Saltar al contenido

Jak obnovit a odblokovat pozastavený nebo deaktivovaný účet Grindr

14 de julio de 2022

mlýnek, jedna z největších světových seznamovacích aplikací pro gaye, kromě Badoo má Tinder počet uživatelů 28 milionů lidí. A není to jen částka, která má na Grindr vliv, ale také doba, po kterou jsou uživatelé připojeni.

Někteří lidé poslední připojení až 54 nepřetržitých minut, aplikace je určena k chatování, odesílání fotografií, audia, gifů atd. Pamatujte, že vám umožňuje znát polohu lidí kolem vás.

Průměrný věk uživatelů je mezi 21 a 35 lety. Sociální síť je definována jako seznamovací síť pro gaye a bisexuální muže. Toto je současná nejznámější síť.

Síť má dva různé typy, existuje bezplatná síť se základními funkcemi aplikace a Grindr Xtra, v což vám dává mnohem více možností ve vyhledávacích filtrechumožňuje odebrat GPS z Grindr a umožňuje odesílat více věcí při chatování.

Grindr má snadno použitelnou platformu a je snadné prolomit ledy v jejich konverzacích, program je velmi stabilní a to nám umožňuje chatovat přímo s lidmi, kteří jsou nám blízcí. Díky tomu dokáže zaujmout a oslovit více lidí, a to natolik, že tvůrci říkají, že na svou stránku zadávají v průměru až 3000 lidí týdně.

Proč jsou účty na Grindru pozastaveny?

Může to být z jakéhokoli důvodu, tedy obvykle účet je zakázán pro nevhodný obsahza to, že máte mnoho hlášení od různých lidí, spam pro uživatele nebo dokonce ilegální aktivity, naštěstí se najdou lidé, kteří účet nahlásí a administrátoři okamžitě přezkoumají sankci, pokud se bude jednat o něco velmi vážného, ​​dostanete zákaz Grindr .

Účet byl tedy nově vytvořen, to vyvolává mnohem více podezření tedy nezáleží na tom, zda byl vytvořen celé hodiny, bude zakázán stejným způsobem.

Nicméně, správci říkají, že nemají rádi sankceprotože si představují situaci daného člověka, takže pokud jste člověk, který dělá některý z těchto důvodů, spusťte a smažte celý tento obsah, takže nebudete muset správcům dávat špatné chvíle a ušetříte ty chvíle pro vás také.

Jak zabránit pozastavení účtu Grindr?

Podmínky a pokyny společnosti Grindr jsou zde, aby se řídily, takže nejlepší možností je postupovat podle pokynů a nikdy vás nebudou obtěžovat. Pokud ano, bavte se s ostatními uživateli. Chcete-li zabránit pozastavení, můžete postupovat podle následujících bodů:

  • být naprosto originálníneměli byste prodávat ani propagovat žádný typ produktu, je to síť, kde flirtujete, abyste neprodali.
  • Všimněte si, že Jste odpovědní za vše, co se děje a děje na vašem účtu.

grinder lgbt komunita

Jak obnovit svůj účet Grindr?

Pokud se domníváte, že váš zákaz nebo deaktivace účtu z nespravedlivého důvodu, můžete odeslat nárok prostřednictvím stejné stránky, také pokud máte svůj účet propojený s Facebookem, nezapomeňte, že svůj účet na Facebooku můžete umístit do soukromí, můžete jim tímto způsobem také napsat. Po odeslání tohoto nároku Musíte počkat na odpověď od moderátorů.

Existují různé způsoby, jak obnovit účet, pokud byl zakázán nebo trvale deaktivován, poskytneme vám několik možností, které by vám mohly pomoci:

  • Smažte aplikaci a všechny informace, které máte v telefonu z aplikace, a zadejte je znovu.
  • Naformátujte svůj telefon a stáhněte si aplikaci znovu.
  • Změňte svou VPN do jiné země, než ve které jste aplikaci používali, než se vám to stalo.
  • Pokud Grindr používáte mimo svou zemi a dostanete tam ban, nebojte se, až se vrátíte do své původní země, budete jej moci normálně používat.
  • Pokud zablokovali pouze účet a ne přímo mobilní telefon, můžete použít jiný e-mail.