Saltar al contenido

Jak odemknout mobilní telefon Samsung, pokud zapomenete heslo nebo vzor?

1 de agosto de 2022

Zapomněli jste, jak odemknout zařízení? Nebojte se, dnes vám řekneme o dvou metodách, které můžete použít odemkněte svůj telefon Samsung, pokud zapomenete heslo nebo vzor.

Obě metody jsou extrémně jednoduché na provedení a nejlepší ze všeho je, že to můžete udělat rychle. U jednoho z nich budete muset mít přístup k účtu Google propojenému s vaším zařízením Samsung a u druhého musíte mít zálohu na SD a SIM kartě.

Po tom všem začneme lépe vysvětlovat, o čem každý z nich je.

Jak odemknout svůj Samsung, pokud jsem zapomněl heslo nebo vzor pro odemknutí

Pokud se pokoušíte odemknout zařízení Samsung a nebudete úspěšní, nezapomeňte, že po pěti neúspěšných pokusech budete muset počkat 30 sekund, než se jej budete moci pokusit znovu odemknout.

Mnoho uživatelů má tendenci používat k ochraně svých telefonů neviditelné vzory, i když někdy tyto vzory znesnadňují odemknutí telefonu

Ale co když jsme opravdu zapomněli heslo nebo gesto pro odemknutí? Pro zadání můžete použít jiný způsob. Jak jsme zmínili na začátku, pro tento postup budete potřebovat přístup ke svému účtu Google propojenému s vaším Samsungem.

Se zapnutou a uzamčenou obrazovkou klepněte na Zapomněli jste vzor/heslo? Tuto možnost můžete vidět uprostřed ve spodní části zařízení.

V případě, že máte záložní PIN, klikněte na Záložní PIN a zadejte jej, abyste odemkli svůj mobil.

Pokud kliknete na Zapomněli jste vzor/heslo? Do pole níže musíte zadat e-mailovou adresu Google spojenou s vaším účtem a heslo. Když je dokončíte, stiskněte Přihlásit se.

Legenda se objeví ověření účtu. Počkejte několik okamžiků na dokončení procesu. Když to skončí váš mobilní telefon Samsung se odemkne a můžete jej normálně používat.

telefon samsung galaxy s20

Druhá metoda odemknutí telefonu Samsung, pokud jsem zapomněl heslo nebo vzor

Tato metoda Doporučujeme pouze v případě, že první nefungoval. Takže co tady budeme dělat resetujte své zařízení. S ním budou ztracena všechna data uložená uvnitř, včetně účtů, souborů a dat.

Jak jsme zmínili na začátku, pokud jste měli zálohu na SD a SIM kartě, můžete to udělat bez obav, že o něco přijdete, protože o data uložená na obou kartách nepřijdete.

Chcete-li začít, vypněte zařízení. Vyjměte SIM a SD kartu. Stiskněte současně a na několik sekund tlačítka on/off a Volume (-).

Na některých zařízeních Samsung musíte také stisknout tlačítko Domů nebo vypínač. Bixby a Hlasitost (+).

Počkejte několik okamžiků, dokud se nezobrazí ikona Android a obrazovka se změní z modré na černou. Od této chvíle budeme používat klíče od Hlasitost (+) a Hlasitost (-) pro procházení možnostmi a zapnutý přijmout nebo souhlasit.

Vyhledávání vymazat data/obnovit tovární nastavení a vyberte jej. V další nabídce vyberte A to je. Na některých zařízeních Samsung, jako je řada J, bývají odlišné a budete mít třetí a poslední nabídku. Pokud je to váš případ, musíte vybrat Restartujte nyní váš systém.

Nakonec stiskněte klávesu zapnuto vypnuto k restartování zařízení. Počkejte několik okamžiků, než se proces resetování dokončí.

Vaše zařízení bude odemčeno, a budete mít původní účet Google zařízení, musíte pouze zadat údaje svého účtu, jako je váš e-mail a heslo, abyste mohliProveďte všechna osobní nastavení, která jste měli na svém zařízení mobilní, pohybliví.

Po dokončení tohoto procesu opětovného zadání mobilního telefonu znovu vypněte zařízení. Umístěte karty SD a SIM, abyste obnovili všechna data, která jste ztratili, když je resetujete, a je to, můžete je normálně používat.

Jak vidíte, umět to je velmi jednoduché odemkněte mobilní telefon Samsung, pokud zapomenete heslo nebo vzor.