Saltar al contenido

Jak najít telefonní čísla podle jména a příjmení?

21 de agosto de 2022

Dnes jsme obklopeni přístroji, které nás mají ve všech směrech velmi přesné. Mnoho našich osobních údajů se stalo veřejnýmia, a přestože to není tak veřejné, je možné to zjistit. I když to neznamená nic špatného. Nicméně vědomí, že nás mohou sledovat a získat naše informace pouze pomocí našeho telefonního čísla nebo našeho jména a příjmení, je poněkud děsivé.

Zapomeňte na knihy se žlutými stránkami, níže vás naučíme různé techniky, abyste věděli jak vyhledejte a najděte číslo pevné linky podle jména a příjmení s nástroji, ke kterým máte přístup prostřednictvím libovolného internetového prohlížeče.

Jak vyhledávat telefonní čísla pevné linky podle jména a příjmení osoby?

V současné době máme různé způsoby, jak vyhledat a najít číslo pevné linky podle jména a příjmení. Na internetu existují služby, které mají telefonní seznamy obsahující mnoho identifikovaných čísel z různých zemí světa. Jedním z nejoblíbenějších jeabc telefony“.

Když použijete webovou stránku abc phones, budete mít možnost vyhledávat telefonní čísla na pevnou linku, domácí a firemní telefonní čísla jediným kliknutím, a to buď z vaší místní oblasti, nebo z jiné oblasti. V této službě naleznete telefonní seznamy Spojené státy americké, Argentina, Kostarika, Mexiko, Brazílie, Španělsko, Chile a Venezuela.

The adresář yelp Je to také velmi schůdná možnost, když chcete zjistit číslo pevné linky podle jména a příjmení. Jejich služba je dostupná ve 32 zemích po celém světě a je přeložena do více než 18 jazyků. Na tomto webu mají návštěvníci možnost komentovat a zanechávat recenze, které jsou užitečné pro ostatní uživatele.

Nejoblíbenější z nich stránky Je to Dateas. Protože v tom kromě možnosti najít čísla pevných linek můžete najít informace o vozidlech a další osobní údaje tisíců lidí. Nemluvě o tom, že je zcela zdarma. Velkou část informací na těchto stránkách poskytují samotní návštěvníci, což umožňuje, aby byly určitým způsobem aktuální.

Další platformou, která vám může pomoci, je „Telexplore“, kde najdete informace a data v několika zemích, včetně čísel pevných linek s vaším jménem a příjmením. A konečně, Infobel je také adresář, který je dostupný v 62 zemích a má široký rozsah vyhledávání.

Používejte sociální sítě (Facebook, LinkedIn atd.)

Sociální sítě pomáhají uživatelům získat informace velmi bezpečně, i když někdy mohou podstoupit nepříznivá rizika. Jednou z nejpoužívanějších sítí bychom mohli říci, že je Facebook.

Chcete-li použít tuto sociální síť a vyhledat číslo pevné linky musíte zadat jméno a příjmení osoby, kterou hledáte, nebo nějaké další informace. Vyhledávač poskytne požadované číslo. Facebook také umožňuje přístup k telefonním číslům v profilech, která jsou součástí seznamu přátel toho, kdo hledá.

Pro zobrazení této funkce musíte kliknout na «Zobrazit informace» nebo vstoupit na záložku «Účet», poté zadat «Upravit přátele» a znovu kliknout na «Kontakt», tato možnost se nachází v levé horní části stránky.

Telefonní číslo totiž musí být uvedeno v informačním seznamu hledané osoby, jinak jej nebude možné najít. Tato média nebo sociální síť mohou ke zjištění telefonního čísla využívat nepřímé zdroje.

Na druhou stranu najít telefonní čísla na linkedin musíte kliknout na podepsat moji síť v horní části domovské stránky uvedené sítě a poté kliknout na číslo, které se nachází nad připojeními vlevo, poté kliknout na „Spravovat synchronizované kontakty“ a dokončete zadáním názvu sítě kontakt z vašeho seznamu (jehož telefonní číslo chcete najít).

použijte google

Tato síť je nejpoužívanější na světě, s tím budete moci znát telefonní číslo jakékoli osoby zapsáním do rámečku možnosti, které jsou mezi uvozovkami, pokud napíšete výraz mezi uvozovky, vyhledávání bude přesné a vrátí výsledek pevné linky pod celým jménem.

pevná linka

Pokud číslice neznáte, vložte jméno nejprve do uvozovek a poté jej napište bez nich. V případě, že chcete hledat podle adresy (pokud ji znáte), můžete to udělat také. Nakonec jej můžete vyhledat podle dalších údajů, které vás zajímají, jako je aktuální pracovní místo, univerzita, škola nebo jiné.

Prohledejte průvodce QDQ

Tento adresář umožňuje vyhledávat v sekci tzv bílé stránky, zde najdete číslo pevné linky toho, koho chcete. Tento adresář je velmi užitečný, na jeho portál budete moci vstoupit pouze za účelem nalezení záznamů společností, podniků a malých a středních podniků, které jsou přijaty vyplněním formulářů.

Informace v QDQ můžete získat zadáním města nebo provincie, celého křestního jména a příjmení nebo celého křestního a druhého příjmení toho, koho chcete vyhledat.

