Saltar al contenido

Jak obnovit kontakty nebo čísla z poškozeného telefonu bez kopie na SIM

4 de agosto de 2022

The telefony Umožňují nám dělat mnoho věcí, například být ve spojení s rodinou a přáteli, ať už používáme sociální sítě nebo přes WhatsApp. Většina lidí obvykle ukládá všechny kontakty do telefonu. Ale jak obnovit kontakty nebo čísla z poškozeného telefonu bez kopie na SIM.

Někdy můžeme omylem smazat naše e-maily. Musíme tedy najít způsob, jak obnovit smazané kontakty ze SIM karty. Může se ale stát, že se telefon poškodí a my nemáme kopii těchto záznamů na SIM kartě.

Pokud se vám to stalo, nebojte se, protože existují řešení, jak obnovit soubory z mobilního telefonu, který se nezapne. Dnes vás to naučíme jak obnovit kontakty nebo čísla z poškozeného telefonu bez kopie na SIM.

Obecně platí, že když si koupíme telefon s Androidem, obvykle ukládáme kontakty do paměti telefonu, ale zapomeneme si udělat kopii na SIM.

Vytvoření kopie kontaktů nebo čísel na SIM kartu je důležité, to vám umožní obnovit tyto kontakty, když je telefon poškozen nebo odcizen. Není to však jediný způsob, jak vás získat zpět; Můžete je také získat, pokud jste dříve mohli exportovat nebo přenášet kontakty z mobilu Android do účtu Gmail.

I když stále máte svůj starý model telefonu; Dalším způsobem, jak mít zálohu kontaktů, je přijmout opatření k přenosu kontaktů z jednoho mobilního telefonu do druhého v systému Android.

Existuje několik způsobů, jak získat kontakty nebo čísla z a Poškozený telefon bez kopie na SIM. Například zálohovací programy, synchronizace telefonu a další. Zde vám ukážeme tři různé způsoby, jak je obnovit.

První metoda

Přihlaste se ke svému bezdrátovému účtu, na webu vaší telefonní služby. Vstupte do asistenta zálohování, pokud jste si jej předplatili. Tyto zálohovací programy, jako je „Asistent zálohování“ společnosti Verizon Wireless, automaticky ukládají vaše telefonní kontakty nebo čísla.

prostřednictvím těchto zálohovací programy, uživatelé mohou přistupovat ke kontaktům a také přidávat, upravovat a odstraňovat kontakty nebo čísla online. Samozřejmě to můžete udělat odkudkoli a kdykoli.

Musíte však udělat a minimální mzdaněco relativně málo, pokud vám to umožní přístup ke kontaktům nebo číslům bez ohledu na podmínky, ve kterých se telefon nachází.

Druhá metoda

Můžeš synchronizujte svůj nový telefon do počítače, pro případ, že jste si zálohovali svůj starý telefon. Mobilní zařízení přicházejí s jejich USB kabeltento kabel umožňuje synchronizovat telefon nebo zálohovat informace na něm.

Synchronizací telefonu můžete získat kontakty nebo čísla, hudba, záznamy v kalendáři a další dostupné funkce. Toto můžete kdykoli získat.

Pokud jste tedy dříve synchronizovali poškozený telefon, můžete nový telefon připojit k počítači a tímto způsobem si můžete stáhnout uložená data.

Vezměte prosím na vědomí, že pokud uložit kontakty nebo další čísla od poslední synchronizace, tyto kontakty nebudou dostupné. To znamená, že pokud jste provedli poslední synchronizaci před třemi týdny, žádný kontakt nebo číslo přidané od té doby nebude v počítači.

metody obnovení kontaktů bez kopírování na SIM

Třetí metoda

Navštivte místního prodejce a požádejte jej, aby přenesl kontakty nebo čísla do vašeho nového telefonu. To lze provést připojením telefonů k počítačovému systému. V případě poškození telefonu ponořením do vody prodejce nebude moci tuto metodu provést.

Tato služba je obvykle zdarma a trvá několik minut. Ale pokud jste svůj telefon získali od jiné společnosti nebo prostřednictvím přítele, pravděpodobně to bude něco stát.

Existují různé způsoby, jak obnovit kontakty žádná kopie na SIM. Můžete to udělat pomocí zálohovacích programů, synchronizace telefonu nebo návštěvou prodejce. Jen vy se rozhodnete pro metodu, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Doufáme, že se vám tento článek líbil, napište nám své komentáře a nezapomeňte použít vhodný jazyk. Váš názor je pro nás důležitý, pomáhá nám zlepšovat náš obsah. Sdílejte tento příspěvek se svou rodinou a přáteli.