Saltar al contenido

Jak obnovit svůj starý účet na Facebooku, pokud nemám stejné číslo jako předtím

25 de agosto de 2022

mohu robnovit můj starý facebookový účet? Co potřebuji k obnovení svého účtu na Facebooku? Pokud již nemám stejné číslo jako dříve, mohu znovu získat přístup ke svému starému účtu na Facebooku?

Facebook je jednou z nejlepších platforem, které existují, je umístěn jako sociální síť matky a je to ta, která je online nejdéle. Poprvé jste se rozhodli vytvořit si bezpečný účet na Facebooku před více než 10 lety.

Registrací na Facebooku Pro zabezpečení musíte propojit e-mailový účet, nastavit heslo a přidat telefonní číslo. Přidání telefonního čísla na Facebook je dobrou alternativou k e-mailu.

V případě, že nemůžete přihlaste se ke svému starému facebookovému účtu protože si nepamatujete své heslo a změnili jste své telefonní číslo, nebojte se, Facebook vám umožňuje obnovit heslo, pokud ho zapomenete, a dnes vám na miracomosehace vysvětlíme, jak to udělat krok za krokem.

Jaké metody existují pro obnovení starého účtu na Facebooku?

Pokud jste ztratili přístup ke svému starému účtu na Facebookuopětovné získání přístupu k němu je možné, protože Facebook poskytuje několik metod obnovení.

První způsob, jak se dostat ke svému starému účtu na Facebooku, je zadání hesla, které jste si nastavili při vytváření účtu, ale je to extrémně běžné zapomenutí hesla které byly vytvořeny dávno.

Druhým způsobem nebo metodou přístupu k účtu na Facebooku je prostřednictvím e-mailuPři registraci na Facebooku si platforma obvykle vyžádá e-mail nebo v opačném případě telefonní číslo.

Pokud již nemáte telefonní číslo, se kterým jste se zaregistrovali ve svém starý facebookový účet, protože jste změnili linkybylo vaše mobilní zařízení odcizeno nebo z jakéhokoli jiného důvodu, stále můžete svůj účet na Facebooku obnovit pomocí ověřovacích metod.

Skrz Metody ověření na Facebooku Svůj starý účet můžete obnovit v případě, že jste zapomněli heslo, již nemáte přístup ke svému e-mailu nebo jste si změnili telefonní číslo, stejně jako je možné obnovit hacknutý účet na Facebooku.

Metoda obnovení účtu na Facebooku bez telefonního čísla

Pro obnovit svůj starý facebookový účet budete muset obnovit své heslo. Za tímto účelem je prvním způsobem, jak znovu získat přístup ke svému starému účtu na Facebooku a resetovat heslo bez e-mailu nebo telefonního čísla, nahlásit chybu přihlášení.

Chcete-li nahlásit chybu při přihlašování, musíte mít přístup “Facebook.com/help/contact”na této webové stránce Facebooku musíte vyplnit informační pole údaji ze svého starého účtu.

Dále bude nutné pošlete zprávu podpoře Facebooku, například: „S pozdravem milá podpora Facebooku, důvodem této zprávy je nahlásit problém s mým účtem na Facebooku a požádat o pomoc. Nemám přístup k e-mailu, který jsem zadal při registraci, a změnil jsem si mobilní číslo, takže se nemohu dostat ke svému účtu. Čekám na vaši rychlou odpověď, moje facebooková adresa je facebook.com/miracomosehace“.

Tímto způsobem vás bude kontaktovat tým podpory Facebooku, aby vám poskytl řešení a alternativu přístupu k vašemu starému účtu na Facebooku. Facebook v období nepřesahujícím 48 hodin.

Požádejte přátele o pomoc s obnovením starého účtu

Dalším způsobem, jak znovu získat přístup ke svému starému účtu na Facebooku, je pomocí přátel, kteří jsou přidáni k vašemu účtu. Za tímto účelem musíte jít do webové stránky “Facebook.com/login/identify” a napište své uživatelské jméno nebo právní jméno.

obnovit facebook, pokud nemám stejné číslo

Dále musíte Stiskněte tlačítko «Ztratili jste přístup?» a poté zadejte e-mail nebo telefonní číslo, ke kterému máte aktuálně přístup. Facebook vás požádá o zadání jména 4 přátel, kteří jsou na vašem starém účtu na Facebooku.

Facebook vám pošle odkaz, který musíte poslat 4 přátele, které jste zmínil, stačí kliknout na tento odkaz a poslat vám přihlašovací kód. Tímto způsobem můžete resetovat heslo k Facebooku a znovu získat přístup ke svému účtu.