Saltar al contenido

Jak obnovit sériová čísla programů nainstalovaných v počítači se systémem Windows

18 de julio de 2022

Pro změnu počítačů nebo aktualizaci systému je nutné věnovat pozornost řadě aspektů. Jeden z těchto aspektů souvisí s programy nainstalovanými v počítači. V tomto smyslu vědění jak obnovit sériová čísla programů nainstalovaných v počítači se systémem Windows je to nesmírně důležité.

Proto je cílem tohoto článku poskytnout vám skutečně účinná doporučení a nástroje. Ale hlavně: extrémně jednoduchým způsobem. Co kdybychom začali?

poškozené programy

Ve světě technologií existují různé verze programů: ukázky a oficiální verze. Mnoha lidem a webovým stránkám se nějakým způsobem podařilo nabourat neuvěřitelné množství programů. jak to dělají? Prostřednictvím „Crack“. Tento prvek potlačuje omezení stanovená v programu.

Stažení a instalace těchto poškozených programů však může být vysoce škodlivé pro váš počítač. Crack obvykle obsahuje prvky, které antivirus rozpozná jako nebezpečné. To nakonec donutí mnoho uživatelů opravit spouštění operačního systému.

Vždy oficiální verze

Pro všechny výše uvedené skutečnosti je vždy doporučena oficiální verze, bez ohledu na software, který se pokoušíte nainstalovat. Tyto programy mají obecně a zkušební verze zdarma po dobu až 30 dnů.

Jakmile zkušební období vyprší, musíte si zakoupit verzi Pro, abyste mohli nadále využívat všechny její funkce a nástroje. Tyto programy jsou v současné době nakupovány digitálně, ačkoli dříve byly prodávány také fyzicky prostřednictvím CD.

sériová čísla

Právě s nákupem oficiálního softwaru se objeví sériová čísla, známá také jako „Seriály“. Tento kód je ten, který otevírá dveře využívat všechny funkce a nástroje programu.

Pokud jde o odinstalaci několika programů najednou ve Windows, budou tato čísla velmi užitečná. Pokud chcete přeinstalovat program na stejném počítači, budete požádáni o tento kód pro aktivaci.

Obnovení sériového čísla programů nainstalovaných v počítači se systémem Windows

Mnoho lidí ale často ztrácí krabice, kam přišlo CD s programem, a také prvky digitální verze. Je to možné obnovit sériová čísla programů nainstalovaných v počítači se systémem Windows? Naštěstí ano. Postup se ale liší podle programu.

  • Ve Photoshopu byste měli přejít do sekce „Nápověda“. Zde můžete zadat volbu «Systém» a později kliknout na «Informace o systému». Posouvejte se, dokud neuvidíte „Sériové číslo“ a tam bude aktivační kód programu.
  • V programech Microsoft Office, musíte kliknout na záložku „Soubor“. Přejděte do sekce «Nápověda» a v «Identifikace produktu» najdete sériové číslo.
  • Pokud máte krabici s programem stále nainstalovanou, podívejte se na zadní stranu krytu. Zde se obvykle nachází aktivační kód nebo sériové číslo produktu.

Pro získání sériového čísla použijte jiné programy

Pokud se vám přes to všechno stále nepodařilo zjistit sériové číslo vašeho programu, nezoufejte! Existují další programy pro obnovení sériových čísel programů nainstalovaných v počítači se systémem Windows. Některé z nejúčinnějších pro tento úkol jsou:

sériový program pro obnovu

  • Product Key Finder: Obsahuje záznam 300 programů. Aby obnovit sériová čísla programů nainstalovaných v počítači se systémem Windows s tímto softwarem je to hračka.
  • SoftKey Revealer: Zdarma a přenosné. Sleduje až 700 programů. Je dokonce možné obnovit sériové číslo systému Windows XP.

Už víte, co dělat!

Pro instalaci programů, které ohrožují integritu vašeho počítače, by mělo zůstat jen několik důvodů. Chcete-li z počítače odstranit poškozené programy, ujistěte se, že jste odstranili záznamy programu z regeditu.

Programy s «Crack» mohou způsobit problémy, které by vás mohly nechat přemýšlet, co dělat, když nemohu obnovit systém Windows. Takže vždy sázejte na oficiální verze a jeho aktivace prostřednictvím sériových čísel.