Saltar al contenido

Jak najít Slimes v Minecraftu a jak vytvořit Slimes farmu?

24 de julio de 2022

V Minecraftu je nespočet stvoření, dobrých i zlých. Některé je snazší získat než jiné, protože ty nejobtížnější přinášejí předměty, které vám umožní provádět pokročilé stavby. Z tohoto důvodu a najít jednoho z mobů ve hře dnes uvidíte Jak najít Slimes v Minecraftu a jak udělat farmu?

Tato stvoření patří k nejlepším v názvu, protože upustí super vzácný předmět, který vám pomůže v tom pokročilá konstrukce herních předmětů. Takže pokud se chcete stát stavebním profesionálem, musíte mít ve svém světě slizovou farmu.

Samozřejmě to nejsou jediná vzácná stvoření, která můžete farmit, takže pokud se po tomto tutoriálu cítíte kreativní, doporučujeme vám hledat, jak udělat jednoduchou farmu mobů v Minecraftu?, aby vás v tomto titulu nic nezastavilo. .

Jak najít Slimes v Minecraftu a jak udělat farmu?

Slime jsou agresivní mobové ve hře, kteří na hráče zaútočí, jakmile je uvidí, skočí k nim, aby je napadli. Jsou hranaté a želatinově zelené barvy, pořád skáčou a vydávají při tom charakteristický zvuk. Jejich zvláštností jsou různé velikosti, jako jsou malé, střední a velké.

Tato velikost bude záviset na několika faktorech, jako je obtížnost hry. Jejich zabitím spadne vzácný předmět zvaný slizová koule, který se používá k výrobě materiálů, jako jsou písty a lana.

Tyto bytosti lze nalézt pod vrstvou 40 hry v určitých částech terénu nebo kouscích (nebudou se objevovat ve všech). Lze je také nalézt v bažině mezi vrstvami 50 a 70, které mají úroveň světla pod 7.

Ty se obvykle objevují při úplňku a nikdy při novu, protože to způsobuje, že se úroveň světla v oblasti mění. Slizy potřebují poměrně dost místa, aby se objevily, ale to také závisí na jejich velikosti, pokud jsou velké, potřebují 3×2½×3, střední 3×2×3 a malé 1×2×1.

Aby mohly být generovány, také nebudou muset mít na místě lávu ani vodu, navíc se objeví pouze v pevných blocích a ne neprůhledných, jako jsou pochodně, ani jim nemůže nic překážet, protože nebudou objevit. Podobně nemůže být poblíž žádný jiný typ agresivního tvora.

stavba farmy

Nyní, když znáte výše uvedené, je čas postavit farmu, abyste mohli plně odpovědět na otázku Jak najít Slimes v Minecraftu a jak udělat farmu? První věc, kterou musíte udělat, je najít zárodek vaší hry a umístit jej na další stránku.

Tím se spočítá, kde jsou čtverečky, kde se tato stvoření s největší pravděpodobností spawnují, což vám umožní vidět kousky nebo kousky (souřadnice) tím, že je již ve hře stisknete. F3 + G pro označení bloků a vědět, ve které oblasti pracovat.

Vymezte svou oblast umístěním bloku do každého rohu a pak do jednoho z nich, sjeďte dolů do výšky 38, tam rozbijte tři bloky vertikálně a pak sjeďte dolů o čtyři další bloky ze stejného rohu. (Pokud vás zajímá, jak zjistit, v jaké vrstvě jsem v Minecraftu? Je to proto, že jste stále velmi nezkušení, takže se doporučuje vyhledat průvodce, abyste zjistili tento detail, který je povinný).

zelená slizová farma

Poté, co sjedete dolů, znovu rozbijte tři bloky a sestupte čtyři dolů, tak dále, dokud nedosáhnete výšky 10. Na každé zastávce, kde jste rozbili tři bloky, musíte vytvořit místnost o velikosti plochy, kterou jste vymezili.

K tomu musíte použít diamantový krumpáč (pro urychlení procesu ne proto, že to potřebujete), až budete mít své tři vysoké místnosti připravené na jakoukoli šířku vašeho chunku, rozsviťte vše, aby se neobjevili žádní tvorové (toto neovlivňuje slizy, protože se plodí světlem).

A je to, s tím by se v každé vaší místnosti měli objevit Slime, kterého můžete zabít, abyste získali slizové koule. Takže otázka je již zodpovězena. Jak najít Slimes v Minecraftu a jak udělat farmu?úplně.