Saltar al contenido

Jak obnovit seznam skladeb nebo skladby smazané ze Spotify omylem?

1 de agosto de 2022

Streamovací služby v průběhu let rostly na popularitě, přičemž Spotify mezi nimi vyčnívá, protože nabízí užitečné nástroje pro poslech hudbyvčetně možnosti obnovit seznam stop poté, co byl omylem smazán.

Komunita, která představuje používání technologií a připojení k internetu, využívá tuto platformu poměrně často, protože kvalita jejich služeb je nepopiratelná.

Vyznačuje se rozsáhlou hudební knihovnou, která zahrnuje přibližně 30 milionů skladeb, a její schopnost přenášet služby, jako je rádio, podcasty a hudba, je oceňována pro širokou účinnost signálů v éteru.

A to takovým způsobem, že pokud potřebujete tento typ situace řešit s krajní naléhavostí, zde stručně vysvětlíme, jak najít play list.

Výhody používání Spotify

Jakmile se ujistíte, že služba této platformy je pro vaši zemi povolena, můžete začít uvažovat o platbě nízké měsíční splátky užít si jeho obsah.

Spotify vlastní a pohodlné a jednoduché rozhraní který každému z jeho uživatelů umožňuje snadno pracovat s tím, co nabízí. Ať už jde o poslech cizích streamů, nebo začít vytvářet vlastní. Tato neuvěřitelná platforma vám umožňuje posouvat hranice toho, co si lze představit.

Lze obnovit seznam skladeb vytvořený ve Spotify?

Odpověď vyvolá pocit úlevy, protože je kladná. Jednou z velkých výhod služby nabízené Spotify je schopnost vytvořit záložní kopie seznamů a další typy dat vytvořených v rámci vašeho účtu.

Protože to jsou postupy, které se provádějí automaticky. Můžete si být zcela jisti, že v systému najdete zálohu svého obsahu.

Je třeba poznamenat, že existují dvě metody, které vám umožní tento cíl naplnit, a proto je lepší dát vědět oběma, abyste věděli o všech řešeních.

Používání klávesových zkratek

Když začnete manipulovat s obsahem svého účtu, můžete nechtěně smazat něco, co je tam uloženo. za to, co máte dovoleno okamžitě načíst seznam skladeb.

Vzhledem k Tyto úpravy lze provádět výhradně prostřednictvím počítačů. Kombinace kláves bude záviset na používaném operačním systému.

V případě počítačů s Windows je tedy zkratka pro obnovení nastavena jako „Control + Shift + Z“, zatímco těm, kteří pracují se systémem iOS, stačí stisknout „Command + Z“.

Budete tak moci vidět, jak se systém automaticky restartuje a playlisty se opět stanou součástí vašeho obsahu.

Zálohy

Další z výhod, které charakterizují Spotify, je automatické zálohování při přidání nebo změně aspektu účtu.

Tento obsahuje seznamy skladeb. Proto se k obnovení seznamu skladeb, který jste omylem smazali, stačí přihlásit k platformě.

Zálohy

Když vstoupíte na platformu, na levé straně obrazovky uvidíte nabídku, ve které najdete možnost „Obnovit seznamy skladeb“. Jakmile tam budete, uvidíte název, datum a obsah všech seznamů skladeb, které jste kdy vytvořili a odstranili.

Když najdete ten, který chcete obnovit, vyberte jej a klikněte na tlačítko obnovit. «Načíst» aby byly automaticky vráceny na váš účet.

V takovém případě, že v rámci těchto Zálohy Pokud nemůžete najít seznam, který jste odstranili, možná jste přihlášeni ke špatnému účtu. Proto je vhodné vyzkoušet různé účty, které jste mohli mít přidružené k platformě Spotify.

Konečně jste mohli vidět jednoduchá řešení, která vám tato služba umisťuje na dosah ruky, když potřebujete obnovit seznam skladeb, který je pro vás velmi důležitý.

Nepochybně, Spotify se stalo nepostradatelnou službou pro celou komunitu dneška. Inu kvalitu zvuku, přenosu a benefitů jinde nenajdete.