Saltar al contenido

Jak nakupovat ve Wal-Mart USA z Mexika?

28 de julio de 2022

Řetězec obchodů a supermarketů Walmart má kanceláře Aktuálně 28 zemí Ve španělštině. počítaje v to Mexiko vám umožňuje posílat vaše nákupy prostřednictvím poštovních nebo balíkových společností v případě, že byste se divili, proč to nemohu udělat.

Jaký je rozdíl mezi Wal-Martem v USA a Wal-Martem? Mexiko

Pravdou je, že když zadáte Wal-Mart dva podniky ve španělštině nebo angličtině, máte mezi nimi velký rozdíl. Od jejich zboží, reklamy a prodeje až po informace, které poskytují. Kromě toho může nejvíce vyniknout zboží nebo produkty, které tyto provozovny prodávají veřejnosti při vstupu na stránku.

Typ produktů

Počínaje články, které se zobrazují při přístupu nebo vstupu do Wal-martu a při nákupu. Můžete vidět velký rozdíl, protože drtivá většina produktů, které jsou na prodej, jsou státními příslušníky každé země. To je důvod, proč některé z těchto článků ve španělštině nebo angličtině nejsou stejné.

dostupné značky

Dalším z objektů, které jsou zobrazeny odlišně, jsou značky, které si lze prohlédnout ve španělštině nebo angličtině k nákupu. Když vstoupíte do Wal-Mart Mexiko nebo vstoupíte na stránku, můžete vidět, že většina z nich je národních, stejně jako ve Spojených státech, jsou vyrobeny ve stejné zemi. I když se ostatní podaří vyvézt, velmi se to od sebe liší.

dostupnost produktu

Co však může při nákupu při vstupu na online stránku nebo při vstupu do Wal-Martu na kteroukoli z nich nejvíce vyniknout, jsou ceny. Většina položek ve Spojených státech je levnější než v Mexiku. Může za to reklama zboží a prodej produktů online, který je většinou levnější nebo dražší.

Jak vstoupit na stránku amerického Wal-Martu z Mexika?

Mnoho zákazníků, když vstoupí do Wal-Mart Mexiko, raději nakupuje v Walmart USA prostřednictvím oficiálních webových stránek Online. Nabízejí totiž možnost nákupu na této pobočce a vyzvednutí objednávky v nejbližší prodejně Wal-mart. Také to přivézt ze Spojených států s balíkovými společnostmi. Protože tam jsou vždy aktuální nabídky a slevy, více než ve Wal-martu v jiných zemích.

Jistě, pokud jste mimo Spojené státy a pokusili jste se vstoupit na oficiální webové stránky Wal-mart USA a vstoupit online. Stalo se vám, že vás prohlížeč přesměruje na jinou stránku Wal-martu z jiné země. To je velmi běžné a nestává se to jen u stránky Wal-martu.

Tyto online stránky, které mají pokrytí v jiných zemích po celém světě, zadejte stránku z jiné země, IP zařízení, ze kterého jste zadali, se automaticky sleduje a přesměruje vás na stránku nejbližšího Walmartu k vám.

Pokud chcete získat přístup a vstoupit na oficiální stránku Wal-mart USA Online. Musíte mít na paměti, že překlad tohoto není dosažen s celým obsahem stránky, tj. nelze 100% přeložit do španělštiny.

Mnoho lidí, kteří chtějí nakupovat ve Walk In Wal-Mart, to raději udělají přímo z této stránky, protože ušetří určité množství peněz na slevách a nabídkách. Nejlepší způsob, jak ušetřit, je nechat si zaslat slevové kupony poštou a následně je použít na webu.

vyzvedací služba walmart

Jak nakupovat ve Wal-Mart USA z Mexika?

Přístup nebo vstup do Wal-Martu vám nabízí možnost nakupujte v obchodě v USA a dostávejte je poštou na adresu, kterou zadáte. Walmart také nabízí službu Pickup, což je možnost nákupu ve Walmartu USA prostřednictvím aplikace nebo oficiálních stránek.

Tímto způsobem si vyzvedněte produkty v nejbližší prodejně Walmart. Tuto možnost nenabízejí všechny obchody, raději si vyhledejte informace, které tuto službu mají.

Chcete-li přijímat nákupy poštou ze Spojených států, musíte mít se skříňkou nebo s přepravní společností, která má. Tímto způsobem budete moci pravidelně přistupovat na stránku nebo aplikace Walmart, nakupovat a uvádět adresu, kterou vám zásilková společnost přidělí na skříňce.

Chcete-li používat službu Walmart Pickup, musíte také vstoupit na stránku nebo do aplikace a zkontrolovat, které obchody jsou vám nejblíže a které vám umožňují nakupovat ve Walmartu ve Spojených státech a jít si je vyzvednout do jiného obchodu. Nejlepší způsob, jak tuto službu využít, je prostřednictvím oficiálních aplikací.

Pokud chcete při vstupu do Wal-Martu nakupovat, první věc, kterou byste měli udělat, je mít registrovaného uživatele odkud budete moci vstoupit, nakupovat a poskytovat své údaje. Poté si vyberete produkty, které chcete zakoupit, zaplatíte za objednávku vámi zvoleným způsobem platby a zvolíte možnost doručení poštou nebo vyzvednutím.

suché právo ve waltmartu

Proces nákupu a platby produktu

Pokud se divíte, proč nemohu nakupovat ze své země? Také. První věc, kterou byste měli udělat, je vstoupit na stránku Wal-Mart a zadat svůj e-mail, abyste si mohli vytvořit svůj účet. Poté musíte získat přístup a uložit vše v košíku a přejít k procesu platby. Zde budete muset zadat svůj e-mail a kreditní nebo debetní kartu.

Jak sledovat svou objednávku Wal-Mart?

To bude záviset na přepravním řetězci, který jste pro zakoupený produkt zvolili. Můžete však zadat svůj e-mail a vstoupit na oficiální stránku a přejít na svůj online účet. Odtud přejděte na Účet, historii nákupů a klikněte na Sledovat zásilku.

zaměstnanci Walmartu

Jak mohu sledovat svou objednávku Walmart?

Je velmi běžné, že zákazníci vstoupí do Wal-Martu a zvolí zasílání poštou. Protože je to velmi bezpečný způsob, jak dostat své nákupy domů. Zejména se službou sledování objednávek, kterou Walmart nabízí.

Při každém nákupu, který provedete, získáte vstup do Wal-Martu s objednávkou nebo sledovacím číslem, které můžete použít ke sledování svých nákupů. Abyste to mohli udělat, stačí zadat svého uživatele z aplikací nebo oficiální stránky a v horní části vidět své nákupy, vedle nich je stav každého z nichnebo můžete zadat číslo nákupu, pokud to systém vyžaduje.

Záleží na tom, jakou zásilkovou doručovací společnost nebo jakou poštu si vyberete pro zasílání svých nákupů dát vám další sledovací číslo který je vlastní společnosti, tedy kromě sledovacího systému, který vám Walmart nabízí.