Saltar al contenido

Jak obnovit nebo resetovat heslo „Private Space“ na mém Huawei, pokud jsem ho zapomněl

17 de julio de 2022

Dnešní mobilní zařízení mají velké množství nástrojů a služeb, které jsou plně k dispozici jejich příslušným uživatelům. Operační systémy jako Android nebo iOS prošly v posledních letech enormním vývojem do té míry, že obě společnosti zůstat v horní části mobilních terminálů bez jakékoliv soutěže.

Na straně zařízení Android také velké množství telefonních společností představuje kvalitní nástroje a nástroje, které jsou v našem každodenním životě naprosto nezbytné. Tyto funkce ukazují skvělé pomoci mobilních zařízení v našich životech protože díky nim máme zajištěno velké množství aktivit.

Z těchto zařízení budeme mít možnost ukládat a ukládat všechny druhy informace o nás jako jsou zprávy, hovory, fotografie, videa, konverzace a další. Důvěřujeme našim terminálům, protože se jedná o zcela soukromé položky a s nimi máme možnost chránit tato data před jakoukoli jinou osobou, pokud si to přejeme.

Jasným příkladem toho je společnost Huawei. Tato společnost je již léta pilířem ve světě telefonie a digitálního příslušenství spolu s dalšími významnými značkami zaměřenými na terminály. Má skvělé atrakce. v rámci svých kvalit a vlastností, které z něj bezpochyby činí jedno z odvětví preferovaných uživateli.

Ale hlavní bod, kvůli kterému jsme tady, je zabezpečení, které svým uživatelům nabízí mobilní zařízení Huawei. Dále vám řekneme o několika možnostech, které máme při ochraně našich dat a informací na mobilu Huawei. Zůstaňte s námi a zjistěte o tom všechny podrobnosti.

Jaké bezpečnostní mechanismy mají mobilní zařízení Huawei?

huawei má širokou škálu služeb zabezpečení jak obecně v telefonu, tak pro konkrétní aplikace, jako je mimo jiné Telegram, WhatsApp, Zprávy, Galerie. Abychom zajistili bezpečnost těchto aplikací, budeme mít při jejich blokování na výběr několik možností.

Jako každé mobilní zařízení Má klasické zamykací mechanismy pro telefony Android je mezi nimi zámek vzoru. To má řadu bodů, kterým dáme libovolný tvar, takže když chceme odemknout telefon, opakujeme tento tvar na obrazovce.

Budeme mít také Zámek PIN. Jedná se o klasický bezpečnostní mechanismus, ale neméně bezpečný. Abychom ji mohli použít, budeme muset vybrat řadu čísel, které mohou být 4místné nebo 6místné. Stejným způsobem jej vybereme a když budeme chtít odemknout aplikaci nebo náš telefon, tato čísla zopakujeme.

Stejně budeme mít klasické heslo. To je možná bezpochyby jeden z nejúčinnějších bezpečnostních mechanismů ze všech, protože díky tomu budeme mít téměř úplnou jistotu, že jej nikdo nebude schopen uhodnout, protože obsahuje velké množství čísel, velkých písmen, malých písmen a dalších číslic. . Jeden z nejbezpečnějších na seznamu.

Existují i ​​mnohem modernější metody jako je voice lock, který zaznamená náš hlas sdělující konkrétní frázi a při odemykání ji budeme muset opakovat. Na druhou stranu také je možnost zámku obličejepomocí kterého se naše zařízení pouze otevře a ukáže naši tvář do fotoaparátu.

klíč telefonu

V neposlední řadě tu máme jednu z nich nejaktuálnější metody blokování; otisk prstu. To nám umožňuje zadat až 5 otisků prstů bez jakýchkoli problémů nebo nepříjemností. Když chceme odemknout náš terminál, budeme muset pouze přiložit prst do oblasti přizpůsobené pro uvedený způsob a je to.

Jak můžeme resetovat heslo Huawei?

Na obnovit naše heslo Budeme muset provést několik kroků. První bude vstoupit do aplikace nastavení a odtud vyhledat pole „Zabezpečení a soukromí“; Jakmile to uděláme, vybereme možnost „Soukromý prostor“, takže se nám nakonec zobrazí možnost „Obnovit heslo“, odkud klikneme.

Nyní se budeme muset řídit pouze body, které jsou nám vysvětleny a odpovědět na bezpečnostní otázku; to mělo být provedeno při první registraci hesla.