Saltar al contenido

Jak odstranit a opravit chybu zámku CE-32809-2 na PS4 při spouštění her

31 de julio de 2022

Konzole, stejně jako počítače, mají často chyby. Vzhledem k tomu vás dnes naučíme jak odstranit a opravit chybu zámku CE-32809-2 na PS4 při spouštění herčastý problém pro majitele Play Station 4.

Na druhou stranu, pokud jste ve světě konzolí nováčci a nedávno jste si pořídili PS4, je vhodné, že víte, jak vytvořit a ověřit účet PlayStation Network na PS4, což je nezbytné pro bezproblémové používání videokonzole. Bez dalšího zdržování pokračujte v této příručce k vyřešení problému CE-32809-2 na vaší Play Station 4.

Jak odstranit a opravit chybu zámku CE-32809-2 na PS4 při spouštění her

Tato chyba je obvykle doprovázena upozorněním „Při spouštění stažené hry došlo k chybě“. Naštěstí je tato chyba ve většině případů obvykle vyřešena velmi snadno, ale abyste toho dosáhli, musíte vyzkoušet některé věci.

První věc, kterou musíte udělat, je spusťte konzoli, protože budeme mít přístup k určitým jeho konkrétním konfiguracím. Tentokrát je cílem aktivovat PS4 jako hlavní konzoli. Chcete-li to provést správně, čtěte níže uvedené informace.

jít do menu nastavení, pro tento účel vyhledejte sekci „Nastavení“ v hlavní nabídce vaší konzole Play Station 4. Jakmile jste v Nastavení, musíte najít sekci „Správa účtu“ a zde najdete možnost „Aktivovat jako hlavní PS4. Změňte nastavení, dokud se možnost nezobrazí jako „Aktivováno“, k tomu klikněte na „Aktivovat“.

Po provedení předchozích změn by měl být problém již vyřešen proveďte test s názvem, který představoval chybu. V případě, že hra stále nefunguje, stále existuje několik alternativ, které můžete vyzkoušet.

Na druhé straně by nebylo na škodu, kdybyste znali rozdíly mezi PS4 a PS4 Pro, abyste přesně věděli, jak je váš model umístěn ve vztahu k druhému.

Další možnost, jak vyřešit chybu CE-32809-2

Mnohokrát, když je konzole již označena jako Aktivní, výše uvedené nemusí mít vliv. I tak můžeme provedením jiné akce najít řešení problému. Chcete-li pokračovat, bude také nutné přejít do nastavení systému, přejděte tedy do „Nastavení“.

Jakmile jste v Nastavení, vraťte se do sekce „Správa účtu“. V každém případě, tentokrát to, co uděláte, bude hit Možnost „Deaktivovat“. Po dokončení procesu zkuste znovu spustit titul s problémem.

Playstation 4

Pokud i po výše uvedeném problém přetrvává, zkuste to znovu pomocí možnosti „Aktivovat“. Mnohokrát to obvykle pomáhá tak, že chyba CE-32809-2 zmizí a můžete bez problémů používat PS4. Kromě výše uvedeného pamatujte, že pokud máte problémy s místem, je zde možnost výměny pevného disku PS4 pro rozšíření kapacity.

Obnovte licence PS4

Někdy následování předchozích kroků chybu CE-32809-2 nevyřeší, předtím bude nutné provést další opatření. Máme na mysli obnovu konzolové licenceproces, který pomáhá vyřešit tuto a další běžné chyby při hraní s PS4.

Proces obnovy licencí je obvykle velmi jednoduchý, pro pokračování musíte přejít do konfiguračních možností konzole v «Nastavení». Jakmile se dostanete do možností vašeho PS4, přejděte na «Správa účtu» a vyhledejte možnost «Obnovit licence». Klikněte na něj, poté na „OK“ a zkuste zjistit, zda je problém vyřešen.

Aktualizujte konzoli, abyste opravili chyby

Stejně jako počítače i videoherní konzole dostávají v průběhu času neustálé aktualizace. Tyto aktualizace pomáhají s výkonem a opravují běžné chyby nebo problémy.

Z tohoto důvodu, pokud po vyzkoušení všech výše uvedených budete postupovat podle chyba CE-32809-2, můžete zkusit aktualizovat konzoli v případě, že možnost není aktivována. Na druhou stranu, pokud máte problémy s touto možností v normálním režimu, můžete zkusit aktualizovat software PS4 z nouzového režimu.