Saltar al contenido

Jak najít píseň, aniž byste znali její název nebo text – Různé metody

13 de agosto de 2022

Technologie vám umožňuje provádět vyhledávání rychle a snadno. Na mobilních zařízeních máte nástroje pro vyhledávání některých informací nebo hudebních videí bez ohledu na to, zda si nepamatujete téma nebo kdo je autorem. Proto si v tomto článku povíme, jak můžete najít hudební video, aniž byste znali jeho název nebo text, i když je v angličtině.

Jak můžete najít hudební video, aniž byste znali jeho název nebo text?

Ve světě zábavy existuje široká škála uměleckých a hudebních žánrů, které vás možná zaujaly. Můžete mít dokonce preference ohledně určitého žánru nebo konkrétního umělce. Pravděpodobně vám v mysli zůstalo video k písni, jejíž text vám pronikl do srdce a myšlenek. A chcete ji vyhledat, abyste ji znovu viděli a slyšeli.

Tento proces je velmi snadný a ještě více, když jsou k dispozici nástroje, jako je internet, kde k němu můžete bez problémů přistupovat pouhým zadáním jména interpreta nebo skladby. Co když si ale nepamatujete jeho jméno ani text z videa? Podívejte se, jak můžete najít hudební video, aniž byste znali jeho název nebo text.

Pomocí mobilního asistenta

Snaha zapamatovat si ústřední melodii nebo jméno interpreta může bolet hlava. Proto je nejpohodlnější používat asistenta na mobilu. V tomto smyslu, Google se stane vaším nejlepším spojencem. A to i v případě, že si nepamatujete název písně nebo interpreta, vyhledávače Google vám mohou pomoci najít video, které tolik chcete. Asistenta Google si můžete nakonfigurovat na svém mobilu.

K vyhledání hudebního videa můžete použít asistenta Google, jedná se o technologický nástroj, který umožňuje pomocí hlasového příkazu vyhledat na webu to, co potřebujetekterá zahrnuje vyhledání hudebního videa, byste měli používat operátory pouze ke zpřesnění vyhledávání, zejména pokud se jedná o skladbu, jejíž název neznáte ani jméno interpreta.

Prostě musíte si broukat písničku, i když nevíte, jak ji správně vyslovit, a vyhledávač se změní vaše bzučení v číselné sekvenci a bude odrážet související výsledky. Stačí se podívat na každý z výsledků a zjistit, zda je to vaše hudební video, které hledáte.

Je pravděpodobné, že se vám podaří najít vaše hudební video. Protože je to spolehlivá možnost a je k dispozici na všech zařízeních Android a iOS. Prozkoumáte tento nástroj a uvidíte výsledky, které získáte.

S hudebním identifikátorem

Možná máte na mysli hudební témata a video scény, ale časem můžete zapomenout, ať už je to cokoli, jde o to, že naše mysl si s námi může hrát a my si možná nepamatujeme ani ty nejjednodušší věci, jako je video nebo píseň.

aplikace shazam k identifikaci hudby

Kromě svého mobilního asistenta můžete použít další nástroje, jako je hudební identifikátor, abyste mohli najít video, které se vám zamotalo do hlavy. Dobrou možností je Shazam, což je skvělá aplikace, protože vám umožní rozpoznat skladbu.

Jediné, co musíte udělat, je nainstalovat aplikaci Shazam do vašeho mobilního zařízení. Po instalaci udělujete aplikaci Shazam oprávnění k zobrazení nad ostatními aplikacemi a k ​​nahrávání zvuku zařízení. Další, připojíte sluchátka. Vstoupíte do aplikace, vstoupíte do menu posunutím doprava a aktivujete vyskakovací funkci Shazam, aby Shazam rozpoznal hudbu v aplikacích.

Budete mít aktivní aplikaci Shazam a při poslechu skladby ve sluchátkách, kliknete na tlačítko aplikace a spustí se proces identifikace skladby. Tuto akci můžete provést také kliknutím na tlačítko Shazam, které se nachází na hlavní obrazovce aplikace.

V pokročilém vyhledávání na YouTube

Dalším nástrojem, který můžete použít k nalezení hudebního videa, je použití pokročilého vyhledávání na YouTube. Jak dobře víte, YouTube je nyní hlavním místem na webu pro nahrávání a sledování hudebních videí a všech druhů videí. Patří také společnosti Google, takže můžete pomocí operátorů provádět pokročilé vyhledávání a najít své hudební video.

provádět pokročilé vyhledávání na youtube

Tito operátoři vám pomohou získat přístup k videu, filmu, který chcete získat. Můžeš zadejte jméno interpreta nebo kapely a omezte tak vyhledávání pouze na oficiální videa a budete moci videa filtrovat který fanoušek nahrál. Můžete také zadat jméno interpreta a poté seznam skladeb, aby vyhledávač našel všechny nedávno přehrávané seznamy tohoto interpreta. Můžete dokonce provádět pokročilé vyhledávání pomocí filtrů na YouTube.

Jaký je způsob, jak v případě potřeby najít skladbu v angličtině, aniž byste znali její název?

Jak obtížné může být vyhledat hudební video nebo skladbu v jiném jazyce, jako je angličtina, a mimochodem nevíte, jak se jmenuje, a tento název potřebujete k jeho nalezení. Ale možná si pamatujete některé fráze písně, ale zadáním této fráze do vyhledávače budete moci získat miliony písní, které obsahují tuto frázi nebo skladbu s touto frází.

Proto budete muset hledání trochu zúžit. Snaž se zadání fráze, žánru a pokud si pamatujete datum, kdy se video začalo přehrávat. Tímto způsobem při zadávání klíčových aspektů souvisejících s videem stačí stisknout tlačítko Hledat a váš asistent se postará o zbytek práce.

rozhraní vyhledávání google

Ve výsledcích vyhledávání uvidíte své video, které jste tolik hledali. Určitě si po tomto hledání lépe zapamatujete interpreta a název hudebního námětu. Naučíte se ale lépe používat pokročilé vyhledávací nástroje prohlížeče Google, že musíte najít ty písničky, které se vám líbí, ale stěží si pamatujete, jak se jmenují a kdo to zpívá, a že jsou v angličtině.