Saltar al contenido

Jak nastavit budík na mém iPhonu nebo iPadu se vzestupným zvukem

13 de julio de 2022

Je neuvěřitelné, kolik malých detailů nám může pomoci náš mobil, protože přes něj máme přístup k a množství nástrojů. Ať už si ji stáhnete z obchodu s aplikacemi, nebo je již nainstalovaná ve vašem mobilu, mobilních aplikací, které nám pomáhají v našem každodenním životě, je mnoho a přicházejí ve všech tvarech a velikostech.

Skutečnost, že máme širokou škálu nástrojů, se kterými se můžeme díky našemu mobilu probojovat v každodenních úkolech, je něco působivého. A když to říkáme Mohou nám pomoci i v nepředstavitelnémmyslíme to opravdu vážně, protože je možné najít aplikaci, která vám dokonce připomene, abyste v určitou dobu pili vodu a abyste mohli trénovat, jako byste byli ve své vlastní tělocvičně.

Potřebujete aplikaci pro něco vysoce specifického? Stačí ji vyhledat a možná ji najdete, ať už v placené nebo bezplatné aplikaci. Ve skutečnosti většina aplikací, které se dnes používají denně jsou pro organizaci, jako virtuální asistentka; pro zdraví, jako je hydratace nebo kondice; nebo se dokonce probudit a pořádně spát.

Mnoho vývojářů se pokusilo vytvořit dobrou aplikaci, která vám pomůže spát, a mnozí byli úspěšní, ačkoli pokud máte iPhone, možná byste se měli podívat na aplikaci Hodiny. Skutečnost, že všechna iOS zařízení resp iPhone Když přijdete s touto aplikací hned po vybalení, nutí nás to považovat její použití za samozřejmost, ale ve skutečnosti bychom ji měli ocenit.

Na rozdíl od jiných aplikací, tato aplikace přichází s některými dalšími detaily, které vás mohou zajímat, jako je světový čas, možnost nastavit budíky, používat stopky a dokonce to nejzajímavější ze všech: Před spaním.

Používání večerky na vašem iPhone

Prostřednictvím vašeho iPhonu, stejně jako u velké většiny mobilních zařízení, je možné nastavit budíky pro připomenutí nebo jednoduše jako budík.

iPhone má však špatnou pověst jako budíky docela hlučnýjak začnou zvonit s maximální hlasitost od první chvíle zvoní, což může být trochu nepříjemné.

Ale existuje způsob, jak to napravit, a to pomocí „Před spaním“ ve vaší aplikaci Hodiny, což je doplněk této aplikace, který vám pomůže sledovat hodiny spánku velmi zajímavým způsobem.

Můžete si nastavit čas spánku a probuzení, připomenutí a automatické nastavení budíku, když se musíte probudit.

časový budík iphone

Ve skutečnosti, pokud nastavíte budík prostřednictvím „Spánku“, uvidíte, že se stará o váš spánek, protože budík nenastaví jako připomínku.

Ale jako budík jako takový; způsobí, že se hlasitost budíku spustí na velmi nízkou hlasitost, vzestupně podle plynutí sekund poskytnout vám klidné probuzení bez přílišného povyku.

Nastavení budíků na vašem iPhone

I když jsme vám již řekli o „čase spánku“, který máte uvnitř Hodiny vašeho iPhone, je dobré vzít v úvahu hodiny způsoby, jak si nastavit budíky. Jeden z nejjednodušších je přes Siri, protože když ji použijete a požádáte ji, aby nastavila budík, zeptá se vás na čas, nebo zda chcete vybrat ten, který jste již měli vytvořený pro konkrétní dny v týdnu.

Na druhou stranu je hlasitost budíku nesmírně důležitá, protože pokud jste velmi lehký spáč, nebudete se chtít probudit s tornádem vedle vás; a naopak. Můžete si tedy udělat čas na správu hlasitosti budíku zvýšením nebo snížením zvuku samotného iPhonu.

Také vám připomínáme, že můžete své budíky spravovat lépe, protože je budete muset vypnout nebo aktivovat ručně, protože pokud nastavíte režim budíku ‘Nerušit’, nebude to mít žádný vliv na vaše budíky.