Saltar al contenido

Jak nainstalovat, zaregistrovat a vytvořit účet WeChat z počítače nebo mobilu

5 de agosto de 2022

V současné době existuje mnoho platforem pro zasílání zpráv Rambox a WeChat jsou dvě z nich a v tomto článku vám prozradíme kroky, které musíte udělat, pokud si chcete otevřít účet v aplikaci s názvem wechattímto způsobem a zjednodušeným způsobem získáte základní znalosti pro registraci do uvedené aplikace.

Tato aplikace byla vytvořena čínskými vývojáři, což ji činí zvláštní, protože má různé prvky Je velmi pozoruhodné, čím je tato aplikace velmi výjimečná a používaná, protože se v současné době jedná o velmi vlivný systém ve světě rychlých zpráv.

Vzhledem k jeho velké popularitě, kterou si získal, se mnoho lidí rozhodlo nainstalovat tento systém do svých počítačů nebo chytrých telefonů, tímto způsobem je hlavním cílem tohoto článku představit nejjednodušší, nejjednodušší a nejrychlejší způsob, jak instalační procesaby si jej každý zájemce o systém mohl nainstalovat bez jakýchkoliv nepříjemností.

Ačkoli různé funkce, které může mít, upoutají vaši pozornost, musíte mít na paměti, že uvedený instalační mechanismus musí být adekvátní, to znamená, že příslušný proces musí být proveden podle příslušných pokynů na renomovaných stránkách nebo které jsou důvěryhodné tak, aby proces funguje jako nejúčinnější a nejúplnější.

Tímto způsobem vám níže budou podrobně a přesně představeny kroky, které musíte provést, pokud chcete mít tuto aplikaci pro rychlé zasílání zpráv na vašem PC nebo mobilním telefonu, abyste mohli mít příslušné funkce, které systém má. nabídnout vám.

Jak nainstalovat, zaregistrovat a vytvořit účet wechat z počítače nebo mobilu?

Prvním bodem, který musíte vzít v úvahu, abyste se mohli správně zaregistrovat do aplikace, je to, že musíte mít telefonní číslo, které budete muset sloučit jej se svým účtemAby však byl tento proces více vysvětlen, budou uvedeny příslušné kroky, které musíte provést:

zadejte stránku

Chcete-li začít se spouštěcím mechanismem, musíte přejít přímo na jeho hlavní stránku, po jejím vstupu budete muset stáhněte si aplikaciale stejným způsobem je to v obchodě Play vašeho mobilního zařízení, takže tento proces je rychlejší a přesnější.

Vstupte do rozhraní

Po dokončení příslušného stahování aplikace musíte Vstupte do hlavního rozhraní systémukde se objeví dvě hlavní možnosti, kterými jsou přihlášení nebo registrace přes telefonní číslo, jednoznačně zvolíme druhou možnost.

Chcete-li pokračovat v procházení rozhraním, musíte vyplnit různá prázdná pole, která se objeví v systému, jako je vaše jméno, vaše telefonní číslo a příslušná tajné heslo. Je zřejmé, že po provedení těchto základních kroků jakékoli aplikace si musíte přečíst podmínky použití a stav uvedeného systému, po odsouhlasení jeho zásad vám poskytneme následující, abyste tento proces dokončili.

Ověřte svůj účet nebo bezpečnostní ověření

Po přečtení uvedené smlouvy nebo smlouvy, abyste mohli spustit svůj účet, musíte nejprve projít ověřovatelem, tento proces je extrémně snadný, stačí zadat tlačítko Start a pokračujte v řešení hádanky, kterou na vás systém po dokonalém vyřešení tohoto testu náhodně hodí, ověříte své telefonní číslo pomocí svého účtu, obdržíte zprávu s kódem, uvedený kód, přistoupíte k jeho psaní na stránku a klikněte na další.

Po provedení těchto kroků rychle budete mít svůj Aktivní účet a připraven k použití bez větších problémů, kde můžete rychle a přesně sdílet a být ve spojení se všemi svými přáteli.

izotyp wechat

Dalším způsobem přihlášení přes PC je mít již nainstalovanou aplikaci v mobilním telefonu, vstoupíte na stránku web.wechat, kde QR kód Chcete-li později zadat svůj účet z počítače, musíte tento kód naskenovat systémem. Pokud se chcete připojit ke všem svým tajným telegramovým a Wechat chatům v jediné aplikaci, můžete to udělat s Disa.