Saltar al contenido

Jak odesílat animované zprávy s efekty a pozadím v iMessage z mého iPhone

4 de agosto de 2022

Chcete poslat zprávu s originálním nádechem? Představte si, že pošlete svému nejlepšímu příteli všechno nejlepší k narozeninám, ale místo pouhého psaní můžete v iMessage posílat animace balónků s ohňostrojem a k tomu si můžete vyrobit vlastní Memoji s přáním k narozeninám.

Čtěte dále a zjistěte, jak vytvořit všechny tyto animace a odeslat své zprávy zábavný dotek pro ty zvláštní dny se svými přáteli.

Odešlete zprávu s pozadím a animovanými efekty v iMessage z iPhone

 1. Přejděte na iMessage a napište zprávu
 2. Před odesláním stiskněte modré tlačítko a uvidíte, jak budou vypadat možnosti nabízené iMessage
 3. Každý z nich bude mít jiný účinek.
 4. Můžete zkusit např. “Poslat s konfetami” a celou obrazovku zaplní barevná animace konfet.
 5. Poté stiskněte tlačítko odeslat a vaše zpráva bude připravena

Tak snadné můžete posílat animované zprávyale co pozadí? Stačí zadat iMessage a stisknout a podržet modré tlačítko Odeslat, zobrazí se možnosti, které jsme zmínili dříve, v horní části obrazovky stačí změnit na „pozadí“ a zobrazí se máte seznam možností pro různé dostupné efekty.

Tyto efekty jsou velmi nápadné. ale nejen vědět, jak posílat animované zprávy. Jak jsme zmínili na začátku, také vás naučíme, jak si vytvořit vlastní Memoji v iMessage s vaším iPhonem.

Jak vytvořit Memoji v iMessage s mým iPhone

 1. Zadejte iMessage a stiskněte možnost pro vytvoření zprávy
 2. Stiskněte tlačítko „Memoji“. který má tvář panenky, je na seznamu funkcí
 3. Po stisknutí tohoto tlačítka přejeďte prstem doprava a stiskněte tlačítko se znaménkem plus „+“, které má vytvořit nový Memoji
 4. pak na vaší obrazovce objeví se memoji a pod tím různé funkce, které můžete přidat
 5. Můžete změnit barvu pleti, vlasů, očí, přidat doplňky jako brýle, vousy nebo oblečení. Existuje mnoho možností, ze kterých si můžete vybrat, stačí popustit uzdu své fantazii.
 6. Nyní, aby to bylo animované, napište zprávu a poté stiskněte tlačítko „Memojis“, které jsme zmínili dříve
 7. Ten, který jste právě vytvořili, se objeví na pravé straně obrazovky uvidíte červenou tečku, která má zaznamenatto, co dělá, je zapnout přední kameru, aby naskenovala a zaznamenala vaše snadné výrazy a umístila ji na Memoji
 8. Dlouhým stisknutím této červené tečky spustíte záznam. Můžete se usmát nebo udělat libovolnou grimasu, záznam vám umožní nahrát pouze 30 sekund.
 9. Stačí stisknout „OK“ a budete mít své animované Memoji. Následuje kliknutí na modré tlačítko odeslat zprávu a někomu rozjasníte den.

Měl bys to vědět tyto efekty jsou dostupné pouze pro zařízení iPhone, iPad a iPod touchiPhone navíc nabízí více než jen vytváření animací pro každou zprávu. Čtěte dále a dozvíte se několik triků, jak ze svého zařízení iPhone vytěžit více.

Triky, které byste měli vědět o svém iPhonu

Zprávy iPhone do iPhone jsou zdarma

Všimli jste si, že se čas od času modrá šipka pro odesílání zpráv změní na zelenou? K tomu dochází, když posíláte zprávy na zařízení, které není iPhone, je důležité to vzít v úvahu, protože když je v této barvě, znamená to, že zprávy, které odešlete bude mít cenu ve vašem plánu mobilních služeb, ale když je modrá, znamená to, že zprávy budou zdarma, protože jsou z iPhone na iPhone.

iphone touch digitální efekt

Odesílejte hlasové poznámky

V iMessage můžete nahrávat hlasové poznámky aniž byste museli stisknout tlačítko nahrávání! Stačí vstoupit do chatu a přiložit telefon k uchu, počkat několik sekund a hlasová poznámka bude aktivována. Pro dokončení nahrávání stačí sundat telefon z ucha a stisknout odeslat.

digitální dotykové

Jedná se o funkci, která umožňuje nahrávat video a během nahrávání na něj kreslit. Přejděte na chat a v seznamu funkcí, kde jste našli Memojis, vyhledejte ikonu srdce s černým pozadím, zbývá jen vyzkoušet barvy a efekty, které můžete do videa přidat.