Saltar al contenido

Jak nainstalovat motivy a plně si přizpůsobit svůj iPhone, iPad nebo iPod Touch

22 de julio de 2022

V současné době uživatelé využívají ty aplikace, které jim umožňují dát a jiný vzhled do všech vašich zařízení Apple. A to je něco, co v minulosti nebylo příliš obvyklé, protože se spokojili s motivy, které standardně přinášeli.

Ale nyní s tímto vzestupem přizpůsobení to lze provést velmi snadno. To je důvod, proč vás následující článek naučí velmi snadno jak nainstalovat motivy a plně si přizpůsobit svůj iPhone, iPad nebo iPod Touch.

Ale musíte věnovat velkou pozornost tomu, co vám říkáme, jde o změnu celého aspektu, který rozhraní ukazuje na těchto zařízeních. Je to něco, co přesahuje pouhé stažení motivů, změnit pozadí nebo tlačítka. Tomu se říká personalizace a naučíte se to dělat bez komplikací.

K tomu použijeme Cydii, abychom si mohli stáhnout aplikaci do kteréhokoli z našich zařízení. to by byl hovor WinterBoard, že když si ho stáhnete do mobilu, nabídne vám velké množství témat. Ty nabízejí některé změny v těch nejdůležitějších aplikacích, které systém má.

Jak nainstalovat motivy a plně si přizpůsobit svůj iPhone, iPad nebo iPod Touch

Abyste se naučili instalovat motivy a plně si přizpůsobit svůj iPhone, iPad nebo iPod Touch, musíte přejít do svého zařízení a vyhledat Cydia. Jedná se o aplikaci, kterou musíte předem nainstalovat do svého zařízení. Přejdete do této aplikace a objeví se několik možností, ale my přejdeme do pravého dolního rohu obrazovky.

V něm stiskneme a vybereme možnost vyhledávání, čímž vyhledáme aplikaci WinterBoard. Na této obrazovce přejděte nahoru a vyberte možnost Instalovat, vyberte ji a počkejte, až dokončí celý proces. Pro dokončení vás požádá o restart zařízení, aby se změny uplatnily.

Po dokončení restartování musíte počítač nejprve odemknout, neuvidíte žádnou změnu. Tyto Změny Uděláme to tak, že provedeme nějaké změny v konfiguraci sekce Nastavení. V této sekci budeme hledat možnost WinterBoard, Vybereme jej a poté přejdeme k možnosti výběru motivů.

WinterBoard zcela přizpůsobí váš iPhone, iPad nebo iPod Touch

Při výběru této možnosti se zobrazí pouze dva motivy, ale pokud si chcete stáhnout více motivů, měli byste přejít na Cydia a v sekci WinterBoard Můžete si stáhnout témata, která chcete, a ty se uloží do sekce témat. Poté stačí vybrat všechny možnosti, které souvisí se staženým motivem.

Poté, co je hotovo, jdeme nahoru a vybereme možnost návratu s ikonou šipky směřující doleva. Poté na další obrazovce v horní části najdeme možnost Respring. To mu umožní provést restart bez vypínání a použití motivu, který jsme právě vybrali.

Musíte počkat a počasí aby byly aplikovány správně, na konci vidíte, že byla změněna tapeta, některé aplikace jako Čas, Poznámky, SMS, telefon. U všech ikon je také důležité, abyste věděli, že každé téma má jiné vlastnosti a může některé změnit aspekty a v jiných tématech změnit ostatní.

přizpůsobit témata

Jak vidíte, použití této formy je velmi snadné zcela změňte téma a přizpůsobte svá zařízení, jako je iPhone, iPad nebo iPod Touch. Tato aplikace vám nabízí mnoho témat a každé z nich s různými a rozmanitými možnostmi. Stačí si stáhnout ten, který se vám nejvíce líbí, nainstalovat do počítače a užívat si každý den novou tvář.