Saltar al contenido

Jak obnovit smazané SMS nebo textové zprávy na mém telefonu Android nebo iPhone?

7 de agosto de 2022

Pokud jste ztratili cenné textové zprávy, přečtěte si naši příručku týkající se Jak obnovit smazané textové zprávy nebo SMS na mém telefonu Android nebo iPhone? Kde budeme mluvit o jednom z nejužitečnějších nástrojů pro obnovit různé soubory a textové zprávy na mobilních zařízeních Android nebo iPhone.

Stejně jako mnoho jiných souborů lze SMS obnovit pomocí nástrojů pro obnovu. obnova dat. Není to příliš složitý proces a může být při mnoha příležitostech velmi pohodlný, pokud se o něm chcete dozvědět více, přečtěte si pozorně následující informace.

Zvažte následující

Na většině zařízení, včetně mobilních telefonů a počítačů, když smažeme soubor, nesmaže se úplně. Ve skutečnosti nejběžnější je, že soubor je pouze skrytý a čeká na nahrazení jiným.

Tohle znamená tamto je možné obnovit soubory které byly omylem smazány. Mějte však na paměti, že čím rychleji procesem projdete, tím pravděpodobněji obnovíte smazané SMS nebo textové zprávy.

Pokud chcete obnovit své textové zprávy, doporučujeme přestaňte telefon používattímto způsobem budete mít více šancí obnovit tyto cenné informace.

Na druhou stranu, pokud je vaším záměrem získat zpět data konkrétně ze zařízení Apple, je nejlepší obnovit informace na vašem iPhone pomocí firemních aplikací, jako je iTunes, jak je vidět v průvodci v předchozím odkazu.

Chcete-li velmi snadno obnovit důležité textové nebo SMS zprávy, pokračujte ve čtení výukového programu, který jsme pro vás připravili.

Jak obnovit smazané SMS nebo textové zprávy na mém telefonu Android nebo iPhone?

Pokud chcete nástroj obnovit textové zprávy a další typy souborů pro Android a pro iPhone, je nejlepší použít Wondershare’s dr.fone.

Stáhněte a nainstalujte aplikaci

  1. První věc, kterou musíte udělat, je získat aplikaci dr.fone, k tomu musíte přejít na oficiální web vývojáře Wondershare, ke kterému máte přístup prostřednictvím následujícího odkazu Dr.fone.
  2. Když tam budete, stačí kliknout na tlačítko Stáhnout (Stažení) a počkejte, až se program zcela stáhne.
  3. Jakmile budete mít soubor stažen, stačí program nainstalovat konvenčním způsobem. Poté jej můžete začít používat obnovit textové zprávyobrázky a další obsah na našich zařízeních Android nebo iPhone.

Přesto, než budete pokračovat v procesu, mějte na paměti, že existuje mnoho způsobů, jak získat různé informace na našich mobilech, a pravdou je, že je vhodné znát několik. Například v Androidu máme Diskdigger pro obnovu smazaných videí a souborů, ale nyní zůstaňme u dr.fone.

odeslání textové zprávy

Začněte používat aplikaci

  1. První Spusťte aplikaci.
  2. Po spuštění aplikace si uvědomíte, že má několik funkcí nad rámec obnovy dat, jako je přenos souborů. V každém případě, co nás tentokrát zajímá, jsou možnosti obnovení přítomné v aplikaci. Z tohoto důvodu klikněte na «Zotavení».
  3. Když kliknete na výše uvedenou záložku, systém po vás bude vyžadovat připojení zařízení, ze kterého chcete obnovit data, v tomto případě textové zprávy. Z tohoto důvodu připojte svůj Android mobil nebo iPhone k počítači.
  4. Aplikace začne detekovat vaše mobilní zařízení, možná budete muset počkat několik sekund nebo minut, než se proces dokončí. Poté se na obrazovce zobrazí více možností obnovení, které tento nástroj poskytuje. dr fone.
  5. Budete muset vybrat jeden po druhém typ souborů, které chcete obnovit z vašeho mobilního zařízení, v tomto případě musíte vybrat možnost «SMS» buď «Textové zprávy“. V každém případě, pokud chcete také obnovit obrázky, videa, dokumenty a další typy souborů, dr.fone to také umí.
  6. Když jste vybrali typ dat, která chcete obnovit. Stačí kliknout na „Spusťte analýzu“, možnost umístěná v pravé dolní části obrazovky. Poté program provede analýzu dat, což může trvat několik minut.

Po dokončení procesu analýzy můžete efektivně obnovit všechna data, která se objeví na obrazovce. Vezměte prosím na vědomí, že informace jsou mnohokrát poškozeny a nemusí být možné otevřít. I tak se k němu ve většině případů dostanete bez problémů.

Totéž platí pro textové zprávy, je možné, že je můžete obnovit, ale to závisí na mnoha faktorech, jak jsme již zmínili dříve. Ať tak či onak, je nejlepší si iPhone zálohovat, abyste v budoucnu neztratili data.