Saltar al contenido

Jak obnovit účet Lovoo – Obnovte uživatelské jméno a heslo

19 de julio de 2022

Lovoo je německá seznamovací aplikace. Tato aplikace má živý radar, který umožňuje skenovat prostředí uživatele a kontaktovat tak ostatní uživatele aplikace. Uživatel sdílí fotografie s různými členy, aby je ohodnotil. Není divu, že stále více lidí používá tyto aplikace k flirtování

Pokud máte účet na Lovoo, určitě vám byl velmi užitečný a víte, jak to funguje. Možná jste se pokusili získat přístup ke svému účtu a neuspěli jste. Pokud je to tak, zůstaňte s námi! V tomto příspěvku vysvětlíme Jak obnovit účet Lovoo Resetovat uživatelské jméno a heslo

Jak můžeme obnovit účet Lovoo? – Kroky k resetování uživatelského jména a hesla

Může se stát, že ztrátou mobilu nebo aktualizací softwaru jste ztratili automatický způsob přístupu k aplikacím, které vám Google nabízí. Vidíte tedy potřebu obnovit svůj účet Lovoo; který je to docela jednoduchý proces. Musíte pouze postupovat podle následujících kroků, které podrobně popíšeme níže:

 • První věc, kterou musíte udělat, je přihlásit se na domovskou stránku Lovoo.
 • Jakmile se přihlásíte, zobrazí se okno, kde se můžete přihlásit pomocí e-mailu a hesla. Máte také možnost přihlásit se přes Facebook, pokud jste propojili svůj účet s touto sociální sítí.
 • Na druhou stranu, pokud jste si vytvořili svůj Lovoo účet s e-mailem a heslem, můžete je změnit v sekci, která říká Zapomněli jste heslo?
 • V případě, že jste si vytvořili svůj Lovoo účet propojený s Facebookem, musíte kliknout na tlačítko, které říká přihlaste se nyní na facebook.
 • Jakmile kliknete na sekci Zapomněli jste heslo?, otevře se nové okno, ve kterém budete vyzváni k zadání e-mailu, pomocí kterého jste si vytvořili účet Lovoo, poté klikněte na Odeslat.
 • Zobrazí se zelené okno označující, že odeslali e-mail pro resetování hesla, který byste měli zkontrolovat.
 • Nyní přejděte do své e-mailové schránky a vyhledejte zprávu od Lovoo a klikněte na místo, kde je uvedeno: Nastavit nové heslo.

Poznámka: Někdy e-mailové služby nefiltrují zprávy z Lovoo a vložte jej do složky se spamem nebo nevyžádanou poštou, proto doporučujeme tuto složku zkontrolovat.

 • Jakmile to uděláte, přesměruje vás na stránku Lovoo, kde vás požádají o zadání nového hesla, které musíte napsat do prvního pole a poté jej zopakovat ve druhém. Nakonec klikněte tam, kde je uvedeno «Uložit heslo».
 • Jakmile tento krok provedete, stránka Lovoo se znovu načte a budete informováni, že nové heslo bylo úspěšně změněno.

Obnovte Lovoo účet a heslo propojené s Facebookem

Chcete-li obnovit účet Lovoo a heslo propojené s Facebookem, musíte stisknout klikněte nyní na přihlášení na facebookuotevře se okno, ve kterém se můžete přihlásit na Facebook, ale než tak učiníte, musíte vzít v úvahu dvě věci:

aplikace lovoo pro setkání s lidmi

 • Nejprve se zkuste přihlásit pomocí e-mailu nebo telefonního čísla svého účtu na Facebooku.
 • V případě, že nemáte přístup, musíte svůj účet na Facebooku zadat tradičním způsobem, pokud k němu nemáte přístup, protože váš účet na Facebooku není propojen s Lovoo. Pokud ano, měli byste kliknout na Zapomněli jste údaje o svém účtu?
 • Jakmile získáte nové heslo pro svůj účet na Facebooku a budete se k němu moci bez problémů přihlásit, budete moci vstoupit do Lovoo a přihlásit se pomocí aktualizovaných údajů o účtu na Facebooku.

Tato aplikace je v Evropě stále populárnější, a stojí za to zkusit se otevřít a setkat se s ní s více lidmi. Jak vidíte, obnovení účtu na Lovoo je poměrně jednoduché a rychlé. Je to dokonce tak snadné a rychlé jako trvalé smazání účtu Lovoo