Saltar al contenido

Jak nainstalovat různá pozadí nebo spořiče obrazovky na můj Amazon Kindle zdarma

23 de julio de 2022

Pro každého je velmi snadné vědět, jak funguje Kindle z obchodu Amazon; Tato zařízení jsou celosvětově slavná a roste poptávka. byli původně určené ke čtení elektronických knih. Můžeme ale začlenit i něco zábavnějšího, proto naznačíme Jak nainstalovat pozadí nebo spořiče obrazovky na váš Amazon Kindle a zdarma.

Jeho elektronické knihy jsou optimální (lehké, s širokým a plochým displejem, velikost běžné knihy), z tohoto důvodu jsou první zařízení typu e-knihy, i když modely od Ohně jsou tablety.

Kolik stojí Amazon Kindle a kolik knih může uložit?

Existuje mnoho modelů Amazon Kindle, ale pro představu můžeme říci, že Kindle Fire HD 8 stojí přibližně 99,99 EUR, nezahrnuje poplatky za dopravu nebo daně; Kromě toho existuje také měsíční plán s názvem Kindle Unlimited za 9,99 EUR ke stažení a přečtení všech knih, které chcete z jeho katalogu.

Množství knih, které můžete uložit do Amazon Kindle, je velmi obtížné určit, protože jeho kapacita se liší podle modelu a nelze ji rozšířit, protože nemají sloty pro externí Micro SD paměti; Nicméně na příkladu modelu Kindle Paperwhite, který má 8 GB paměti, můžete mít asi 6000 knih uloženy v průměru.

Rozdíly mezi e-knihami Amazon Kindle a tablety Kindle Fire

Hlavní rozdíl mezi elektronickou knihou Amazon Kindle s ohledem na nejnovější modely tabletů, jako je Fire nebo Fire HD, je v zásadě v tom, že používají obrazovky s elektronickým inkoustem (E-Ink) a navíc mají externí osvětlení pro snadné čtení; Modely tabletů Kindle Fire a novější mají kapacitní LCD obrazovky pomocí elektrických senzorů.

Operačním systémem elektronických zařízení Kindle jsou verze Linux, Kindle Fire a HD jsou založeny na Androidu, ale s určitými úpravami; v obou případech jsou možnosti dostupné uživatelům omezeny na nákup, ukládání a čtení elektronických knih, s výjimkou nástrojů a konfigurací, které jsou velmi běžné v jiných operačních systémech

Například něco tak jednoduchého, jako je chtít nainstalovat pozadí nebo spořič obrazovky na zařízení Android; odlišné od těch, které pocházejí z továrny, to nelze udělat stejným způsobem, jako bychom to udělali ve Windows nebo Androidu; existuje však alternativní způsob, jak personalizovat náš Amazon Kindle, a to zcela zdarma.

Jak si mohu zdarma nainstalovat pozadí nebo spořiče obrazovky na svůj Amazon Kindle?

Existuje aplikace s názvem „Amazon Fire Tollbox“ vytvořeno pro Windows a to vám umožní nainstalovat tapetu, která se vám nejvíce líbí, na váš Amazon Kindle, stejně jako mnoho dalších věcí, pokud je váš model v následujícím seznamu kompatibility:

 • Amazon Fire 8/8+ (2020).
 • Amazon Fire 10 (2019).
 • Amazon Fire 7 (2019).
 • Amazon Fire 8 (2018).
 • Amazon Fire 10 (2017).
 • Amazon Fire 8 (2017).
 • Amazon Fire 7 (2017).
 • Amazon Fire HD8 (2016).
 • Amazon Fire HD10 (2015).
 • Amazon Fire HD8 (2015).
 • Amazon Fire HD7 (2015).
 • Amazon Fire HD7 (2014).
 • Amazon Fire HD6 (2014).

Amazon Fire Tollbox je to volně vyvinutý nástrojk vyřešení nepohodlí mnoha uživatelů Kindle, kteří nemají možnosti konfigurace nalezené na jiných zařízeních Android.

nastavit kindle display

Po stažení a instalaci souboru .exe v systému Windows musíme aktivovat ladění USB používat příkazy ADB (Android Debug Bridge) na našem Kindle Fire prostřednictvím rozhraní Amazon Fire Tollbox.

Obě zařízení tedy mohou komunikovat a vy budete mít kontrolu nad tabletem; protože příkazové řádky se spouštějí z různých tlačítek programu.

Přejdeme do „Nastavení> Možnosti zařízení> O tabletu Fire“ a několikrát stiskneme „Číslo sestavení“, vrátíme se zpět a nyní se objeví možnost „Možnosti vývojáře“, zadáme a posuneme „Aktivováno“ a „Ladění USB“. ” tlačítka “; poté připojíte USB kabel.

Zobrazí se okno s klíčem RSA počítače se systémem Windows, pokuste se mu udělit správný přístup, poté zaškrtněte políčko „Vždy povolit z tohoto počítače“ a klikněte na „OK“.

Co teď již máte volný přístup ke svému Kindle Fire, Tapetu můžete změnit ve volbě „Tapeta uzamčené obrazovky“ v Amazon Fire Tollbox.