Saltar al contenido

Jak odesílat velké soubory pomocí aplikace Outlook – Hotmail pomocí Onedrive – zdarma

28 de agosto de 2022

The přenos mediálního obsahu Byl to jeden z největších úspěchů, kterých technologie dosáhla. Existuje stále více kanálů nebo cest, kterými musí uživatelé posílat soubory téměř v jakékoli prezentaci (fotografie, videa, audio, texty, komprimované soubory…).

Nicméně skála, se kterou se různé platformy jakoby neustále srážejí, a právě na ni se odkazuje přenášet velké soubory. Samozřejmě ne vždy vše závisí na platformě kanálu, přes který posíláme, ale také na rychlosti internetu.

Navzdory tomu rychlost internetu nijak neovlivňuje skutečnost, že platformy, které by měly být pro odesílání tohoto typu souborů nejoptimálnější, při jejich podpoře představují nepředvídatelné události.

Možnost Outlook-Hotmail

Jednou z ideálních platforem pro odesílání velkých souborů je platforma Výhleddříve známý jako Hotmailkteří po aktualizaci platformy integrovali také řadu nástrojů, které umožňují úložiště souborůněco velmi užitečného při přenosu obsahu na jinou osobu.

Používání OneDrive

Jedním z těchto nástrojů je OneDrive, tato služba byla vydána v roce 2014 a zpřístupňuje svým uživatelům a 5 GB úložiště zdarma a 15 GB úložiště fotoaparátu.

přenos souboru

Vezmeme-li v úvahu tyto dva prvky, je čas vám krok za krokem říci, jak přenášet těžké soubory pomocí Outlook a OneDrive.

 1. Přihlaste se ke svému účtu Outlook – Hotmail.
 2. Již jste na hlavním panelu svého účtu Outlook, měli byste přejít na levou stranu této platformy a kliknout na nabídku, která je reprezentována řadou polí.
 3. Zobrazí se nabídka, která vám ukáže různé služby nabízené aplikací Outlook, v tomto okamžiku se chystáte kliknout na pole patřící OneDrive.

Nahrajte soubory pomocí OneDrive

Jakmile vstoupíte na řídicí panel OneDrive, zobrazí se vám možnosti nahrát nový soubor nebo složku.

 • Klikněte na možnost nahrání.
 • V tomto případě můžete vybrat kartu souboru, i když můžete stejně dobře nahrát celou složku se soubory.
 • OneDrive zahájí cyklus nahrávání souborů.

Odešlete těžký soubor poštou

Když OneDrive dokončí nahrávání souboru, můžete pokračovat v postupu odešlete soubor prostřednictvím svého e-mailu Outlook – Hotmail.

 1. Zaškrtněte políčko souboru v pravém horním rohu položky, kterou chcete odeslat.
 2. Když jej vyberete, zobrazí se pás s možnostmi.
 3. Na tomto pásu karet kliknete na tlačítko sdílení.
 4. Otevře se okno, ve kterém si vyberete médium, přes které chcete soubor sdílet.
 5. Chcete-li soubor odeslat, vyberte možnost e-mailu.
 6. Napište emailovou adresu, na kterou budete posílat.
 7. Můžete vložit text, který chcete zahrnout do e-mailu, což je volitelná funkce.
 8. Klikněte na sdílet.
 9. OneDrive zahájí cyklus nahrávání pro odeslat soubor a bude vás informovat, až bude hotovo

pohled na přijímač

Tímto způsobem může osoba, která obdržela e-mail se souborem přihlaste se ke svému účtujakmile zadá zprávu, zobrazí se mu text, který jste vložili do e-mailu, a také velký soubor, který jste právě odeslali.

Odešlete těžký soubor poštou

Kromě toho budete mít k dispozici tlačítko s možností „zobrazit na OneDrive“, ze kterého můžete zaslané soubory sdílet a také si je stáhnout do počítače.

Čas to zkusit!

Neztrácejte tedy už žádné chvíle úzkosti s jinými platformami, které mohou představovat mnoho problémů při nahrávání velkých souborů k odeslání e-mailem a jednoduchá, ale bezvadná služba nabízená aplikacemi Outlook a OneDrive.