Saltar al contenido

Jak odinstalovat Instagram Beta z vašeho mobilního telefonu Android nebo iPhone

27 de julio de 2022

Je velmi módní používat beta verze aplikací, abyste mohli vědět, jaké jsou novinky, které nám nabízí, než se dostanou na veřejnost. A v tomto smyslu spustil svůj testovací režim Instagram, jedna z nejpoužívanějších sociálních sítí na světě. Ale je možné, že nějaké problémy jsou a vy to chcete vědět jak odinstalovat instagram beta z vašeho smartphonu.

Instagram je platforma, kterou používají miliony uživatelů po celém světě a jejich prostřednictvím efektivně komunikují prostřednictvím textových či zvukových zpráv. Je ale také možné posílat videa, emotikony, nálepky, provádět videohovory a dokonce sledovat živé vysílání. A to bez mluvení o slavných instagramových příbězích.

Ale pokud jde o novinky, některé aplikace spouští svou beta verzi a mnoho uživatelů si ji stahuje, aby jako první vyzkoušelo její nové funkce. Nicméně bohužel tato aktualizace nemusí fungovat tak, jak očekáváte. A pak si ho raději z mobilu odinstalujte a v tomto článku vám prozradíme, jak k tomu můžete postupovat.

Jaké problémy mohou nastat jako uživatel Instagram Beta?

Je důležité, abyste jako uživatel jakékoli aplikace věděli, že vydává svou beta nebo testovací verzi. Že to může při používání představovat velké množství problémů nebo nepříjemností, takže s tímto detailem musíte vždy počítat. Dále si naznačíme, jaké mohou být problémy, se kterými se můžete setkat při používání beta verze Instagramu na vašem mobilu.

zavírá se samo

Jednou z nejčastějších chyb, se kterými se uživatelé při používání beta verze Instagramu setkávají, je to, že se sama zavírá. A tato neočekávaná chyba může mít dvě možné příčiny, první je vaše mobilní zařízení nemají dostatek paměti RAM. A druhý je kvůli problému, který vzniká při stahování aplikace.

Pokud tedy chcete tento problém pádu aplikace vyřešit, doporučujeme nejprve uvolnit místo v paměti. V tomto případě můžete odinstalovat další aplikace, které nepoužíváte. Dalším možným řešením, pro které se můžete rozhodnout, je restartování mobilního zařízení a následné vynucení fungování aplikace.

Máte funkce „Není k dispozici“ pro ostatní uživatele

Toto je další z problémů, které mají uživatelé při používání instagramové beta verze, a to, že pouze oni mohou mít nové funkce, které má tato aktualizace. Ostatní uživatelé, kteří si beta verzi nestáhli, nebudou mít k dispozici nové funkce.

Jaký je postup při smazání beta verze Instagramu?

Nyní, pokud při používání beta verze Instagramu máte pocit, že nedostatky nebo problémy, které má, převažují nad jeho výhodami. Pak je vhodné jej odinstalovat ze smartphonu a poté vám řekneme, jak postupovat podle operačního systému, který používáte. Ať už se jedná o zařízení, které funguje s Androidem nebo iOS.

Žena odinstalovat instagram

na Androidu

Prvním krokem je vstup do virtuálního obchodu Google, Obchod Play nebo přihlášení pomocí účtu Google. Jakmile jste uvnitř, přejděte do levého horního rohu a kliknutím na ikonu tří řádků otevřete nabídku. Dalším krokem je kliknutí na ‘moje aplikace a hry“ a v tomto novém okně budete hledat záložku „Beta“.

Jakmile ji najdete, vyberete ji stisknutím a na obrazovce všechny beta verze, které máte aktivované na svém mobilu. Dále budete hledat a vybrat aplikaci, kterou máte po ruce, což je Instagram. Nyní uvidíte na obrazovce možnost ‘Konec’, která je vedle možnosti ‘Další informace’.

Poté klikněte na možnost ‘Konec’ a poté se na obrazovce zobrazí zpráva s dotazem, zda chcete ukončit program Beta. Chcete-li potvrdit ukončení této verze, vše, co musíte udělat, je kliknout na možnost ‘Konec’.

Se zařízením iOS

Pro iOS zařízení je postup následující, vstoupit do virtuálního obchodu Applenebo v App Store. Jakmile v něm budete, stisknete toto v pruhu voleb, abyste našli a vybrali sekci „Moje aplikace“.

Tato akce vás přenese do jejího okna a nyní musíte hledat kartu ‘Beta’. Když stisknete, na obrazovce se zobrazí všechny ty aplikace, které jsou ve vašem mobilu ve své beta verzi, a posledním krokem je vybrat možnost ‘Konec’ a je to, odinstaluje se.

Co se stane s vaším účtem na Instagramu po odinstalaci aplikace Beta?

Existují uživatelé, kteří mohou pociťovat určitý strach z odinstalace aplikace Instagram Beta App ze svého smartphonu. A to za myšlenku, že mohou mít později problémy se svým již vytvořeným účtem, ale pravdou je, že se jí nic zlého nestane.

mobilní instagram

Pokud se tedy rozhodnete tuto beta verzi ze svého telefonu odstranit, udělejte to bez obav a uvidíte, jak snadné to je. Stejně jako vytváření panoramatických fotografií pro váš účet Instagram a tímto způsobem již víte Jak odinstalovat Instagram beta na vašem mobilním telefonu.