Saltar al contenido

Jak nakonfigurovat opakovač WiFi pro připojení k nejlepšímu internetovému signálu? – Krok za krokem

27 de julio de 2022

The wifi opakovače Jsou to zařízení, která se používají k rozšíření signálu WiFi modemu v domácnosti nebo kanceláři a řešení problémů se signálem na velké vzdálenosti od r. WiFi router nebo modem nemůže dosáhnout na velké vzdálenosti, a proto způsobuje problémy s připojením, když používáme tuto bezdrátovou síť jako běžnou.

Na trhu jich najdeme nepřeberné množství WiFi opakovače jsou nejběžnější TpLinkale jak zjistit, který je nejlepší WiFi opakovač k vyřešení našeho problému, protože na něm závisí rychlost našeho připojení a má kompatibilitu s WPS, což je důležité pro provedení správné a jednoduché konfigurace.

Výhody WiFi opakovače

 • Snadná konfigurace a instalace.
 • Zvýšená síla v signál wifi.
 • Umožňuje nám změnit rozložení naší WiFi sítě.
 • Ekonomická, bezpečná a funkční varianta.
 • Snižte dopad možných překážek na bezdrátové připojení.
 • V široké škále možností na trhu najdeme mnoho modelů značky Tp odkaz které fungují a mají vlastnosti, které bychom hledali, a proto se stal jedním z nejprodávanějších WiFi opakovačů na trhu. Pokud však k některému nemáte přístup, můžete vyrobit si podomácku vyrobený zesilovač signálu wifi nebo opakovač.

Jak nakonfigurovat opakovač WiFi pro připojení k nejlepšímu internetovému signálu?

Současné modely modemu nebo WiFi routeru mají tlačítko WPS a proto si to vysvětlíme jak používat a konfigurovat router jako opakovač který obsahuje uvedené tlačítko, i když pokud máte a modem buď Wi-Fi router který takové tlačítko neobsahuje, má také řešení.

Pokud má váš modem nebo router tlačítko WPS, nakonfigurujte opakovač WiFi

 1. Nejprve musíme připojit opakovač do zásuvky, která je blízko routeru.
 2. Musíme počkat na světlo WIFI opakovač začněte blikat.
 3. Tam musíme stisknout tlačítko WPS, které je na modemu resp Wi-Fi router vašeho internetového operátora na několik sekund a poté musíme alespoň na 10 sekund stisknout tlačítko WiFi repeater (pokud má náš router nebo modem několik tlačítek, musíme být trpěliví a hledat to, které označuje WPS)
 4. Musíme počkat přibližně 2 až 3 minuty, než se opakovač WiFi dokončí propojování s routerem nebo modemem WiFi, a jakmile jeho kontrolka začne blikat, můžete po nakonfigurování opakovače změnit zástrčku, která vám nejlépe vyhovuje.

bezdrátové wifi zařízení

Pokud váš modem nebo router nemá tlačítko WPS, nakonfigurujte opakovač WiFi

 1. Musí připojit WiFi opakovač do zásuvky.
 2. Vybereme bezdrátovou síť našeho opakovače (je normální, že se jedná o otevřenou síť, ale pokud se objeví heslo, musíme ho hledat v návodu).
 3. Nejprve se musíme pokusit otevřít jakoukoli webovou stránku pomocí vašeho prohlížeče, abychom otevřeli konfiguraci našeho WiFi opakovače.
 4. Musíme postupovat podle kroků a je velmi důležité je vždy mít Heslo že náš WiFi router nebo modem má, protože se nás na konci konfigurace zeptá.
 5. Po zadání budete mít možnost nastavit novou síť Wi-Fi a musíte uvést, že jméno a heslo, které aktuálně máme ve WiFi routeru nebo modemu, se musí opakovat a tímto způsobem můžete správně nakonfigurovat váš WiFi opakovač.

Tentokrát jste se naučili, jak nakonfigurovat opakovač WiFi, aby se snadno a rychle připojil k nejlepšímu internetovému signálu se dvěma možnostmi, které vám umožní přístup ke správné konfiguraci vašeho WIFI opakovač.

Pamatujte si, že pokud chcete více krok za krokem o konfiguraci Technologická zařízení Musíte zůstat na Miracomosehace.com a přistupovat k nim, abyste mohli vyřešit své problémy nebo pochybnosti o těchto zařízeních.