Saltar al contenido

Jak odinstalovat aplikace z Android TV – Spravujte a stahujte

22 de julio de 2022

Pokud chceme strávit nějaký čas zábavou, Android TV bezesporu jsou tou nejlepší volbouchytřejší a kreativnější způsob, jak sledovat filmy, užívat si aplikace, hry a další.

Jedná se tedy o jeden z nejkvalitnějších operačních systémů trh Android TVve srovnání s jinými, které nemají stejné funkce, je to jeden z nejoblíbenějších na světě.

Získáním a Smart TV má mnoho důvodů abychom nesledovali typické televizní kanály vždy, takže je to tam, kde si můžeme užít streamovací platformy, jako je vytvoření účtu na Netflixu, Disney+ nebo pomocí Spotify nebo Twich, kde si můžeme užít více obsahu o videohrách, Abychom si mohli obsah užít, musíme mít na těchto platformách samozřejmě předplatné.

Nutno podotknout, že tyto Android TV pocházejí již z výroby s jejich ovládáním, ale přesto můžeme z mobilu udělat dálkový ovladač, pro větší komfort při používání.

Pro všechny tyto pohodlí je nutné vědět jak odinstalovat nebo odebrat hry a aplikace na mém android tv Krok za krokem. A o tom vám povíme v tomto článku. Pokračujte ve čtení a zjistěte všechny podrobnosti.

Nejlepší aplikace pro Android TV

Pokud půjdeme do koupit android tv musíme vědět, které aplikace nám při jeho používání nesmí chybět, abychom se lépe bavili a trávili příjemný čas, v rámci nich máme VLC v nejnovější verzi, pokud chceme mít kvalitní videopřehrávač, tohle je nejlepší možnost, je snadno použitelná a výkonná ve své práci, což nám umožňuje reprodukovat obsah jakéhokoli typu.

Zadruhé musíme nainstalujte prohlížeč Puffin TV Browsercož je v podstatě speciální prohlížeč pro TV, jelikož prohlížeče jako Google Chrome, Explorer nebo Firefox jsou, jak víme, ty, které se používají na mobilních telefonech.

Jako by to nestačilo, Android TV jsou dodávány s jejich ovládáním, ale Cetus Play nám umožňuje připojit naše mobily tak, aby plnily tuto funkci, můžeme je používat jako hlavní herní ovladač nebo myš v době vyberte jakoukoli funkci v televizoru.

Chcete-li mít lepší výlet uvnitř android tv svět Nemůžeme ponechat Stadii stranou, je to jedna z nejlepších aplikací pro videohry, která nám při hraní poskytuje nekonečné možnosti.

Jak odstranit aplikace na mé Smart TV nebo Android TV

Tato pochybnost je u uživatelů Android TV velmi častá, protože někdy chceme odebrat aplikace nebo hry, které jsme nainstalovali protože je už nepoužíváme nebo se nám prostě nelíbí, ale udělat to je jednoduché, protože to můžeme udělat dvěma způsoby, první je z konfigurace a druhý z Obchodu Play, v prvním možnost toto jsou kroky, které je třeba dodržet:

Najděte nás na obrazovce popř hlavní menu naší Android TVuvidíme možnost »konfigurace», klikneme tam, poté se přesune možnost »zařízení», což je ta, kterou musíme vybrat, a poté »aplikace».

nastavit aplikace na android tv

Jakmile je toto hotovo, stiskneme tam, kde to znamená »stažené aplikace», a musíme si vybrat aplikaci nebo hru, kterou chceme odinstalovat nebo smazat, po jejím výběru vybereme »odinstalovat» a nakonec »přijmout» a je to.

A abychom mohli udělat totéž z Obchodu Play, musíme samozřejmě otevřít aplikaci Obchod Play na naší Android TV, Poté přejdeme do »seznamu nainstalovaných aplikací» a vybereme tu, kterou chceme odstranit, nebo hru a klikneme na »odinstalovat».

