Saltar al contenido

Jak obnovit nebo opravit nefunkční aplikaci, která na Androidu nereaguje

31 de julio de 2022

Vždy používáme různé aplikace prostřednictvím našich mobilních zařízení. Ty mohou být nativní, to znamená, že pocházejí z továrny s telefonem nebo ty, které stahujeme v případě, že používáte Android, z Obchodu Play.

Někdy však tyto aplikace nefungují správně nebo jsou jednoduše poškozené. Pro tyto případy vám to ukážeme jak obnovit nebo opravit nefunkční aplikaci, která na Androidu nereaguje.

Pokaždé se na trhu objeví mnoho aplikací a mnoho alternativ, které nám pomohou provádět určité činnosti. Ať už chtějí zjistit počasí, stáhnout si hudbu zdarma, posílat zprávy nebo hlasové poznámky. Existuje mnoho a jsou velmi rozmanité a staly se téměř náležitosti na našich telefonech, které si můžeme každý den stáhnout a vyzkoušet.

Co se ale stane, když tyto aplikace nefungují správně nebo když jsou jednoduše nainstalovány na našich mobilních zařízeních, nefungují. Nebojte se, v dalším tutoriálu vám vysvětlíme, co byste měli udělat obnovit nebo opravit nefunkční aplikaci, která v systému Android nereaguje.

Jak obnovit nebo opravit nefunkční aplikaci, která na Androidu nereaguje

V předchozích článcích jsme hovořili o této situaci, kdy má aplikace problémy, a vysvětlili jsme, jak je vyřešit. . Z tohoto důvodu vás žádáme, abyste nepřestávali číst a použili tyto jednoduché kroky.

Je možné, že kdy nainstalujeme aplikaci, tenhle fungoval dobře, ale popletli jsme se s jeho nastavením a začal chaos. Řešení, které vám níže představíme, funguje jak pro nativní aplikace, tak pro ty, které jsme si stáhli z virtuálního obchodu.

Důvod, proč aplikace přestala fungovat, není důležitý, ve skutečnosti záleží na tom, co budeme dělat. Mnozí doporučují, aby a obnovení zařízení na tovární hodnoty. Ale tato akce je ekvivalentní ztrátě všech informací, které jste si uložili do mobilu, z fotek, kontaktů, chatů atd.

Oprava nefunkční aplikace na Androidu

Abyste nemuseli dělat tak extrémní operace, jako je resetování zařízení a spuštění od začátku. Takže to, co uděláme, je resetovat aplikaci, která nám způsobuje problémy, a to provedeme následujícím způsobem. Na našem mobilním telefonu půjdeme do Nastavení a poté, co jsme v této sekci, budeme hledat možnost Aplikace.

Zde vybereme možnost Vše a začneme hledat aplikaci, která nám ukazuje chybu. Vybereme ji, tím se nám zobrazí okno aplikace s následujícími možnostmi Odinstalovat a vynutit zastavení. Můžeme také sledovat další údaje, jako jsou oprávnění, úložiště, oznámení atd.

Nyní klikneme na možnost Úložiště a zde vybereme možnost Vymazat data. Tím se zobrazí pole s následující otázkou Vymazat data aplikace? Poté musíte kliknout na možnost Přijmout. Tato akce umožní aplikaci zůstat tak, jak byla, když jste ji poprvé nainstalovali.

Ukáže vám návod na použití atd. pak vybereme možnost Vynucené zastavení, tím se vygeneruje rámeček s následující otázkou Chcete vynutit zastavení? A musíte kliknout na možnost Přijmout. A jako poslední krok by bylo restartování mobilního zařízení, aby se uplatnily změny, které jste v aplikaci provedli.

Poté, co se náš mobilní telefon restartuje a normálně spustí své funkce, přejdeme do aplikace, otevřeme ji a ujistíme se, že funguje správně. A pokud jste provedli kroky správně, jak zde vysvětlujeme, aplikace by měla fungovat velmi dobře a bez toho, aby zpočátku vykazovala selhání.

obnovit aplikace

A tímto snadným způsobem jsme vás naučili kroky, které musíte udělat, abyste toho byli schopni obnovit nebo opravit nefunkční aplikaci, která v systému Android nereaguje. Doufáme, že jej použijete a ukážete ho své rodině a přátelům a řeknete jim, kde jste se tento báječný návod naučili.