Saltar al contenido

Jak nakupovat na Playstation Store s nebo bez kreditní nebo debetní karty a PayPal

24 de julio de 2022

Pokud jste milovníky videoher, je velmi jisté, že budete držet krok se vším novým, co pro vás tento skvělý svět zábavy má; avšak kdy koupit z obchodu PlayStation Store některé produkty nebo vylepšení bez debetní nebo kreditní karty jsou obtížné, proto vám ukážeme, jak toho dosáhnout.

V obchodě PlayStation Store můžete mít na dosah širokou škálu bezplatného nebo placeného obsahu, který mohou různí uživatelé získávat nebo kupovat různými způsoby; protože přijímá kreditní karty, debetní karty a PayPalzvládne stáhnout co nejvíce her, hudby nebo videí podle vašeho dostupného zůstatku.

Stejně tak jakékoli informace nebo pochybnosti, které máte ohledně značky Sony, můžete vstoupit na oficiální stránku obchodu PlayStation Store a objasnit si je a prohlédnout si celý vesmír možností, které vám může nabídnout. Pokračujte ve čtení a dozvíte se více

Pokud nemám kartu, jak nakoupím z obchodu PlayStation Store?

Je možné, že nemáte debetní nebo kreditní kartu a nemůžete získat hry nebo aktualizace, které chcete, ale ve skutečnosti můžete, protože existuje velmi snadný a jednoduchý způsob, jak to udělat, pokud nemáte z výše uvedené finanční nástroje.

V tomto případě můžete získat nebo zakoupit PSN karty, což je karta, která prodávané v různých maloobchodních prodejnách, kterou získáte pouze platbou v hotovosti, pokud si přejete; Dodává se také v nízkých i vysokých částkách, takže si vyberete tu, která nejlépe vyhovuje vašemu rozpočtu.

Existuje mnoho informací, které byste měli vědět, například jak vstoupit do obchodu PlayStation Store z jiné PS4, PS5 nebo různých existujících modelů; Pokud si však nemůžete koupit, pak budou jakékoli znalosti, které máte, k ničemu, takže počítání PlayStation Network Cards je vynikající volbou.

Jak fungují PSN nebo PlayStation Network Cards?

Před zakoupením PSN byste měli vědět, že pocházejí podle regionu, to znamená, že si budete muset pořídit ten, který odpovídá zemi, ve které jste se při vytváření uživatele nacházeli; jako například pokud je to Španělsko, pak ten, který potřebujete, je předplacená karta se zůstatkem v eurech.

Tento bod je důležité v zásadě zvážit, protože pokud si koupíte jeden z USA, nebude fungovat a bohužel přijdete o peníze, které jste do něj mohli investovat. nákup psn; Podobně, protože přicházejí s více cenovými rozsahy, můžete si vybrat mezi 10, 20, 50, 60, 75 a 150 $.

Přestože možnosti, které jsou v rámci obchod playstationumožňuje platit přes PayPal bez kreditní karty nebo bankovních účtů, PSN má jednoduchý systém k pořízení a používání, který můžete dokonce darovat každému milovníkovi videoher a bude to jistě ten nejlepší dárek, jaký můžete mít.

ovládání uvnitř kruhu

Po přihlášení pomocí svého uživatelského jména, stačí seškrábnout PSN a zadat kód které přináší, odtud bude vaše peněženka k dispozici k použití, je však nutné vědět, že ačkoli je pravda, že přicházejí v různých částkách, nemůžete najednou dobíjet více než 150 $.

Může se stát, že když zadáte PSN do svého uživatele obchodu PlayStation Store, nerozpozná ho, k tomu dochází proto, že někdy při nákupu ve fyzickém formátu ještě nebylo aktivováno, ale nemusíte se bát; protože můžete jít do obchodu a chatovat s prodejcem a požádat o jeho aktivaci.

Má také tu výhodu, že nemá datum spotřeby, což vám umožňuje jej použít kdykoli budete chtít popř koupit předem jako dárek; Na druhou stranu, pokud jste si ji již aktivovali, můžete si zakoupit produkty, které chcete, podle zůstatku, který máte k dispozici.

Aniž byste zapomněli, že pokud máte pochybnosti nebo nejste se svým nákupem spokojeni, můžete požádat o vrácení peněz; protože v obchodě PlayStation Store je nejdůležitější zachovat miliony spokojených uživatelůa případné nepříjemnosti co nejdříve vyřešte.