Saltar al contenido

Jak obnovit můj zakázaný účet Call of Duty Mobile – efektivní řešení

5 de agosto de 2022

V současné době se multiplayerové online hry pro mobilní zařízení staly velmi populární, uvedením různých her s režimem Battle Royale způsobily, že velký počet uživatelů dává přednost stahování a hraní ze svého chytrého zařízení.

Skvělé hry jako Free fire, Pubg a dokonce Call Of Duty Mobilez nichž poslední se stal velmi populární a široce hrané většinou hráčů které používají zařízení Android nebo iOS díky svému nápadnému vzhledu, pohodlnému rozhraní tlačítek a vysoké kvalitě a grafice, kterou lze v průběhu hry upravovat tak, aby se více podobala verzím pro konzole.

Call Of Duty Mobile je dnes jednou z nejoblíbenějších her pro mobilní zařízení a od svého uvedení se jí podařilo oslovit více než 145 milionů stažení na platformě a oficiálním obchodě Google Play obchod.

Stejně jako ostatní online hry, abyste mohli začít hrát Call Of Duty Mobile, budete se muset přihlásit k účtu Activision, nebo pokud jej nemáte, budete si ho muset vytvořit, abyste měli přístup ke hře,

Nicméně po tom, co bylo řečeno, existuje několik uživatelů, kterým se při hraní Call Of Duty Mobile podařilo způsobit problémy s účtem, protože dosáhli bodu, kdy zakázané nebo vyloučené účty kvůli nesprávné slovní zásobě nebo pro porušení pravidel hry nebo také zřídka a bezdůvodně zakázat.

Různé způsoby, jak znovu získat přístup k vašemu zablokovanému účtu

Pokud byl náš COD Mobile účet zablokován, nebudeme k němu mít již přístup pomocí stejného uživatele, protože hra jej zablokuje na určitou dobu v závislosti na chybě, kterou jsme se dopustili. Většina lidí, kteří těmito sankcemi trpí, se rozhoduje smažte svůj účet a vytvořte novýjediný způsob, jak obnovit svůj účet, je:

Obnovte svůj účet kontaktováním podpory COD Mobilek tomu musíte napsat žádost o co nejtransparentnější otevření účtu, jelikož je to potvrzené, vyplníte všechny osobní údaje a je to, za krátkou dobu dostanete odpověď a je možné, že obnovíte svůj účet.

Metody, jak „přelstít“ zákaz, na této platformě neexistují, v tuto chvíli můžete podat pouze tento typ požadavku.

Co to znamená, že váš účet byl zakázán na serveru?

Tím, že zakážete účet Call Of Duty Mobile nebudete mít přístup ke hře používání tohoto účtu, protože je zablokován, a v závislosti na chybě, která byla spáchána, může být uvedený zákaz dočasný nebo trvalý, což byl jeden z hlavních důvodů, proč se lidé rozhodnou vytvořit nový účet a smazat svůj předchozí účet kvůli čemu ztratit postup a týmy vyhrály na svůj starý účet.

Obvykle k trvalým zákazům dojde s větší pravděpodobností, pokud uživatel přejde na provádět cheaty, hacky nebo triky během online hry je tento přestupek společností Activision považován za neodpustitelný, protože je vůči ostatním hráčům naprosto nespravedlivý.

Takže vám doporučujeme hrát čestně bez nutnosti používat cheaty nebo triky při spouštění hry Call Of Duty Mobile.

Existuje několik způsobů, jak obnovit zakázaný nebo vyloučený účet v případě, že je trvale, čtěte tento článek, protože pak vás to naučíme jak obnovit zakázaný účet v Call Of Duty Mobile z vašeho zařízení.

Co se stane, když je vašemu účtu zakázán přístup na mobilní telefon Call of Duty?

Jak jsme již zmínili, pokud byl váš účet vyloučen, už si s ní nebudeš moci hrát po určitou dobu nebo pokud byla vaše chyba velmi vážná, nebudete si s ní moci trvale hrát.

menu call of duty mobile

Z jakých důvodů obvykle zakazují účty ve hře?

Jedním z důvodů, proč můžete být zakázáni, je toxické chování, používání rasistických nebo urážlivých uživatelských jmen vám může způsobit zákaz vstupu na platformu, můžete také dostat ban za podvádění ve hře. Společnost Activision v roce 2020 oznámila, že bude monitorovat účty, které využívají hacky, aby měly výhody oproti ostatním uživatelům, a trvale je odstraní z platforem.

Existuje několik uživatelů, kteří, aby nepřišli o veškerý postup kvůli zakázanému nebo vyloučenému účtu, raději hrají registrací dvou nebo více účtů v případě, že je jeden zakázán, stejným způsobem, pokud chcete obnovit svůj účet Call Of Duty, který byl zakázán nebo níže vyloučené, ukážeme vám řadu kroků, abyste mohli uvedený účet obnovit:

  • První věc, kterou byste měli udělat, je vstoupit do podpory nápovědy na oficiální stránce Activision ze svého smartphonu nebo z výchozího prohlížeče vašeho počítače, kde můžete získat informace o svém účtu a kontakty na Activision
  • Poté v poli, kde je uvedeno hra, budete muset vybrat hru Call Of Duty Mobile, abyste mohli začít vyplňovat formulář, který bude odeslán kontaktu Activision
  • Budete muset vyplnit každé pole příslušnými údaji a poté vybrat operační systém, pro který aplikaci Call Of Duty Mobile používáte, buď Android nebo iOS
  • Po vyplnění těchto políček budete muset stručně popsat, co se ve hře stalo, tento krok je velmi důležitý, protože budete muset také konkrétně argumentovat, co se stalo předtím, než byl váš účet zablokován, a odvolat se k přehodnocení stejného účtu
  • Po dokončení zprávy klikněte na tlačítko přijmout, aby byl popis odeslán podpoře Activision,

Jak dlouho trvá odpověď na lístky Call of Duty?

Na odpověď od pracovníků společnosti musíte počkat 2 až 5 dnů. V případě, že nepřijde žádná odpověď znovu odeslat nový formulář dokud nedostanete nějakou odpověď.