Na závěr, bvíme, že zařízení Smart TV nebo Android TV umožňuje stahovat nebo instalovat aplikace dle vašeho výběru a také je odinstalovat. odinstalovat aplikace je velmi jednoduchý proces, protože je snadný přístup k nabídce a její odstranění. K tomu pouze musíte nastavení přístupu vaší Smart TV nebo Android TV, proto musíte vybrat možnost z nabídky nastavení “Aplikace“, vyberte aplikaci, kterou chcete odstranit; nakonec musíte ověřit, zda jej chcete smazat.

z nastavení

Chcete-li odinstalovat nebo odebrat aplikace ze zařízení Smart TV nebo Android TV z nastavení televizoru, musíte provést nebo postupovat podle následujících kroků: Přejděte na nastavení z hlavní obrazovky vaší Smart TV nebo Android TV, pak musíte vybrat možnost Aplikace zařízení a poté zvolit alternativu ‘Stažené aplikace’ vyberte aplikaci, kterou chcete odebrat, potvrďte stisknutím možnosti odinstalovat a je to.

V Obchodě Google Play

Jedním ze způsobů, jak odebrat nebo odinstalovat aplikace z vašich zařízení, je přes Google Play obchod, Jedná se o velmi jednoduchý postup, stačí vstoupit do nabídky aplikací vašeho zařízení a vybrat aplikaci Obchod Play, musíte se přihlásit ke svému účtu Google; proto zvolte alternativu ‘Moje aplikace’ V levém podokně klepněte na možnost Zapnuto Toto zařízenínajděte a vyberte aplikaci, kterou chcete odebrat, stiskněte odinstalovat a klikněte dobře potvrdit.

Jak odinstalovat aplikace pomocí ladění USB

Chcete-li odinstalovat aplikace pomocí Ladění USB musíte přejít do seznamu aplikací zařízení a kliknout na tlačítko „Zobrazit systémové aplikace“, poté musíte vyhledat aplikace které chcete odstranit nebo odinstalovat.

Když ji vyberete, uvidíte, že v informacích aplikace se nezdá, že by se odinstalovala nebo zakázala, může se pouze objevit Odinstalujte aktualizace; v tom okně musíte zkopírovat název balíčku aplikace, který se zobrazí pod verzí.

Poté, co to uděláte, musíte aktivovat alternativy rozvoje vašeho chytrá televize buď AndroidTV, Chcete-li to provést, přejděte do sekce informací a přejděte na ‘Kompilace’. Jakmile to uděláte, několikrát stiskněte tuto alternativu, dokud neukáže, že možnosti vývoje byly aktivovány.

odstranit aplikace na mém android tv

Musíte se vrátit do nabídky nastavení zařízení a všimnete si, že uvnitř je nová nabídka předvolby zařízení V tomto najdete alternativu „Vývojářské možnosti“; vyberte tuto možnost a procházejte seznamem dolů, dokud nenajdete možnost Ladění USB V rámci toho se objeví potvrzovací okno.

Vraťte se do nabídky nastavení a znovu zadejte Informace, otevřete nabídku „Stav“. a zkopírujte místní IP adresu, ke které je vaše zařízení připojeno. Poté se musíte připojit pomocí ADB chytrá televize buď AndroidTV, zde zadejte IP adresu vašeho televizoru a port do příslušného pole a klikněte na Připojitmusíte zařízení udělit přístup, abyste se mohli připojit k ADB.

Jako další krok musíte napsat příkaz pro odinstalaci nebo zakázání aplikace, k tomu stačí napsat: pm uninstall -k –user 0 com.tcl.waterfall.overseas a připravena aplikace je zcela odinstalována.

Jak odstranit předinstalované aplikace pomocí ADB

Nejprve musíme vzít v úvahu, že musíte nainstalovat nebo stáhnout ADB, abyste mohli odstranit předinstalované aplikace, stejně jako musíte aktivovat možnosti vývojáře. To umožňuje ladění USB, které umožňuje našemu ADB komunikovat s naším zařízením prostřednictvím kabelu USB, poté otevřeme CMD nebo příkazový řádek. IP identifikuje aplikaci, můžeme to vidět v nastavení.

Některé funkce, které mohu dělat se svým Android TV

Existuje několik funkcí, které můžeme s těmito zařízeními provádět, jednou z nich je, že můžeme nainstalovat bluetooth klávesnicistačí přejít do »nastavení» a stisknout »synchronizovat zařízení», budeme mít přehlednější způsob, jak jej používat pohodlněji.

Nejlepší a nejvíce pozitivně hodnocená funkce je hlasové ovládání, od Android TV mají vyhrazené tlačítko, které v zásadě poskytuje možnost »dálkového ovládání», kde můžeme vyhledávat obsah, jako jsou aplikace nebo hry, pouhým mluvením a lepší využití.