Saltar al contenido

Jak najít a obnovit smazané záložky Google Chrome

9 de agosto de 2022

Přijdete do své kanceláře, posadíte se, zapnete počítač a jste připraveni pokračovat ve vyšetřování měsíce; ale při otevírání poznámek google chrome že vaše záložky nejsou a mnohem méně historie procházení, jsme si jisti, že vám můžeme pomoci najít a obnovit smazané záložky z prohlížeče Google Chrome. Dokončete čtení tohoto příspěvku a problém vyřešíte rychleji, než dorazí technik. Postupujte podle kroků, které vám ukážeme.

Záložky nebo „oblíbené položky“ Google Chrome

také značky známé jako oblíbené, Jsou to štítky, které přiřadíte webové stránce, kterou si později budete chtít znovu prohlédnout a mít ji po ruce, v Chrome si je můžete přizpůsobit a dokonce je umístit do postranního panelu.

A to, zkratka na adresy webových stránek, které se vám líbí a které když změníte bílou hvězdu v adresním řádku na žlutou (v systému Android modrou), zobrazí se malá nabídka, ve které budete požádáni o přizpůsobení názvu této webové stránky (volitelné) a cílové složky, kam jej chcete uložit (nejlépe na liště oblíbených).

Chytrý! Nyní budete mít k této stránce snadný přístup a dokonce i z jiných počítačů a systémů, kde se přihlásíte pomocí prohlížeče Google Chrome.

„Hledat a najít“ záložky Google Chrome

Pokud chcete přistupovat na web, který jste si vybrali, pomocí žlutá hvězda, stačí zadat nastavení prohlížeče Google Chrome. Klikněte na „oblíbené“ a zobrazí se všechny záložky, uspořádané do kategorií a do složek, které jste si dříve vybrali. Klikněte na ten, který potřebujete, a bude vám rychle k dispozici.

Příčiny, které mohou smazat vaše záložky

Příčin, proč vaše záložky nebo oblíbené položky Google Chrome zmizí, může být mnoho a jsou velmi složité; nejběžnější jsou:

  • A špatné načasování při přihlašování do Google Chrome na různých zařízeních.
  • Přeskočte upozornění na smazání oblíbené při používání softwaru pro čištění a urychlení.
  • opustili své otevřené sezení na nějakém zařízení s veřejným přístupem a někdo je smazal.

Stručně je zmiňujeme, abyste je mohli identifikovat a zabránit jim, abyste znovu neztratili své oblíbené. Protože na miracomosehace.com. Víme, že proces kompilace vašich záložek může trvat roky, a doufáme, že se vám podobná událost již nebude opakovat, a abyste si své záložky vždy ponechali, můžete je importovat do jiného prohlížeče.

Obnovit smazané záložky

Prosím přejděte do složky C:>Users>USER_NAME>AppData>Local>Google>Chrome>User Data>Default>Local Storage. Tam v této složce najdete 2 soubory: Bookmarks a další Bookmarks.bak (oblíbené v angličtině); v prvním ze souborů se uloží všechny oblíbené položky, které jste uložili, a ve druhém souboru „.bak“ se uloží záložní kopie prvního souboru.

Poté smažte první ze souborů a vytvořte kopii druhého souboru přímo tam a také odstraníte „.bak“ z jeho názvu. Restartujte Google Chrome a vaše záložky jako nové. Sbohem strašení!

najít smazané nebo skryté záložky Google

Další věc, kterou můžete udělat, protože předchozí krok je velmi dobrý, ale není spolehlivý. V takovém případě vám doporučujeme použít speciální bezplatnou aplikaci pro obnovu poškozených nebo omylem smazaných dat: Průvodce obnovou dat zdarma, obnovit ze zásuvek pevného disku, záložek Google Chrome nebo oblíbených položek. Bezplatná a snadno použitelná aplikace:

  • Po nainstalujte, spusťte a vyberte úložný disk, začne skenování.
  • Poté vám ukáže všechny smazané soubory a všechny skryté složky, trpělivě kontrolujte a až je najdete…
  • Klikněte na obnovit a své oblíbené budete mít připravené.

Jakékoli pochybnosti, dotazy nebo návrhy, doufáme, že nám je pošlete. Sdílejte tento příspěvek se svou rodinou, přáteli a uvidíme se u dalšího článku.