Hledejte v telefonních seznamech nebo, pokud to není možné, na bílých stránkách

Každá země nebo lokalita má telefonní seznamy, dříve nazývané bílé stránky, jsou tyto adresáře nyní online pro pohodlí uživatelů. Pokud chcete použít tento způsob vyhledávání, stačí si vygooglit místo bydliště a najdete bílé stránky s telefonními čísly, které odpovídají danému území.

Jak vyhledat osobu podle telefonního čísla nebo čísla mobilního telefonu?

Všichni víme, že v dnešní době, Všechno je možnéa z velké části za to vděčíme internetu a technologickému pokroku. Určitě je možné osobu vyhledat podle čísla mobilního telefonu, není to však jednoduché a často to trvá trochu času, ale nic není nemožné.

Prostřednictvím telefonního čísla můžeme znát totožnost majitele, do vaší polohy v reálném čase. Pravdou je, že identitu určitých lidí můžeme znát prostřednictvím telefonního čísla, které mají zaregistrované ve svém účtu Google, na svém účtu na Facebooku nebo na jiných sociálních sítích.

Chcete-li provést tato vyhledávání na Googlu nebo na některé ze sociálních sítí, stačí udělat zadejte číslo do vyhledávače a získáte všechny výsledky, které jsou s tímto kompatibilní. Zdá se to velmi zřejmé, ale budete překvapeni informacemi, které tam najdete. Zkuste jej umístit s PSČ a bez něj.

pouliční telefon v ruce najít čísla

Další nápad, jak zjistit identitu uživatele telefonního čísla, je přidat číslo do telefonního seznamua to způsobem, který vám umožní sledovat jejich profil prostřednictvím aplikace WhatsApp.

Jak získat informace od osoby s jejím číslem mobilního telefonu?

Kromě nejběžnějších způsobů, které známe k poznání identity a získávání informací lidí pouze pomocí jejich telefonních čísel, jako např prostřednictvím sociálních sítí Stejně jako Facebook, Instagram, WhatsApp, mimo jiné, existují i ​​jiné způsoby, které jistě, pokud vám žádný z předchozích nedal výsledky, které jste chtěli, tento to nepochybně udělá.

Jde o použití a online tracker. Nástupiště «Najděte mobil online“ je jedním z nejspolehlivějších a nejefektivnějších při lokalizaci osoby nebo při znalosti informací o ní pouze pomocí jejího telefonního čísla. A kromě toho je to velmi jednoduché.

Chcete-li používat tento online nástroj, musíte přejít na stránku oficiální stránka Locate a Mobile Onlinepoté vyberte operační systém, ze kterého postup provádíte, zadejte zemi umístění telefonního čísla, toto zjistíte podle jeho PSČ, napište telefonní číslo a je to.

K vyhledání telefonních čísel použijte programy nebo stránky

Dříve jsme zmínili některé programy nebo stránky, které lze použít jako nástroje k vyhledání telefonních čísel. V této části podrobně popisujeme každou z nich.

AbcPhones

V abcTelefonos můžeme zadáním jména vyhledat pevnou linku osoby a také společnosti. Pokud je zaregistrován, abcTelephones analyzuje vyhledávání pomocí filtru a poté jej zobrazí. Tento nástroj lze používat z počítače i z mobilu. Kromě toho můžete změnit jazyk umístěním v pravém horním rohu obrazovky, dostupné jazyky jsou: portugalština, angličtina a italština.

TeleXplorer

Pro vstup do tohoto programu musíte kliknout na panel odpovídající telefonnímu vyhledávání, poté zadat pole s názvem „Area“ a vybrat meziměstskou předvolbu, jako byste volali. Následuje v poli «Číslo». připojte telefonní číslo, které chcete vyhledat (bez použití mezer a pomlček) a nakonec klikněte na tlačítko TeleXplore.

Infobel

Je to jedna z nejlepších možností, jak najít pevné linky nebo mobilní čísla. Je k dispozici v 62 zemích a zaregistrovalo se u něj více než 206 537 společností, které veřejnosti přidělují čísla tísňového volání.

Infobel vám pomůže rychle a přesně získat číslo pevné linky které chcete najít, je důležité, abyste ověřili jméno a příjmení, abyste našli správné číslo a nezískali špatné údaje.

Vzhledem k tomu, že Infobel shromažďuje osobní údaje, jako jsou poštovní adresy a telefonní čísla jednotlivců nebo společností, které se objevují v telefonních seznamech, může být v mnoha zemích dostupnější najít požadované číslo.

najít telefon muž

Infobel by se měl spravovat stejně jako telefonní seznam, pokud máte chytrý telefon, můžete vyhledávat na webu Infobel, stačí napsat adresu místa do lišty nebo vyhledávače webu.

při vstupu Infobel Zobrazí se pole, do kterého zadáte jméno osoby, společnosti nebo služby, kterou hledáte. Pokud se jedná o soukromou osobu nebo firmu, musíte uvést město, oblast nebo PSČ, kde sídlí. Chcete-li začít, musíte stisknout tlačítko vyhledávání, na konci vyhledávání bude trvat jen několik sekund, než se odpověď zobrazí na obrazovce, tímto způsobem budete moci vidět telefonní číslo a pracovní sektor, do kterého se vlastník nalezeného záznamu patří.