje.

Pokud jste jedním z těch, kteří mají tuto verzi, musíte postupovat podle těchto kroků: číslo jedna přejděte na karty, které se zobrazí v horní části obrazovky, a vyberte kartu s názvem „Oknootevře se vám spousta možností, ze kterých si můžete vybrat «Základní zvuk».

Tím se zobrazí základní zvukový panel na pravé straně obrazovky. Po jejím ukončení klikněte na svou zvukovou stopu a na panelu vyberte možnost „Dialog“.

Uvidíte, že existují i ​​další výběry, jako je hudba, prostředí a další. Dialogová sekce je ale jediná, kde získáte možnosti opravit nebo vyčistit zvuk, takže nezáleží na tom, jaký typ zvuku nebo videa máte, klikněte tam.

V rámci této možnosti je několik nástrojů, které můžete použít, a to: redukce šumu, redukce brumu, redukce vibrací a redukce S. Chcete-li použít kterýkoli z nich, stačí jej povolit kliknutím na jeho polea poté posuňte lištu, která se zobrazí níže.

Jak upravíte lištu, abyste odstranili šum, je na vás a na problému, který máte, ale mějte na paměti, že vždy je nejlepší udržovat hodnoty lišty co nejnižší, aby neovlivňovat zvuk.

Další způsob, jak se zbavit okolního hluku

S výše uvedeným již víte, jak odstranit a vyčistit okolní hluk nahrávky premiéra profale aby vaše učení bylo úplné, uvidíte další způsob, jak tuto nepříjemnou nepříjemnost smazat, tentokrát v kterékoli z verzí.

K tomu musíte použít efekty, které se nacházejí ve stejnojmenném panelu. Pokud je potřebujete povolit v případě, že se ve výchozím nastavení nezobrazují na obrazovce, stačí přejít na „Okno“ a v možnostech, které získáte, vyberte „efekty“.

Jakmile je budete mít, postavte se na lištu, která vám umožní vyhledávat je podle jména a psát, odstranit šum, když se objeví, jednoduše jej přetáhněte na časovou osu.

žena s několika počítači

Hluk by již měl být odstraněn, ale v případě, že se stále objevuje, přejděte na «Panel ovládání efektů» a stiskněte tlačítko «Upravit“, který je vedle výše uvedeného efektu. Objeví se nové okno, kde můžete vidět, kde se hluk nachází, a také zvýšit míru efektu odstranění.

Nyní, pokud se s tím již problému zbavíte a můžete říci, že víte, jak odstranit a vyčistit okolní hluk nahrávky v Premiere pro. Stačí jít do svého programu a začít z vašich klipů opravovat to, co potřebujete, aby nakonec dopadly tak, jak chcete.

Poté, co odstraníte hluk a naučíte se více o zvuku, se doporučuje vyhledat návody, které vám pomohou naučit se upravovat videa v Premier Pro, které doplní vaše učení tohoto programu. A pokud se vám Premier Pro nakonec nelíbí, podívejte se, jaké jsou nejlepší alternativy k Adobe Premier?