Saltar al contenido

Jak najít nebo sledovat můj ukradený mobilní telefon pomocí Map Google a Gmailu – zdarma

25 de agosto de 2022

Byl vám ukraden telefon a chcete jej získat zpět? říkáme vám jak najít svůj mobil pomocí nástrojů nabízených společností Google a úspěšně jej vysledovat. Stejným způsobem můžete také sabotovat plány pachatele zla zablokováním SIM karty vašeho ztraceného nebo odcizeného telefonu.

Tato služba je zcela zdarma. Chcete-li začít, je nezbytné, aby bylo zařízení připojeno k mobilní nebo bezdrátové datové síti, bylo spojeno s vytvořeným účtem Gmail a aby bylo GPS spolu s možností „najít moje zařízení“, jsou aktivní.

Chcete-li získat přístup k této možnosti, musíte se podívat do konfigurace nastavení na vašem mobilu, možnost «bezpečnost a soukromí“ a aktivujte jej.

Jak sledovat můj mobilní telefon pomocí Gmailu

Najděte mobil podle gmail Je to super jednoduché, můžete dokonce sledovat jakékoli zařízení spojené s vaším účtem a lokalizovat je v reálném čase. Stejně jako sdílení vaší polohy nebo polohy vašich zařízení v reálném čase.

Chcete-li začít hledat, stačí

Zadejte webovou stránku https://www.google.com/android/findnebo jednoduše z jiného modulu ve vyhledávači “správa zařízení Android“, zadáte své uživatelské jméno (e-mail spojený se ztraceným mobilem) a heslo, připraveno! Budete moci vidět polohu v reálném čase.

Můžete vidět na levé straně obrazovky název vašeho zařízení, dobu aktivity a dokonce i procento baterie, kterou má, kromě toho, zda je připojeno k Wi-Fi síti, vám ukáže, která. Na druhé straně obrazovky se zobrazí přesné umístění mobilu.

Po nalezení místa můžete provést tři akce:

Přehrát zvuk: která se aktivuje, ať je telefon zapnutý nebo tichý, bude aktivní po dobu 5 minut a upozorní toho, kdo jej ukradl.

Uzamknout zařízení: můžete změnit heslo nebo jej umístit v případě, že jste žádné nenakonfigurovali; pro přidání plus máte možnost přidat výstražnou zprávu a volitelné číslo, na kterém budete k zastižení pro vrácení telefonu; Pokud to nefunguje, úplně zablokujete mobil, aby se nikdo nedostal k interním souborům vašeho mobilu.

Odebrat obsah: naformátujete všechny soubory, které máte na svém mobilním telefonu, po provedení této akce už jej nebudete moci najít.

Další aplikace, které mohou pomoci najít nebo sledovat váš mobilní telefon

LockoutMobileSecurity: Tato aplikace chrání váš mobil pomocí zvukového alarmu, je to také anti hardware, antivirus, antispyware, telefon tracker a lokátor. Nejlepší ze všeho je, že je zcela zdarma. Zaručte nepřetržitou antivirovou ochranu pomáhající optimalizovat výkon vašeho mobilu, uložte poslední místo, pokud se vybije baterie. Je k dispozici na zařízeních iOS a Android.

Family Locator: Je k dispozici pro uživatele Android a IOS a umožňuje vám zjistit polohu vaší rodiny prostřednictvím sledování buněk. Umožňuje vám vytvářet okruhy přátel, sledovat trasu a vytvářet upozornění, pokud se objeví něco nového.

Cerberus: Umístěný jako preferovaný mezi uživateli s větším počtem stažení, ovládá váš telefon z jiného místa a nenápadným způsobem jej můžete ovládat pomocí textových zpráv, pokud nemá přístup k internetu, zaznamenává neúspěšné pokusy o odemknutí, umí nahrávat zvuk, ano zazvonit na mobilzískat informace o vložené SIM kartě a vytvořit kopii všech souborů na účet Disku.

aplikace, které mohou pomoci najít nebo sledovat váš mobilní telefon

Ochrana proti krádeži kořisti: Bezplatná alternativa k cerbeus, bezpečnostnímu softwaru pocházejícímu z Chile. Umístěte umístění vašeho zařízení na geografickou polohu, nahlaste jakékoli změny provedené v souborech a aktivních aplikacích, to je báječné aplikace je, že vyfotíte přední kamerou zařízení, budete moci odhalit, kdo je zodpovědný za krádež vašeho mobilu.

Trust&Go: Ukáže vám polohu vašeho mobilního telefonu, na třetí neúspěšný pokus bezpečnostního vzoru vyfotí přední kamerou a pošle ji emailem, nabídne zálohování vašich souborů a kromě toho funguje jako antivirus.

Také pokud se chcete naučit, jak na to aktivovat zámek proti krádeži na telefonu Android, můžete kliknout sem.