Saltar al contenido

Jak obnovit účet Samsung, když zapomenu své uživatelské jméno a heslo?

28 de julio de 2022

Ty chceš vědět jak obnovit účet Samsung, pokud jste zapomněli své uživatelské jméno a heslo? Dále vám krok za krokem řekneme, jak to můžete udělat, abyste neměli žádné nepříjemnosti.

Účet Samsung je bezplatný účet, který vám umožní používat všechny služby Samsung, ať už jde o mobilní zařízení, Smart TV, tablety atd. Díky tomu můžete na všech svých zařízeních používat stejný účet, takže všechna vaše osobní data jsou uložena ve stejném virtuálním cloudu, nebo dokonce můžete sledovat své mobilní zařízení pomocí geolokátoru.

Pokud jsme zapomněli heslo nebo si nepamatujeme uživatelské jméno, můžete jej snadno obnovit. Podívejme se, jak obnovit a obnovit obě data našeho účtu.

Jak obnovit svůj účet Samsung, pokud zapomenu své uživatelské jméno

Pokud máte zapomněli jste uživatelské jméno svého účtu samsung Vstupte na oficiální stránky Samsung. Jakmile jste uvnitř, klikněte na ikonu osoby. Tuto možnost můžete vidět v pravém horním rohu obrazovky.

Otevře se nová karta, kde musíte napsat svůj e-mail a heslo, ale protože jsme je v tomto případě zapomněli, klikněte na odkaz níže Chcete najít své ID nebo resetovat heslo?

Nachází se pod výše zmíněnými poli. V novém rozhraní musíte vyplnit pole podle potřeby. V tomto případě se postavíme na ID vyhledávání. Zde musíte vyplnit všechna odpovídající pole:

  • Celé jméno
  • Příjmení
  • Datum narození

Po vyplnění těchto údajů klikněte na ID vyhledávání. Dále přejděte na svůj e-mail a vyhledejte ve své doručené poště zprávu, kterou právě odeslal Samsung. V něm si můžete prohlédnout všechna data, která jste hledali.

Chcete-li lépe pečovat o informace o svém účtu a o své osobní údaje, můžete svůj telefon Android proměnit v bezpečnostní klíč.

přidružené telefonní účty

Co mám dělat, když zapomenu heslo Samsung?

V případě že zapomněli jste heslo k účtu Samsungmusíte vybrat kartu Obnovit heslo.

Poté vyplňte pole zadáním svého e-mailu. Nezapomeňte, že k němu musíte mít přístup a že se musí jednat o stejný účet, který jste použili k přidružení svého účtu Samsung.

V případě, že jste to udělali ze svého smartphonu, je velmi pravděpodobné, že se jedná o a účet Google. Chcete-li to provést, můžete jej zobrazit zadáním Nastavení > Propojené účty.

V novém rozhraní budete upozorněni, že na váš e-mail byl zaslán e-mail, abyste si mohli obnovit heslo.

V případě, že uvedenou zprávu nevidíte v doručené poště, vyhledejte ji ve složce Spam. Až jej najdete, zadejte jej a klikněte na odkaz Obnovit heslo.

Otevře se nová karta. V něm musíte napsat nové heslo a potvrdit jej druhým zápisem do dalšího pole.

Musí obsahovat minimálně 8 (osm) znaků a obsahovat čísla, písmena a symboly.

Pokud se jedná o zařízení osobního počítače, máte možnost uložit heslo. Nedoporučujeme to dělat, pokud se jedná o sdílený počítač nebo jiný.

Jakmile tak učiníte, klikněte ještě jednou na tlačítko Obnovit heslo.

Nyní máte opět přístup ke svému účtu. Doufáme, že tento tutoriál na jak obnovit účet Samsung, pokud zapomenu své uživatelské jméno a heslo Bylo to pro vás užitečné. Pokud k tomu máte nějaké dotazy, můžete je zanechat v komentářích.

Pokusíme se vám to pomoci vyřešit v co nejkratším čase. Pamatujte si to v Miracomosehace.com pravidelně publikujeme nové články, proto vás zveme k prohlídce stránek, určitě najdete to, co jste hledali.

Chcete-li lépe spravovat své účty, pomůže vám vědět, jak synchronizovat hesla s účtem Google.