Saltar al contenido

Jak odemknout tajnou nabídku skrytých her na Nintendo Switch?

3 de agosto de 2022

Nintendo Switch bylo jedním z nejpříjemnějších překvapení pro každého fanouška velkého N, protože tohle přinesl skvělé funkce a úžasné hry, existuje dokonce funkce, která vám umožní vytvořit rodinnou skupinu na Nintendu pro sdílení her. Přesně proto je dnešní tutoriál, abyste viděli, jak odemknout tajnou nabídku skrytých her?

Pokud jste o tomto tajemství nevěděli, je to proto, že stále nevíte, jak ze své konzole vymáčknout plnou šťávu, protože spolu s tímto trikem v menu existuje mnoho dalších aby byl váš zážitek z konzole mnohem zajímavější než už je, jak si všimnete níže.

Jak odemknout tajnou nabídku skrytých her?

Nyní, abyste začali tohoto průvodce správnou nohou a naučili se, jak co nejdříve odemknout tajnou nabídku skrytých her, první věc, kterou byste měli vědět, je, že tímto trikem nevyhrajete žádné další hry, protože opravdu vám to umožňuje zobrazit rozšířenou nabídku všech vašich her.

Říká se tomu skryté menu, protože se nezobrazí, dokud na konzoli nemáte třináct her, tzn. musíte si stáhnout nebo hrát alespoň třináct her nedávno, aby se tato funkce objevila na vašem Nintendu.

Jakmile si zahrajete nebo budete mít těchto třináct prvků (jaké šťastné číslo), musíte přejít do poslední části herního menu, které je na pravé straně vaší obrazovky, tam se nyní objeví ikona s názvem «Všechny programy», který je reprezentován čtyřmi bílými čtverci, které tvoří velký čtverec.

Klepnutím na tuto možnost rozbalíte nabídku, umožňuje zobrazit všechny hry v seřazeném seznamu, místo toho, jak se vám jevily předtím. A je to, to je tajemství skrytého menu, které Nintendo uchovalo pro ty, kteří hrají mnoho jeho titulů.

Další cheaty na Big N Console!

S výše uvedeným již víte, jak odemknout tajnou nabídku skrytých her, takže je čas ukázat vám další zajímavé triky nebo funkce, které doplní váš herní zážitek.

Takže po zhlédnutí tohoto můžete pokračovat v hledání relevantnějších věcí jako: Jak hrát Nintendo Switch s ovládáním z jiných konzolí?

Nyní první trik, který uvidíte, je, jak nakupovat v obchodech nebo bazarech v jiných zemích. Tato konzole je jednou z mála na světě s volným regionem, to znamená, že nemá regionální zámek na hry, takže si můžete stáhnout ukázky a dokonce i koupit v jakémkoli obchodě v jakékoli zemi, jako je Japonsko.

Chcete-li toho dosáhnout, musíte přejít na oficiální web Nintendo a vytvořit si účet odlišný od vašeho hlavního účtu, do kterého musíte vložit všechna svá původní data, ale místo uvedení země původu musíte vložte ten z obchodu, který chcete použít.

písmeno y logo klasické nintendo červené pozadí

Pak stačí vytvořit dalšího uživatele ve vaší konzoli a přiřadit tento účet, s tím uvidíte, že jste vám umožní bezproblémový přístup do obchodu ve vámi zvolené zemi (jde o zákonný postup).

Šetřete baterii Nintenda!

Tato konzole vám umožňuje hrát v přenosném režimu, jak každý ví, a to je skvělé, jedinou chybou je, že v závislosti na tom, jak náročná je vaše hra, baterie Switche vydrží 2,5 až 6 hodin (což je velmi málo).

Chcete-li přidat více času svým hrám, měli byste jít do sekce na «Nastavení konzole» a tam vyberte možnost „Režim Letadlo», tato akce způsobí, že Nintendo odpojí Bluetooth a Wi-Fi aby vaše baterie vydržela déle.

Dalším způsobem aktivace režimu je podržení tlačítka HOME po dobu tří sekund. A připraveni s tím, že víte, jak odemknout tajnou nabídku skrytých her Nintendo, a také znáte další užitečné triky.

Než půjdeš, vím doporučuje rozšířit své znalosti o této konzoli ještě dále a hledat: Jak opravit FPS nebo pokles výkonu na Nintendu?, abyste zlepšili svůj zážitek.