Saltar al contenido

Jak odebrat nebo zakázat automatické aktualizace na tiskárně HP

26 de agosto de 2022

Tiskárny HP mají na rozdíl od jiných značek řadu výhod, protože se nemusí resetovat každých sto listů, protože tisknout průběžně. I když senzory nebo čip detekují, že neexistuje žádný počet nebo že existuje obecný čip, tiskárna pokračuje v práci.

Značka HP implementovala automatickou aktualizaci, která však blokuje a neumožňuje použití kazet. Přednostně by bylo dobré vědět, zda je kazeta originální nebo falešná, z tohoto důvodu můžete mít s touto možností určité problémy, proto je nejlepší ji deaktivovat. Dochází k tomu proto, že firmware uzamkne kazetu a požádá o instalaci nové, jako by ta, která se používá, byla poškozena, i když tomu tak není.

HP je značka, ale uživatel je vlastníkem zařízení, které získává, tedy může použijte požadovanou kazetu a tuto možnost můžete zakázat, abyste se vyhnuli nepříjemnostem.

Tiskárny HP – kroky k zakázání automatických aktualizací

Na úvod je třeba zmínit, že tiskárny hp Aktualizace firmwaru byly provedeny automaticky. Proto tiskárny, které mají inkoustový systém, pokud je firmware aktualizován, mohou způsobit problémy a mohou uvedený systém deaktivovat.

Proces, který lze implementovat pro zakázání aktualizací, lze provést na tiskárnách HP 7612, 8100. 8600 8610 a dalších. Bez ohledu na formát a model tiskárny.

Nejprve musíte mít v počítači nainstalovaný software tiskárny a ovladač, poté klikněte na «začátek». Po otevření panelu vyberte «všechny programy» abyste mohli najít pojmenovanou složku «». Takže když otevřete složku, můžete vidět tiskárnu, kterou má nainstalovanou, pokud máte několik tiskáren, můžete je vidět všechny. Když jej najdete, kliknete na něj a počkáte, až se otevře aplikace, která by měla být standardně nainstalována na plochu.

Při otevření složky se musí nazvaná záložka nacházet v horním menu, při jejím otevření lze najít několik složek, ale nejzajímavější je «aktualizace HP». Jakmile se otevře, uvidíte nové okno, ve kterém musíte dole kliknout na možnost „konfigurace“.

Automaticky se otevře okno, ve kterém musíte zaškrtnout políčko «upozornění», aby před vyhledáním aktualizace odeslalo upozornění. Pak dole v možnosti «aktualizace softwaru na webu»můžete zvolit „nikdy“ a nakonec „přijmout“.

V další záložce klikněte na «zrušit» a při provádění postupu budou automatické aktualizace tiskárny HP odstraněny.

Odeberte automatickou aktualizaci z tiskárny HP

Je třeba poznamenat, že v závislosti na tiskárně, kterou máte, můžete tuto možnost deaktivovat z počítače nebo ze samotné tiskárny. V tomto případě vysvětlíme kroky k zakázání aktualizací z tiskárny.

Černá tiskárna HP, papír

Zpočátku musíte mít zapnutou tiskárnu, abyste mohli zobrazit obrazovku, pak je třeba stisknout ikonu nastavení. Nachází se vedle několika ikon v horní části lišty.

Dále, v závislosti na modelu tiskárny, který máte, si můžete vybrat možnost «údržba» nebo u některých tiskáren se zobrazí možnost «extra». Takže když kliknete na možnost, uvidíte: «aktualizovat tiskárnu».

Jakmile jej najdete, budete moci zobrazit několik možností, kde byste měli vybrat pouze možnost „deaktivovat aktualizaci“, aby se neaktualizovala automaticky. Nakonec musíte být pozorní, protože budete moci najít zprávu, která vysvětluje, zda chcete možnost znovu aktivovat, a proto musíte stisknout možnost „ne“.

Všimněte si také, že pomocí počítače můžete vytvořit a nakonfigurovat vlastní velikost papíru, takže tiskárna bude tisknout s ideální velikostí pro vás.

Je možné zakázat aktualizace z počítače nebo ze samotné tiskárny jak si přejete. Zdůraznění, že někdy můžete přeskočit chybu, která nám říká, že tiskárna není aktivována.

Nakonec doufáme, že vám tento článek pomohl. Rádi bychom však slyšeli váš názor Podařilo se vám zakázat automatické aktualizace na tiskárně HP pomocí následujících kroků? Znáte jinou metodu, jak zakázat automatické aktualizace na tiskárně HP? Své odpovědi nám zanechte v komentářích.