Saltar al contenido

Jak odebrat účet TikTok Pro a vrátit se k osobnímu účtu? – Udělej to takhle

18 de julio de 2022

Aplikace, která se stala trendem pro originální způsob úpravy videí, je TikTok. Tato aktuální sociální síť vám umožňuje vyjádřit se různými a velmi kreativními způsoby prostřednictvím krátkých videí, která můžete sdílet se svými sledujícími a ostatními uživateli platformy a komunikovat s nimi. Je široce používán mladými i dospělými podnikateli a profesionály

Ale kromě všeho zmíněného, můžete si vytvořit profesionální profil prostřednictvím verze TikTok Pro, která vám umožní umístit vaši firmu a znát chování vašeho účtu v sociálním prostředí. Pokud chcete znát užitečnost účtu TikTok Pro a jak můžete tento účet smazat a vrátit se k normální verzi, pak doporučujeme pokračovat ve čtení článku, dokud jej nepřečtete.

Jaké nástroje má účet TikTok Pro, než osobní účet?

Sociální sítí současnosti s největším počtem uživatelů je bezesporu TikTok. Tato platforma se neustále vyvíjí, aby zvýšila interaktivitu svých uživatelů a zve odbornou veřejnost k aktivaci účtu TikTok Pro k propagaci svého podnikání.

Pokud jste si otevřeli účet TikTok, můžete jej snadno přepnout na účet Pro, díky kterému získáte přístup ke stejným nástrojům jako váš tradiční účet a úžasné vestavěné nástroje, jak z toho vytěžit maximum do aplikace, jako jsou ty, které vám ukážeme. Přečtěte si o nástrojích, které má účet TikTok Pro.

Podívejte se na statistiky videí, která máte v profilu

S aktivovaným účtem Pro budete mít přístup ke statistikám. To je velmi důležité, protože prostřednictvím nich můžete znát chování a výkon svého účtu každý měsíc a pokaždé se zlepšovat. Můžete znát výkon vašich videí na sociální síti, která byla nejsledovanější, návštěvnost vašeho profilu, ale i demografická data a zdroj návštěvnosti, zkrátka veškerou aktivitu vašeho TikTok účtu.

To je výhoda, protože vám to umožní dělat rozhodnutí a změnit způsob, jakým promítáte svůj obsah, abyste umístili své podnikání. Chcete-li zobrazit statistiky svého účtu TikTok Pro, stačí zadat Nastavení a soukromí svého mobilu, najít možnost Centrum pro společnosti a kliknout na Statistiky.

Přijímat upozornění na nové nástroje

Pokud chcete získat peněžní výhodu se svým účtem TikTok Pro, je velmi důležité znát upozornění, která dostáváte. Zapnutím a vypnutím funkcí pro váš účet TikTok Pro získáte přístup k dalším aspektům a novým funkcím získat informace o speciálních nástrojích které jsou začleněny do aplikace, jako jsou efekty nebo hlasové vzory z jiných videí nebo videí, která jste vytvořili.

To vše vám může pomoci při vytváření obsahu a dokonce můžete vydělávat peníze z vašich videí TikTok. Pomocí těchto upozornění budete informováni o novinkách, které váš účet představuje, a budete je moci použít na svá videa, abyste mohli maximálně využít svůj tvůrčí potenciál k úpravě videí.

Jaký je postup pro smazání účtu Pro na TikTok a přechod na normální verzi?

Pokud chcete mít účet TikTok Pro, musíte si nejprve otevřít tradiční účet v aplikaci TikTok, je to velmi snadné. Stačí si stáhnout aplikaci a přihlásit se. Pokud naopak máte účet TikTok Pro a chcete jej změnit na normální verzi, Doporučujeme vám postupovat podle pokynů, které s vámi sdílíme.

změnit účet z tiktok pro na normální tiktok

Z možnosti „spravovat účet“ v úpravě profilu

Nejprve se musíte přihlásit ke svému profilu účtu TikTok a kliknout na Upravit profil. V tomto okně klikněte na Spravovat účet, poté klikněte na Změnit na osobní účet a potvrďte provedenou akci, klikněte na Změnit zpět. Pokud jste toho litovali a chcete se znovu vrátit k účtu Pro, stačí klepnout na Přepnout na účet Pro.

Jak vidíte, podle těchto jednoduchých kroků můžete rychle získat zpět svůj normální účet TikTok. Odvažte se zažít výhody účtu TikTok a využijte výhod aplikace. I když si budete přát, můžete si otevřít dva účty TikTok a prozkoumat tak dvě prostředí, která vám tato sociální platforma nabízí.