Saltar al contenido

Jak nastavit a změnit dobu trvání snímku v PowerPointu

13 de agosto de 2022

Power Point je nástroj pro vytváření atraktivních diapozitivů a ze kterého můžeme využít; jako je promítání PC na TV za účelem sledování powerpointové prezentace. Bez ohledu na to, na jaké úrovni akademického studia se nacházíme, v určitém okamžiku se setkáváme s malými problémy; jako je změna trvání snímku v PowerPointu.

Power Point je jednoduchý program k použití. Když to zvládnete, budete poutavé prezentace, které zaujmou vaše publikum; Jednou ze základních věcí, které se musíte naučit, je, jak upravit velikost více fotografií nebo obrázků v PowerPointu, a také jak mimo jiné spouštět powerpointovou prezentaci ve výstavním režimu.

Dnes vám vysvětlíme některé věci, abyste vytvořili dobrou prezentaci pomocí snímků v Power Pointu; jedním z nich je učit se naprogramujte dobu trvání z toho.

Proč plánovat časování snímků?

Když máme prezentaci před velkým publikem, je normální být nervózní; tak muset při expozici klikněte myší, může to být těžkopádné a existuje více šancí na chybu.

Pokud však prezentaci spustíte automaticky, budete potřebovat méně podpory třetích stran. To od vás bude vyžadovat velmi dobrou přípravu, budete si to muset nacvičit expozice myšlenek a podle toho byste měli předem určit dobu trvání každého snímku.

To je velmi pravděpodobné každý snímek má jinou dobu trvánímusíte mít na paměti, že se k tomu přičte čas přechodů, který zvolíte mezi listem a listem.

Můžete vidět dobu trvání každého snímku Jak?, přejděte na spodní lištu obrazovky, vpravo uvidíte čtyři malé ikony, po kliknutí na druhou uvidíte miniatury všech snímků a pod každým jejich dobu trvání.

Jako rada je důležité doladit poslední detaily; například v případě potřeby změňte orientaci snímku v PowerPointu. Tímto způsobem budeme moci udělat dobrý dojem v naší prezentaci v Power Pointu.

nacvičte si prezentaci; Jakmile budete mít vše mentálně naplánované, vybírejte pro své tisky jednoduchá slova a fráze, pečlivě sledujte pravopis, nejlépe používejte obrázky plné originality.

Jak změnit dobu trvání na snímku aplikace PowerPoint?

V PowerPointu je to snadné prezentační design, pokud předem nastíníte, jaký bude obsah každého snímku a kolik času plánujete strávit vysvětlením každého nápadu; nezapomeňte synchronizovat čas prezentace s dobou trvání snímku.

V horní liště uvidíte nabídku s různými možnostmi úprav; pro naprogramování času vašich snímků budou užitečné možnosti: Přechody a prezentace. Pokud vstoupíte na kartu „Přechody“, zobrazí se různé možnosti přechodu; můžete si pohrát s načasováním každého přechodu.

Ve spodní části stejné nabídky najdete funkci „Přejít na snímek“, máte dvě možnosti: „Při kliknutí myší“ nebo „Po“, můžete zaškrtnout políčko, které preferujete.

snímky-powerpoint-intervaly-čas

Možnost „Po“ umožňuje naprogramovat dobu, po kterou bude snímek trvat na obrazovce; vzít v úvahu čas, po který budete mluvit mají dokonalé načasování; dobu trvání snímku můžete vyjádřit ve zlomcích času, od minut do mikrosekund.

Na kartě „Prezentace“ získáte trochu pokročilejší možnosti; zobrazí se nabídka s více proměnnými, která vám umožní upravit čas a synchronizujte jej se svým chatem; tam můžeme předurčit „Nastavení prezentace“

Zobrazí se okno, ve kterém můžete rozhodnout o typu, možnostech, snímcích, které se mají zobrazit, o čase, kdy se každý z nich posouvá, a na kolika monitorech se bude zobrazovat.

Ve stejném nastavení prezentace si můžete zkoušet načasování vašich snímků a nahrávat je; můžete zaznamenat pohyby ukazatele, aby odpovídaly vaší řeči.

PowerPoint je velmi dynamický. Cvičení dělá mistra, jistě, když na to dáte svou mysl, budete schopni udělat svou prezentaci jako profesionál; Doufáme, že návrhy, které jsme představili v tomto článku, budou užitečné a udělají z vás odborníka.