Saltar al contenido

Jak obnovit smazaný nebo zablokovaný účet Badoo pomocí telefonního čísla

19 de agosto de 2022

Badoo je v současnosti jedním z nich sociální sítě Internet, jak velká svoboda, pokud jde o to být na něm, a nejpohodlnější mechanika pro poznávání nových lidí, byl spuštěn v roce 2006 a v současnosti má asi 330 milionů uživatelů.

Tato sociální síť se používá hlavně pro seznamování, s docela dobré zabezpečeníBadoo může být v této otázce někdy velmi přísné a může vám i zablokovat účet z důvodu nečinnosti, pokud se tak již stalo nebo máte podobný problém, mohou se vám tyto tipy hodit.

Jak obnovit můj smazaný účet?

Pokud z jakéhokoli důvodu váš účet Badoo byl smazánnebo jste sami učinili toto rozhodnutí a chcete jej obnovit, tento proces je jednoduchý, stačí provést několik kroků.

Pokud máte svůj telefon po ruce a použili jste ho při registraci, můžete vybrat možnost obnovení mého hesla kliknutím na tlačítko «Nepamatuješ si heslo?»jakmile tam zadáte telefonní číslo, se kterým jste se registrovali, obdržíte kód na mobilní telefon a pomocí něj si můžete změnit heslo a znovu zadat svůj účet.

Při registraci na webu byste měli obdržet e-mail s upozorněním, že účet byl úspěšně vytvořen, tento e-mail lze použít k opětovné aktivaci vašeho účtu, ale musíte mít na paměti, že máte termín, který není delší než 30 dní k provedení tohoto procesu.

po této době Badoo smaže váš účet se všemi vašimi daty, kterou nelze žádným způsobem obnovit. Jakmile budete ve svém e-mailu a vyhledáte příslušný e-mail, klikněte na políčko «získat můj profil»tím budete přesměrováni do okna, kde musíte zadat nějaké speciální znaky.

Jak obnovit můj zablokovaný účet?

Pokud byl váš účet zablokován, znamená to, že jsi musel porušit nějaké pravidlo komunity, jednou ze silných stránek této sociální sítě je velká péče, kterou věnuje komunitním standardům.

V tomto případě jste možná porušili «podmínky použití»a abyste znovu získali přístup ke svému účtu, musíte kontaktovat technickou podporu Badoo. Po podání žádosti není stanovena žádná lhůta, v nejlepším případě to bude brzy.

Musíte vyplnit formulář na adrese “badoo.com/feedback/”vyberete možnost „obecná otázka“, poté se vás zeptá na vaše uživatelské jméno a vaši e-mailovou adresu spojenou s vaším uživatelem Badoo, poté se objeví pole, ve kterém můžete předložit svůj případ a požádat o odblokování vašeho účtu .

Budete také moci připojit snímek obrazovky pro usnadnění vysvětlení, poté budete muset z bezpečnostních důvodů zadat některé speciální znaky a nakonec stisknout tlačítko «poslat zprávu». Tým technické podpory se bude vaší žádosti věnovat a učiní rozhodnutí, zda váš účet odemknout nebo ne.

Další rady a tipy

Badoo vám dává velkou svobodu při používání své aplikace, ale i jako každá sociální síť má svá pravidla, která musíte respektovat, abyste se vyhnuli některé z těchto nepříjemností.

Při registraci musíte vzít v úvahu, že musíte poskytněte své údaje dobřeať už je to váš mobilní telefon nebo váš e-mail, abyste v době jakéhokoli z těchto problémů mohli urychlit proces obnovy, protože pokud nebudete mít přístup k žádnému z nich, nebudete moci se svým účet a budete si muset vytvořit další.

žena na badoo psaní obnovit účet

Také mějte na paměti, že musíte uchovávejte svá data v bezpečí a nesdílejte je s nikým, heslo vašeho účtu, heslo vašeho e-mailu, měli byste je znát pouze vy, s těmito informacemi můžete být hacknuti, pokud má někdo přístup k vašemu e-mailu, může nejen změnit vaše heslo, ale dokonce smazat vaše účet úplně.

Pro tohle ujistěte se, že svá data nesdílíte s žádným jiným uživatelemnebo je umístíte v jakékoli podobě, Badoo vás nikdy nebude žádat o zadání hesla jinde, než když se přihlašujete nebo provádíte zásadní změnu svého účtu.