Saltar al contenido

Jak najít a přidat přátele do Steamu bez placení nebo nákupu her z PC nebo mobilu

9 de agosto de 2022

V současné době existuje mnoho platforem a aplikací, které vám umožní vytvořit si účet a moci si kupovat hry dle vlastního výběru, dokonce i ty nejaktuálnější, tyto vynikají, protože mnoho z nich má možnost ukládat všechny zakoupené hry do stejnéhoa tak je moci hrát z jakéhokoli počítače.

Některé z těchto platforem jsou již dobře známé a mají na nich miliony aktivních uživatelů, kteří kupují mnoho slavných titulů, některé z nejvýraznějších jsou Epic Games Store, Origin a Uplay které si v posledních letech získaly velmi velký počet uživatelů díky dodávkám her nové generace, které jsou na těchto platformách hráči rychle dostupné ke koupi.

Jsou velmi dobré a snadno se používají při nákupu videoher s exkluzivním obsahem a můžete si je užít, kdykoli budete chtít. Na druhou stranu většina uživatelů preferuje používání jedné z těchto platforem, která je nejznámější a která funguje a poskytuje služby již více než deset let, proto si zde vysvětlíme, jak přidejte přátele do služby Steam bez placení z počítače nebo mobilu. Pokračujte ve čtení a dozvíte se více.

Jak přidat přátele do Steamu bez placení z PC nebo mobilu

Abyste si mohli přidat přátele do Steamu, musíte vzít v úvahu, že k tomu musíte mít zakoupenou alespoň jednu hru nebo ji mít uloženou ve své Steam peněžence minimálně 5 $ dolarů nebo ekvivalent ve vaší měně. Pokud tyto požadavky nesplníte, nebudete moci poslat žádost svým přátelům; a nepřidáte je na svůj seznam, ačkoli pokud budou splňovat tyto standardy, budete moci jejich pozvání přijmout.

Ačkoli tato pravidla existují, existují různé způsoby, jak mít přátele na Steamu zdarma bez jakýchkoliv problémů. Chcete-li to provést, přejděte do aplikace a zadejte svůj účet zadáním svých údajů a hesla.

Jakmile získáte přístup, přejděte do svého profilu a vyhledejte možnost „Upravit profil“ a uvidíte skupinu možností, z nichž přejdeme na „vlastní url” musíte aktivně upravit adresu URL, abyste ji mohli přizpůsobit.

přidat přátele na steamu

Uložte vše, co jste změnili v nastavení, ale předtím budete muset zkopírovat veškerý odkaz, který se v tu chvíli objeví.

Pro dokončení stačí říct druhému uživateli, aby také upravil svůj odkaz stejným způsobem, jako jste to udělali vy; Zbývá jej poslat přes jiný zdroj, ať už přes WhatsApp nebo Facebook, aby si ho mohl umístit na svůj účet. A takto připraveni můžete přidat do svých kontaktů.

Toto je nejspolehlivější způsob přidat uživatele nebo přátele do služby Steam, Stejným způsobem vás zveme, abyste věděli, jak snadno obnovit své hry Steam pomocí zálohy nebo zálohy.

Na druhou stranu, pokud chcete hrát, ale od té doby mobilní zařízení můžete zjistit, jak hrát hry Steam na iPhone, iPad a Android.