Saltar al contenido

Jak naplánovat automatické vypnutí Spotify, když spí?

16 de julio de 2022

Jedna z nejdůležitějších věcí dnes pro uživatele technika, je bezprostřednost a pohodlí. To je důvod, proč se s každým problémem vždy vynoří aplikace, které jej řeší. Existuje mnoho aplikací pro stahování hudby nebo její poslech online a Spotify spojuje tyto dva a další. Nyní můžete naplánovat automatické vypnutí Spotify.

Abyste mohli naplno využít svůj účet Spotify, doporučujeme vám vyhledat a přečíst si nejlepší triky a tajemství této hudební aplikace.

spotify zdarma

Výběr požadovaného typu účtu je jedním z prvních kroků k dosažení registrace v aplikaci. Jasně, při používání bezplatné verze budou existovat určitá omezení ale rozsah umělců, které můžete poslouchat, není jedním z nich a všichni zcela legálním způsobem.

Pokud jste nový uživatel, můžete si stáhnout tuto verzi a jít testovati když si ji nakonec jistě zamilujete.

Mezi omezení, která tato verze má, reklama se najde. Může to být trochu otravné, protože to po určité sekundě nejde přeskočit a přichází s určitou frekvencí.

Také není možné vybrat konkrétní skladbu, musíte přehrát seznam a poté počkat, až vaše skladba dorazí. Konečně, existuje omezený počet přeskakování skladeb které se obnovují každý den.

Spotify Premium

Jejich poplatek za platbu je měsíční, nicméně neexistují žádná omezení předchozí verze. Jednou z velkých výhod toho je, že si můžete uložit seznamy skladeb do počítače i do telefonu a poslouchat je, když nemáte připojení k internetu. Něco super užitečného, ​​pokud plánujete cestovat do zahraničí.

Mějte na paměti, že po třiceti dnech se budete muset připojit k síti, aby Spotify ověřil vaši platbu a tuto službu můžete nadále používat.

Navzdory těmto rozdílům je dobré, že několik základních funkcí lze použít také v obou verzích, jako je např vytváření seznamůsdílet informace a mít možnost naplánovat automatické vypnutí Spotify.

Přečtěte si, jak naplánovat automatické vypnutí Spotify

Nová aktualizace, o které všichni mluvili, vám pomůže vyhnout se probuzení jen proto, abyste zastavili písničky, protože jste si to neuvědomili a telefon zůstal zapnutý.

Navíc mnozí lajkují a dokonce pomáhají usínat se zapnutou hudboua pokud máte skladbu, která se vám opravdu líbí, můžete stejnou skladbu opakovat několikrát ale po chvíli to může být otravné. Proto pomocí těchto jednoduchých kroků můžete naprogramovat Spotify tak, aby se automaticky vypínalo.

aplikace spotify

Funkce jako taková není nová, ve skutečnosti je založena na televizorech a jejich časovači nebo časovači vypnutí, který se zaměřuje na nemusíte se starat o vypnutí zařízení po určité stanovené době dříve uživatelem.

  • V rozhraní přehrávače přejděte na možnost tří teček v pravé horní části obrazovky. Můžete vidět možnost «Časovač» jasně nebo trochu sklouznout dolů.
  • V něm se objeví dostupné časy pro zastavení zvuku v rozmezí od 5 minut do hodiny. Funguje to jako odpočítávání, jakmile vyberete skladbu, kterou chcete začít.

Příjemná věc na možnosti naplánovat vypnutí Spotify automaticky spánek šetří baterii, protože i když aplikace zůstane otevřená, můžete nechat telefon přímo zamčený.

Stejně jako můžete Spotify naprogramovat tak, aby byla poslední věc, kterou posloucháte před spaním, můžete ji také naprogramovat tak, aby byla první věcí, kterou posloucháte ráno, a můžete to udělat nastavením budíku Android s hudbou Spotify.